Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(pandutė @ 2007 06 07, 21:27)
kodel taip nesiseka kitps balinasi su visokeis sudaios ir sveikiausi cia naudok geras priemones ir baisu ziuret doh.gif  verysad.gif

Nu bet tikrai, kitos balina tuos plaukus peroksidais, cheminius daro ir plaukai sveikiausiai atrodo, ir neslenka. O čia, žmogus, stengiesi netgi nedažyt jų, šampūnus geriausius naudot, su fenu kuo rečiau džiovint ir ką- slenka ir viskas... Čia greičiausiai genai gali būt kalti. Jei tėvai turėjo stiprius plaukus, tai ir vaikai tokius turi, jei ne-tai ne...Dar jei koks stresas prisideda, tai plaukai taip ir krenta.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2007 06 08, 23:44)
Nu bet tikrai, kitos balina tuos plaukus peroksidais, cheminius daro ir plaukai sveikiausiai atrodo, ir neslenka. O čia, žmogus, stengiesi netgi nedažyt jų, šampūnus geriausius naudot, su fenu kuo rečiau džiovint ir ką- slenka ir viskas...


Tegaliu tik pritarti. Turiu giminaitę, kuri visą gyvenimą dažo plaukus visokiais popigiajskais dažais iš turgaus, pavasarį apsikerpa trumpai ir susideda cheminį pas kaimynę doh.gif , o rudenį jau riša storiausią blizgančią plaukų uodegą... doh.gif
Beje, jai 78 metai biggrin.gif
O aš popinu, lepinu plaukučius, dažau tik natūraliomis priemonėmis, bandau kaukes ir šampūnus, bet tik kažkas ne taip - ir slenka. Ir vėl augink iš naujo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2007 06 08, 23:44)
Nu bet tikrai, kitos balina tuos plaukus peroksidais, cheminius daro ir plaukai sveikiausiai atrodo, ir neslenka. O čia, žmogus, stengiesi netgi nedažyt jų, šampūnus geriausius naudot, su fenu kuo rečiau džiovint ir ką- slenka ir viskas... Čia greičiausiai genai gali būt kalti. Jei tėvai turėjo stiprius plaukus, tai ir vaikai tokius turi, jei ne-tai ne...Dar jei koks stresas prisideda, tai plaukai taip ir krenta.

Kiek girdžiu iš tų, kurios dažo ir/ar šviesina ir/ar cheminį darosi/darėsi, tai dar nei viena nebuvo patenkinta savo plaukais. Visoms slenka ar dar kokios problemos atsiranda su plaukais. cool.gif

Labai įdomi sąvoka. O gal galima tikslesnį apibrėžimą? Kokį šamp0na vadinate GERIAUSIU? blush2.gif

QUOTE(Miaška @ 2007 06 09, 00:01)

Beje, jai 78 metai biggrin.gif


Įtariu, kad jos plaukai jaunystėje nematė ne tik želė, lakų, putų, aliejukų, tiesintuvų, bet ir žnyplių, fenų, kondicionierių, balzamų...

QUOTE(Miaška @ 2007 06 09, 00:01)
O aš popinu, lepinu plaukučius, dažau tik natūraliomis priemonėmis, bandau kaukes ir šampūnus, bet tik kažkas ne taip - ir slenka. Ir vėl augink iš naujo... doh.gif

Dažote chna, basma? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 08 birželio 2007 - 23:12
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 06 09, 00:12)
Įtariu, kad jos plaukai jaunystėje nematė ne tik želė, lakų, putų, aliejukų, tiesintuvų, bet ir žnyplių, fenų, kondicionierių, balzamų...

Dažote chna, basma?  blush2.gif


Na, mano aprašyti plaukai matė viską, kas tik tais laikais buvo prieinama, o pastaruosius 20 metų išvis negailestingai niokojami (čia mano nuomonė), bet iš prigimties yra puikūs ir viskas biggrin.gif

Kažkada pradėjau nuo cheminių dažų, bet pastaruosius keletą metų - tik chna, kartais su basma, užplikyta visokiais žolių nuovirais, sumaišyta su kokiais nors aliejukais - manau, ir tai man padėjo susitvarkyt su paskutiniu slinkimu ir sulaukt naujo ežiuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 06 09, 00:19)

Kažkada pradėjau nuo cheminių dažų, bet pastaruosius keletą metų - tik chna, kartais su basma, užplikyta visokiais žolių nuovirais, sumaišyta su kokiais nors aliejukais - manau, ir tai man padėjo susitvarkyt su paskutiniu slinkimu ir sulaukt naujo ežiuko smile.gif


Matau tamsta jau apsišarvojus kantrybe kaip reikiant. To ir reikia norint ne trumpalaikio rezultato kovojant su slinkimu. user posted image Sveikinu sulaukus ežiuko. Ištvermės ir akivaizdžių rezultatų. user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 06 09, 00:28)
Matau tamsta jau apsišarvojus kantrybe kaip reikiant. To ir reikia norint ne trumpalaikio rezultato kovojant su slinkimu. user posted image Sveikinu sulaukus ežiuko. Ištvermės ir akivaizdžių rezultatų. user posted image


Ačiū biggrin.gif , visoms to paties palinkėčiau!
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 06 09, 00:12)
Kiek girdžiu iš tų, kurios dažo ir/ar šviesina ir/ar cheminį darosi/darėsi, tai dar nei viena nebuvo patenkinta savo plaukais. Visoms slenka ar dar kokios problemos atsiranda su plaukais. cool.gif

Labai įdomi sąvoka. O gal galima tikslesnį apibrėžimą? Kokį šamp0na vadinate GERIAUSIU? blush2.gif

Gal nesikabinėkim prie žodžių taip jau labai cool.gif Gerai, galbūt vietoje geriausius turėjau sakyti brangiausius. Esmė tame, kad kaip belepintum tuos plaukus, vistiek slenka ir tiek.

O dėl peroksidinių plaukų aš žinau mažiausiai tris pavyzdžius, kur nei slenka, nei nušiurę. Čia ,matyt, jau kam duota, tai duota.
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 06 09, 00:12)
įtariu, kad jos plaukai jaunystėje nematė ne tik želė, lakų, putų, aliejukų, tiesintuvų, bet ir žnyplių, fenų, kondicionierių, balzamų...
o kas iš to- mano plaukai irgi nepažįsta beveik nei želė, nei lako, putų, tiesintuvų, žnyplių.....tik balzamus, šampūnus, dabar aliejuką naudoju....ale nėr taip nėr...tik trys plaukai doh.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif man irgi baisiai slenka plaukai, bijau juos net plauti - vonia kaipmat užsikemša. buvau radusi gerą priemonę - Natur Vital šampūną. tikrai labai labai padėjo, per dieną išslinkdavo vos keli plaukai. buvau jau beapsidžiaugianti, kad visas šitas košmatriškas plaukų slinkimas baigėsi ir ėmiau naudoti įprastą šampūną... ir ką gi-rezultate vėl klaikiai slenkatys plaukai verysad.gif vėl nusipirkau tą šampūną, deja, jis visai nebepadeda. nesuprantu, kame reikalas? gal plaukai priprato? ar koks velnias? gal kuriai buvo taip, kad priemonė, buvusi veiksminga nustojo veikti?
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 09, 23:33)
o kas iš to- mano plaukai irgi nepažįsta beveik nei želė, nei lako, putų, tiesintuvų, žnyplių.....tik balzamus, šampūnus, dabar aliejuką naudoju....ale nėr taip nėr...tik trys plaukai  doh.gif


Va va... Visada mėgau natūralius plaukus, gyvenime nesu naudojusi jokių želė, putų, džiovintuvų... Išskyrus kelis kartus per metus, kai prireikia šukuosenos, tai kirpykloje tada visa tai sukrauna. Plaukai mano gal ir ne trys, bet tikrai ne tiek, kiek turėjau prieš keliolika metų, kai kirpykloje sueidavo kirpėjos paaikčioti, kiek plaukų doh.gif
Kažkur skaičiau, kad išslinkę plaukai 100% neatauga, matyt, yra tame tiesos.

QUOTE(Kaila @ 2007 06 10, 10:10)
gal kuriai buvo taip, kad priemonė, buvusi veiksminga nustojo veikti?


Paprastai nuo slinkimo vartoju ne vieną, o kelias priemones, tai dažniausiai net negaliu pasakyti, kas pagelbėjo tąkart biggrin.gif
Gal ir tu naudojau ne tik Natur Vital, bet pvz., vartojai kokius maisto papildus?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 06 10, 13:02)
Gal ir tu naudojau ne tik Natur Vital, bet pvz., vartojai kokius maisto papildus?

taip, gėriau vitaminus, ir juos nustojau vartoti kaip tik tuo metu, kai baigiau tą šampūną... bet šiaip pagėrėjimas tikrai tikrai buvo nuo šampūno, o ne nuo vitaminų. nes išsiplovus galvą pora kartų Natur Vital, slinkimas smarkiai apmažėjo. reikės pirkt kokį naują šampūną ir bandysiu gerti vėl tuos pačius vitaminus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaila: 10 birželio 2007 - 12:56
Nusipirkau ir vėl Cutrin BIO+ šampūną ir lossijoną. Žiūrėsiu kas bus biggrin.gif
Atsakyti