Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

as vakar eurokose nusipirkau ampuliu nuo plauku slinkimo. siandien jau isbandziau. planuoju pora menesiu naudot. bet dar noriu sampuna koki nors nusipirkt nuo plauku slinkimo
Atsakyti
siule galva svogunu trint g.gif idomu ar padeda... sake net ant plikes plaukai pradeda augt bigsmile.gif tik kad netycia daugiau neistrinciau,,, tai poto kakta apzels thumbup.gif blink.gif
Atsakyti
Sveikos plikes biggrin.gif .Kaip jau sakiau,pirkau vichy ampoliu plaukams,Tai va,sunaudojau dar tik 7,taciau plaukai slenka gerokai maziau thumbup.gif Na dar prie to naudoju shampuna nuo slinkimo su cinku,taciau shampunais nelabai tikiu ir nemanau kad turi daug itakos.
Taip kad siulyciau pabadyti vichy,toms kurioms jau labai blogai.Nes per labai trumpa laika sustabdo plauku slinkima.O su kaukemis ir ivairiais losijonais reikia pazaisti ilgiau.O per ta laika jau paskui ir kasu nelieka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(España @ 2007 10 03, 02:11)
Sveikos plikes biggrin.gif .Kaip jau sakiau,pirkau vichy ampoliu plaukams,Tai va,sunaudojau dar tik 7,taciau plaukai slenka gerokai maziau thumbup.gif Na dar prie to naudoju shampuna nuo slinkimo su cinku,taciau shampunais nelabai tikiu ir nemanau kad turi daug itakos.
Taip kad siulyciau pabadyti vichy,toms kurioms  jau labai blogai.Nes per labai trumpa laika sustabdo plauku slinkima.O su kaukemis ir ivairiais losijonais reikia pazaisti ilgiau.O per ta laika jau paskui ir kasu nelieka unsure.gif

kur tu tas kapsules pirkai? blush2.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif ,pasidalinsiu savo ziniom,kauke galima pasigaminti paciai,o paveikis thumbup.gif ,reikia imti lygiomis dalimis:sauksta medaus,sauksta aliejaus,sauksta svogunu sulciu.Istepus valanda palaikyti,paskui isplauti. 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 10 02, 22:14-->
QUOTE(curly smile.gif @ 2007 10 02, 22:14)
as vakar eurokose nusipirkau ampuliu nuo plauku slinkimo. siandien jau isbandziau. planuoju pora menesiu naudot. bet dar noriu sampuna koki nors nusipirkt nuo plauku slinkimo

Kaip jos vadinasi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 03, 08:43)
Kaip jos vadinasi?  mirksiukas.gif


Aptecka agafji priemone nuo plauku slinkimo. kvapas tai nemalonus ju schmoll.gif
Espana, koki sampuna naudoji?
Atsakyti
QUOTE(e770v @ 2007 10 02, 22:23)
siule galva svogunu trint  g.gif  idomu ar padeda... sake net ant plikes plaukai pradeda augt  bigsmile.gif  tik kad netycia daugiau neistrinciau,,, tai poto kakta apzels thumbup.gif  blink.gif

padeda, bet paskui metus ar du negali sportuot, nes suprakaitavus kvapas atbaido aplinkinius doh.gif . Tik svogūno sultis praskiesk aliejuku ir medum, nes grynos sultys gali nudeginti odą.
Kadangi sportuoju, tai svogūnų nenaudoju, perku Vichy ir Lakme ampules pakaitom. Baigiau maitint vaiką, gal ta plikimo epocha pagaliau baigsis unsure.gif .
Atsakyti
smile.gif+2007 10 03, 10:42-->
QUOTE(curly smile.gif @ 2007 10 03, 10:42)
Aptecka agafji priemone nuo plauku slinkimo. kvapas tai nemalonus ju  schmoll.gif

Aišku. O aš agafji produktais nusivylusi, todėl nieko iš jos nebepirksiu schmoll.gif . Turėjau nusipirkusi dvi kaukes plaukams, tai iššvilpinau į šiukšlyną, kažkoks siaubas doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(España @ 2007 10 03, 01:11)
Sveikos plikes biggrin.gif .Kaip jau sakiau,pirkau vichy ampoliu plaukams,Tai va,sunaudojau dar tik 7,taciau plaukai slenka gerokai maziau thumbup.gif


Oi, ar tikrai padeda? g.gif O tai klausiau savo kirpėjos, sakė, kad viskas, ką reikia tepti "išoriškai" - tėra tik mitas, o padėti gali tik vitaminai... Bet aš nenoriu ja tikėti, nes man tas vitaminų gėrimas jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Greipfrukte @ 2007 10 03, 12:30)
Oi, ar tikrai padeda?  g.gif  O tai klausiau savo kirpėjos, sakė, kad viskas, ką reikia tepti "išoriškai" - tėra tik mitas, o padėti gali tik vitaminai... Bet aš nenoriu ja tikėti, nes man tas vitaminų gėrimas jau  doh.gif

Kad tie vitaminai irgi nepadeda g.gif . Viską naudojau tuopat metu - ir išoriškai, ir iš vidaus - jokių teigiamų rezultatų schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 03, 12:55)
Kad tie vitaminai irgi nepadeda  g.gif . Viską naudojau tuopat metu - ir išoriškai, ir iš vidaus - jokių teigiamų rezultatų  schmoll.gif  doh.gif


Man labiausiai nepatinka vitaminuose grožiui tas, kad jų sudėtyje yra alaus mielių, o nuo jų apetitas sužvėrėja. Aš ir taip geriu vitaminus B, kad nervai mažiau kankintų, tai jeigu dar mielių "įkalčiau" doh.gif
Dar pamąstysiu ir gal pabandysiu tas kapsulytes smile.gif
Atsakyti