Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(Prieskoninė @ 2007 06 18, 20:16)
Aptečka Agafji.. pakelyje būna 7vnt smile.gif

va dar radau foto.
user posted image
tos pačios pirmos žalios kaip tik nuo slinkimo.

as tokias turejau man nepadejo nieko
Atsakyti
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 06 18, 20:16)
Aptečka Agafji.. pakelyje būna 7vnt smile.gif

ar užteko tų 7ių slinkimui sustabdyt ar daugiau reikėjo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 06 18, 20:16)
Aptečka Agafji.. pakelyje būna 7vnt smile.gif

va dar radau foto.

tos pačios pirmos žalios kaip tik nuo slinkimo.

A, tai čia Babuski Agafii gamybos... Dabar žinosim...
aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 18 birželio 2007 - 20:56
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 06 18, 21:08)
ar užteko tų 7ių slinkimui sustabdyt ar daugiau reikėjo?  4u.gif


rašo kad reikia praeiti 2 - 3 mėn kursą. Juokinga ar ne bet poveikį pajutau jau po dviejų ampulių.. priežastis menka mano buvo, nors slinko daug. o dabar tikrai geriau.
Atsakyti
O kiek kainuoja tokia pakuotė
Atsakyti
O liaudiskais budais nebandote g.gif
Pavyzdziui keli receptėliai
4 valgomus šaukštus vaistinės gelsvės ir varnalėšų šaknų, bei dilgėlės žolės lygių dalių mišinio užpilti 4 stiklinėmis šalto vandens. Uždengus 15 min. pavirti ant silpnos ugnies, 15 min. palaukti, perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

4 valgomi šaukštai šaltalankio uogų, lapų ir šakelių užpilti 4 stiklinėmis šalto vandens. 15 min. pavirti, 15 min. palaukti, perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

4 valgomi šaukštai šalpusnio lapų, 4 šaukštai apynių spurgų. Užpilti 4 stiklinėmis šalto vandens. 15 min. pavirti, 15 min. palaukti, perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

2 valg. šaukšus kefyro sumaišyti su 0,5 citrinos sulčių, 1 valg. šaukštu medaus, 1 kiaušinio tryniu ir 2 valg. šaukštais konjako. Gautu mišiniu įtrinti galvos odą ir palaukti 20-40 min. Kad kaukė nesudžiūtų, galvą pridengti polietileniniu maišeliu. Po to plaukus kruopščiai išskalauti šiltu vandeniu.

2 valg. šaukštus džiovintų dilgėlės lapų užpilti 1 stikline vardančio vandens. 30 min. palaukti, perkošti ir sumaišyti su 0,5 litro šilto vandens. Šiuo skysčiu skalauti plaukus.

30 gr. džiovintų dilgėlės bei šalpusnio lapų ir 20 gr. ajerų užpilti 1 litru vandens. 10 min. pavirti, 1 val. palaukti, perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

Galvos odą įtrinti juodąja arbata.

Atsakyti
Gal kuri galit pakonsultuoti, kaip naudoti vichy ampules? Ant kokiu plauku tepti- isplautu ir spaliu ar tiesiog vakare itrinti i sausa galva? Ar reikia isplauti, jei taip, tai po kiek laiko. Kaip suprantu, reikia itrinti viena ampule kasdien arba bent jau 3 ampules per savaite ir taip testi 6 savaites?..

va kas buna kai nueini i parduotuve su nerimstanciu vaiku... girebi kas po ranka papuola ir begi lauk rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos. Ir aš pas jus. Maitinu leliuką ir antrą mėnesį labai pradėjo slinkt plaukai doh.gif Nusipirkau LAKME šampūna, o kažkada man yra padėjęs Fitoval.
Bet gal dar kas žinot kokių liaudiškų rezeptukų? Esu girdėjus su mielėm, kiaušiniais kažką... g.gif
Atsakyti
O aš buvau nusipirkusi šampūną Aptečka Agafji, tai galiu pasakyti, kad tikras š...
Man jis ne tai kad nepadėjo, bet dar ir pleiskanų atsirado, ko niekada nebūdavo.
Atsakyti
QUOTE(Giedradiena @ 2007 06 19, 16:57)
Gal kuri galit pakonsultuoti, kaip naudoti vichy ampules? Ant kokiu plauku tepti- isplautu ir spaliu ar tiesiog vakare itrinti i sausa galva? Ar reikia isplauti, jei taip, tai po kiek laiko. Kaip suprantu, reikia itrinti viena ampule kasdien arba bent jau 3 ampules per savaite ir taip testi 6 savaites?..

va kas buna kai nueini i parduotuve su nerimstanciu vaiku... girebi kas po ranka papuola ir begi lauk  rolleyes.gif

Sveika, as tai naudojau po plovimo nusausinus plaukus,bet ne visai sausus, itrindavau saknis ir nenuplaudavau. Man padejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgytė @ 2007 06 20, 08:45)
Sveikos. Ir aš pas jus. Maitinu leliuką ir antrą mėnesį labai pradėjo slinkt plaukai doh.gif Nusipirkau LAKME šampūna, o kažkada man yra padėjęs Fitoval.
Bet gal dar kas žinot kokių liaudiškų rezeptukų? Esu girdėjus su mielėm, kiaušiniais kažką... g.gif

su mielėmis tai padeda mieliu tabletes stiprina plaukus reikia gerti ilga laika.
taip pat stiprina plaukus is ju skalavimas alumi biggrin.gif kai kas juokiasi is tokio recepto biggrin.gif
O su kiausiniu tikrai labai gerai man paciai padejo tai yra kiausinio tryniu (jokiu budu ne baltymu) itrinti plauku saknis palaikyti pora minuciu ir nuplauti. Vienas minusas kad yra toks nelabai malonus kvapas plaukuose
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif jungiuosi i jusu kompanija ...mano plaukams kapiec unsure.gif unsure.gif slenka kuokstais ,plaunant ir sukuojanrt verysad.gif verysad.gif jauciu cia po gimdyvinis "efektas" verysad.gif taip nedaug ir ploni plaukai ..echhhh angel_sadangel.gif na tikiuosi cia rasti tinkama ir efektyvu buda kovoti su tuo 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Kol kas nusipirkau Perfectil kapsules ziuresim ar gelbes ..
Atsakyti