Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(Kaila @ 2007 06 10, 09:10)
sveikos smile.gif man irgi baisiai slenka plaukai, bijau juos net plauti - vonia kaipmat užsikemša. buvau radusi gerą priemonę - Natur Vital šampūną. tikrai labai labai padėjo, per dieną išslinkdavo vos keli plaukai. buvau jau beapsidžiaugianti, kad visas šitas košmatriškas plaukų slinkimas baigėsi ir ėmiau naudoti įprastą šampūną... ir ką gi-rezultate vėl klaikiai slenkatys plaukai  verysad.gif vėl nusipirkau tą šampūną, deja, jis visai nebepadeda. nesuprantu, kame reikalas? gal plaukai priprato? ar koks velnias? gal kuriai buvo taip, kad priemonė, buvusi veiksminga nustojo veikti?



Man tai sitas sampunas nieko ypatingo schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes,pasidalinkit ,kokie vitaminai labiausei tiko ir padejo nuo slinkimo notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2007 06 11, 12:18)
Sveikutes,pasidalinkit ,kokie vitaminai labiausei tiko ir padejo nuo slinkimo  notworthy.gif

Geri vitaminai yra PANTOGAR. Jie vaistineje parduodami, kaip vaistinis preparatas. Man odos gydytoja sake, kad tai yra naujausi ir geriausi vitaminai plaukams.
Atsakyti
labai aciu smile.gif reikes isbandyti
Atsakyti
PLAUKUS DAŽAU CHA IR BASMA,GERIU VITAMINUS IR SVEIKAI MAITINUOSI,REGULIARIAI TIKRINU KRAUJĄ,O TUOJ LIKSIU PLIKA.GAL TAI NUO KARŠČIŲ,TIESIOG NEŽINAU KO GRIEBTIS
Atsakyti
Man kai tyre plaukus tai sake,kad slenka nuo riebalavimosi,taigi vartoju Orising ampulytes smile.gif
Atsakyti
O kas čia per ampulytės. Kur jų būna ir kiek kainuoja? Ar tau kažkiek padeda?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 06 12, 13:27)
Man kai tyre plaukus tai sake,kad slenka nuo riebalavimosi,taigi vartoju Orising ampulytes smile.gif

Koki cia tyrima darei?
Atsakyti
Orising temoje visa info smile.gif
Atsakyti
O kur tokie tyrimai daromi?? g.gif blink.gif
Atsakyti
Man taip pat siaubingai slenka plaukai...kirpeja vis sako, kad kiekviena karta mano plaukai plonja ir jei sunku suformuoti sukuosena...net nezinau ka daryti. Naudoju sampuna Nizoral, kapsules....Bet jokio poveikio...uzsiregistravau pas gydytoja kitai savaitei...gal issiaiskinsiu unsure.gif
gal jusu tarpe yra moteru, kurios gydysi pas endokrinologa, del plauku slinkimo?kokie rezultatai/ar tai harmoninis gydymas.
Atsakyti
QUOTE(erilennn @ 2007 06 14, 21:02)
Man taip pat siaubingai slenka plaukai...kirpeja vis sako, kad kiekviena karta mano plaukai plonja ir jei sunku suformuoti sukuosena...net nezinau ka daryti. Naudoju sampuna Nizoral, kapsules....

o Nizoral juk nuo pleiskanų, o ne nuo slinkimo g.gif
Atsakyti