Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(kaledukas @ 2007 05 30, 11:33)
Bet kokiu atveju reikia eiti pas seimos gydytoja ir prasyti, kad ji duotu siuntima pas endokrinologa. Paskui endokrinologe man dave siuntima padaryti viena kraujo tyrima poliklinikoje ir echoskopijai. Visus kitus tyrimus dariau ne poliklinikoje ir, aisku, jie kainuoja.
Viena del skydliaukes hormonu padariau AIDS centre, vadinasi, beords TTH, ar TSH ir kainavo 15 lt (jei gerai pamenu) ir padaviau endokrinologei, kai pas ja ejau. Del mikroelementu ir hormonu daro Geromedoje. Mikroelementai kainavo 37 lt. Hormonu dar nedariau, bet atrodo apie 20-25 lt. Nezinau kaip del hormonu, bet mikroelementu atsakymas labai aiskus: parasyta kiek pas mane ko yra ir kokia norma yra, todel galima net gydytojui nerodyti, bet jei bus koks nukrypimas reiketu vel pas seimos gydytoja nueiti ir paprasyti, kad pakonsultuotu, ka reiketu vartoti ar ka daryti. Jei ji tokia vepla, tai galima ir su vaistininke pasikonsultuoti, o jei ne, tai galeciau ir as padeti, nes mano tevai abudu gydytojai  mirksiukas.gif

ačiukas, mirksiukas.gif eisiu pas tą vėplą siuntimo paprašysiu pas endokrinologą, gal gi ta nebus vėpla. hihihi.gif
Atsakyti
sveikutes,nakaip sekas stabdyti plauku slinkima?sakes as baigiu apsizliumbti jau plaukus bijau plauti kaip nezinau ko.va issiploviau ir vel saujos rankose.turiu problemu su skydliauke reik tirtis kas puse metu bet kiek einu tiek sako pakitimu nera bet senei bebuvau rytoj reiks uzsirasyti,eisiu ryt pirkt tos jusu sulsenos pastos,ar buna ju vaistinese?net neisivaizduoju kur ju ieskot?
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 06 06, 22:08)
sveikutes,nakaip sekas stabdyti plauku slinkima?sakes as baigiu apsizliumbti jau plaukus bijau plauti kaip nezinau ko.va issiploviau ir vel saujos rankose.turiu problemu su skydliauke reik tirtis kas puse metu bet kiek einu tiek sako pakitimu nera bet senei bebuvau rytoj reiks uzsirasyti,eisiu ryt pirkt tos jusu sulsenos pastos,ar buna ju vaistinese?net neisivaizduoju kur ju ieskot?

laba smile.gif
As irgi vis dar kovoju. Tyrimus kokius imanaom padariau, bet nieko nerado. Aisku, dziaugiuosi, kad esu sveika, bet ka su plaukais daryt jau nebeisivaizduoju verysad.gif
Naudojau Sulsena, bet ji ne nuo slinkimo, o nuo pleiskanu ir man labai gerai padedavo. Ja gali rasti Droge prie plauku prieziuros priemoniu tokioje popierineje dezuteje.
Tiesa, odos gydytoja israse kazkoki skysti, kuri gali padaryti tik universiteto vaistineje, pavadino ji "trasos plauku svoguneliams". Gal sitas kiek pades g.gif
Atsakyti

norejau paklasuti pas kokia odos gydytoja buvai ir ka ji sake? as irgi daug ivairiausiu tyrimu pasidariau, bet viskas gerai, o plaukai toliau stipriai slenka.




QUOTE(kaledukas @ 2007 06 06, 22:37)
laba smile.gif
As irgi vis dar kovoju. Tyrimus kokius imanaom padariau, bet nieko nerado. Aisku, dziaugiuosi, kad esu sveika, bet ka su plaukais daryt jau nebeisivaizduoju verysad.gif
Naudojau Sulsena, bet ji ne nuo slinkimo, o nuo pleiskanu ir man labai gerai padedavo. Ja gali rasti Droge prie plauku prieziuros priemoniu tokioje popierineje dezuteje.
Tiesa, odos gydytoja israse kazkoki skysti, kuri gali padaryti tik universiteto vaistineje, pavadino ji "trasos plauku svoguneliams". Gal sitas kiek pades  g.gif

Atsakyti
QUOTE(lauraa @ 2007 06 07, 08:22)
norejau paklasuti pas kokia odos gydytoja buvai ir ka ji sake? as irgi daug ivairiausiu tyrimu pasidariau, bet viskas gerai, o plaukai toliau stipriai slenka.

Antakalnio poliklinikoje, gydytoja Ona Smilgeviciene.
Atsakyti
panos ar is jusu kuri nors naudojo kaip kapsules tokios mazos bonkytes raudonos vadinasi C:EHKO losjonas skaitos nuo plauku slinkimo,atstato,nu nezinau kas yra anksciau slinko bet ne taip,dabar kas daros pradejau naudot tas kapsules kuokstais plaukai eina lauk ir dar jie kaskokie kaip vata pasidare tikrai jau sikt i bata pradejau,lekiu pirkt alieju ir ta pasta jusu o dar plaukai pradejo trupet ziuriu visi ilgi buvo dabar jie trumpi kai kurie nu tuoj ir nukris visi o tokie grazus buvo
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2007 06 06, 22:37)
laba smile.gif
As irgi vis dar kovoju. Tyrimus kokius imanaom padariau, bet nieko nerado. Aisku, dziaugiuosi, kad esu sveika, bet ka su plaukais daryt jau nebeisivaizduoju verysad.gif
Naudojau Sulsena, bet ji ne nuo slinkimo, o nuo pleiskanu ir man labai gerai padedavo. Ja gali rasti Droge prie plauku prieziuros priemoniu tokioje popierineje dezuteje.
Tiesa, odos gydytoja israse kazkoki skysti, kuri gali padaryti tik universiteto vaistineje, pavadino ji "trasos plauku svoguneliams". Gal sitas kiek pades  g.gif

o sitiems vaistukams recepto butinai rejkia?
Atsakyti
sveikutes,man pries metus laiko kuokstais krito,tai as toki labai smirdanti buda isbandziau istryniau galva su svoguno sultimis uzsidejau maisiuka ir skaryte aprisau ir pasilikau per nakti.Bet man tirai padejo o smarve kelis men laikesi jei nedaugiau ustenka nors biskuti suslapinti ir smirdi.Dabar vel pradejo slinkti,tai noriu paklausti gal zinot kokius gerus vitaminus nuo slinkimo,nes jauciu ,kad vitaminu trukumas verysad.gif ir sekmes visoms gaivinti plaukucius. mirksiukas.gif
Atsakyti
nu va as sedziu galva issiplovus su kuom tik radau pirkti,nusipirkau ir sulsenos pasta bet kad grynai nuo slinkimo nebuvo tik nuo pleiskanu,bet paskaiciau kad tinka ir nuo slinkimo,dar nusipirkau cemeryciu vandeni bet nezinau kaip reik su juo plauti galva,gal pasakysit kaip naudojot?ir nusipirkau nivejos varnalesu alieju,bet man ne tik slenka bet ir trupa issiploviau ziuriu tokie trumpi kai kurie plaukai net baisu kad visi nenutrupetu,kodel taip nesiseka kitps balinasi su visokeis sudaios ir sveikiausi cia naudok geras priemones ir baisu ziuret doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2007 06 07, 14:52)
o sitiems vaistukams recepto butinai rejkia?

Reikia, nes recepte buvo parasuta, is ko tas "trasas" turi pagaminti.
Papildyta:
QUOTE(pandutė @ 2007 06 07, 21:27)
dar nusipirkau cemeryciu vandeni bet nezinau kaip reik su juo plauti galva,gal pasakysit kaip naudojot?

Jis labiau tinka nuo uteliu ir kitu parazitu, bet padeda kazkiek ir slenkant palukams. Ji tiesiog reikia itrinti i plauku saknis ir viskas. Galima kiekviena vakara sia procedura kartoti.
Atsakyti
ko as tik neisbandziau unsure.gif ir cibuliu sultimis tryniau ir majonezo kaukes dariau,ir kiausinio tryniu kaukes dejau ir man niekas nepadejo schmoll.gif 4menesius geriau plaukams stiprinti skirtus vitaminus ,ir tie nepadejo schmoll.gif Jau bijau net plaukus sukuoti...
Atsakyti
QUOTE(Oleja @ 2007 06 08, 16:03)
ko as tik neisbandziau unsure.gif ir cibuliu sultimis tryniau ir majonezo kaukes dariau,ir kiausinio tryniu kaukes dejau ir man niekas nepadejo schmoll.gif 4menesius geriau plaukams stiprinti skirtus vitaminus ,ir tie nepadejo schmoll.gif Jau bijau net plaukus sukuoti...

Reikia problemos ieskoti viduje,gal su sveikata kas negerai,pasidaryk kraujo tyrima,gal su skydliauke kas ne taip,ar harmonai sutrike. Man jau daug metu slenka,daug isbandziau,bet irgi manau dar reikia kazka issitirt iki galo.
Atsakyti