Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

nezinau man ji rekomendavo vaistininke...
Atsakyti
QUOTE(erilennn @ 2007 06 14, 21:11)
nezinau man ji rekomendavo vaistininke...


Ko cia nezinot,reikia paskaityt kas ant bonkos uzrasyta.O kokius vitaminus isbandei?
Atsakyti
sampunas fitoval - stiprina plauku saknis ir taip mazina plauku slinkima. manao drauge naudojo fitoval kapsules du menesius. Jai padejo.
As darbar vartoju - perfectil kapsules. Plaukai slenka taip ir toliau, o nagai ir oda tai tikrai pagrazejo... rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas bandėte šampūną Vichy nuo plaukų slinkimo,šiandien nusipirkau vaistininkė rekomendavo,gal padės lauksiu rezultatų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2007 06 17, 12:07)
Gal kas bandėte šampūną Vichy nuo plaukų slinkimo,šiandien nusipirkau vaistininkė rekomendavo,gal padės lauksiu rezultatų bigsmile.gif


Bandžiau. Nežinau, ar nuo slinkimo padėjo, nes nenaudojau ampulių, tik šampūną. Bet šampūnas švelnutis, labai tiko plaukams.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 06 17, 13:58)
Bandžiau. Nežinau, ar nuo slinkimo padėjo, nes nenaudojau ampulių, tik šampūną. Bet šampūnas švelnutis, labai tiko plaukams.



O yra dar kokių Vichy ampulių? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2007 06 17, 12:49)
O yra dar kokių Vichy ampulių? 4u.gif

As esu naudojus vichy sampuna nuo slinkimo ir ampulytes esu bandzius,sampunas plaukam patiko,svelnus budavo,bet nuo slinkimo nepadejo,o ampulytes gal per mazai laiko naudojau,reikia apie 2-3 men. As sunaudojau tik viena pakuote,tai gal keliais plaukais ir maziau iskrisdavo,pirkciau ir dabar jei pigiau kainuotu,nes brangokos jos,pakuote apie 120-130 litu.
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2007 06 17, 12:07)
Gal kas bandėte šampūną Vichy nuo plaukų slinkimo,šiandien nusipirkau vaistininkė rekomendavo,gal padės lauksiu rezultatų bigsmile.gif

As banzdiausampuna ir balzama Vichy sampuna ir balzama bet man nepadejo schmoll.gif bet juk kiek viena turim savo priezasti del ko plaukai slenka,turejau koki pusmeti nemazai nuovargio ,streso beveik nemiegojus ,mano vaikiukai labai neramus doh.gif bet dabar viskas geryn koks menuo ir matosi ,kad ir plaukai po biski taisosi ,bet vitaminus visvien panaudosiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emaliuke: 17 birželio 2007 - 14:04
Biški tikrai brangios tos vichy ampulikės g.gif aš seniau pirkdavau iš eurokos parduotuvės po 2lt viena,kad nesumeluočiau atrodo lyg ir tiek kainuodavo g.gif ,bet ir kol tepdavau tol gerai būdavo g.gif Bet dar vitaminų bandysiu pagert,nes jau nebejuokas kai pilna vonia tų plaukų po plovimo būna blink.gif
Papildyta:
Man tai,kai pagimdžiau ir prasidėjo tas plaukų slinkimas,bet tiek aišku neslinkdavo kaip dabar saujom,galvoju net skydliaukę eiti išsitirti,nes jau tikrai nebejuokinga verysad.gif
Atsakyti
aš savo lengvą plaukų slinkimą išsigydžiau kažkokiom rusiškom aplulikėm biggrin.gif patenkinta, nes jos ir pigios buvo..
Atsakyti
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 06 17, 20:08)
aš savo lengvą plaukų slinkimą išsigydžiau kažkokiom rusiškom aplulikėm biggrin.gif patenkinta, nes jos ir pigios buvo..

Malonu būtų, jei ir kokį pavadinimą prisimintum... bigsmile.gif
Atsakyti
Aptečka Agafji.. pakelyje būna 7vnt smile.gif

va dar radau foto.
user posted image
tos pačios pirmos žalios kaip tik nuo slinkimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prieskoninė: 18 birželio 2007 - 19:22