Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(dinulė @ 2007 09 28, 19:39)
Sveikutės,
galiu pasidalinti savo patirtimi: plaukai slinko nereliai, pradėjau stresuoti dar labiau - juolab, kad priežasties taip nieks ir nerado g.gif , nei gydytojai - net aš pati g.gif .Taigi išbandžiau daug visokiausių priemonių:
šampūnų, pirktų kaukių, vitaminų Oda, nagai, plaukai, po to ėmiausi ir kitų spec.priemonių:
trindavau galvą čemeryčių vandeniu - įsigyti galima vaistinėje;
gėriau Pantogar - ten pat;
skalavau ir dilgėlių ir viržių nuovirais:
bet manau, kad labiausiai padėjo, kai pradėjau daryti tokias kaukes:
1 šaukštas medaus ,1 kiaušinis (tik tynį naudoti) ir 1 šaukštas majonezo (arba dar geriau būtų ricinos aliejaus) viską sumaišai ir lept ant dar likusių plaukučių thumbup.gif . Taip tepliojuosi jau antras mėnuo (per savaitę du kartus) palaikau  apie valandą ir išskalauju. Rezultatas-  thumbup.gif

Tai va gal kam pravers, o beje ir susirūpinkite ar pakankamai vartojate baltymų - nes čia plaukams pagrindas  umn.gif

Tą receptą ir aš žinau.Ir būtinaqi padarysiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsiukė @ 2007 09 28, 16:14)
Nes kad nebūtų kokio šalutinio poveikio g.gif Kaip su Denoxinal kad buvo. blink.gif
Stovi dabar pakuotė pamesta kuri kainavo virš 20lt.

O koks tas pašalinis poveikis su Denoxinal buvo? Ten kapsulės ar tabletės apvalkale? Pas mane taip pat nutiko su Perfectil pakuote doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2007 09 29, 00:06)
O koks tas pašalinis poveikis su Denoxinal buvo? Ten kapsulės ar tabletės apvalkale? Pas mane taip pat nutiko su Perfectil pakuote doh.gif

paskaičiau, kad tas denoxinal organizmui valyti. tai čia visai kitas dalykas juk. jaučiu, kad atrišo kurį nors 'galą', o gal ir abu kartu, kaip tokiems papildams įprasta. toks ten ir valymas... išvaro visas nereikalingas ir reikalingas medžiagas. nu bet čia offtopinu jau. tai va, su preparatais plaukams taip neturėtų būti iš esmės g.gif nu parašyta, kad nuo to pantogar gali padažnėti širdies rimtas, gali būti šiek tiek didesnis prakaitavimas arba išbėrimas. tai čia, mano manymu, menkos bėdos irnesakyk.gif tikiuosi, kad jokių baisesnių poveikių nešlįs. bet gal ir ne, jei neoarašyta apie tokią galimybę. šiaip tai šiandien jau 3 išgėriau, tai nieko lyg nepajutau. tikiuosi, ir nepajusiu. beje, čia tikrai labiau vaistas, sakyčiau. bent jau tikrai ne vitaminai. ir į papildus nepanašu. tai gal ir veiks efektyviau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 29 rugsėjo 2007 - 00:31
bandziau sita namine kauke pasidaryti, nepadejo man nuo plauku slinkimo. gal tikrai reikia be perstojo 2 men tepti. bus tiesa kad kaukem 2-3 kartu neuztenka. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cognac @ 2007 09 29, 11:49)
bandziau sita namine kauke pasidaryti, nepadejo man nuo plauku slinkimo. gal tikrai reikia be perstojo 2 men tepti. bus tiesa kad kaukem 2-3 kartu neuztenka. rolleyes.gif

Su tinku su tavim reikia laiko tik su kuom aš netepiau kaip slinko taip slenka verysad.gif
O nuo Denoxinal mat taip būdavo negera.Nu jaučiausi kaip pagiringa blink.gif
Ir širdelė tabaluodavo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglote @ 2007 09 28, 08:25)
Viena kirpeja sake, kad nuo plauku slinkimo padeda naturalios citrinu sultys. Kadangi galva plaunu rytais, tai is vakaro issispaudziu puse citrinos sulciu, istriu galvos oda, apsivynioju ranksluosciu ir einu miegot. Ryte dar issitrinu Furtener firmos ampulyte, o po 20 min issiplaunu galva. Kol kas taip dariau tik kelis kartus, tai poveikio dar nesimato. Cia ko gero reikes ilgeliau pazaist  unsure.gif


nemanau, kad citrinų sultys labai gerai plaukam, ypač grynos, nes tai yra rūgštis ir ji sausina plauką. kol kas gal nesijaučia, bet jei ilgiau panaudosi plaukai labai išsausės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bird: 29 rugsėjo 2007 - 20:01
QUOTE(bird @ 2007 09 29, 21:58)
nemanau, kad citrinų sultys labai gerai plaukam, ypač grynos, nes tai yra rūgštis ir ji sausina plauką. kol kas gal nesijaučia, bet jei ilgiau panaudosi plaukai labai išsausės.

nu as esu anudojus akzkoki sampuna is vaistines prancuziska nuo slinkimo,tai pastebejau kad jis taip pat sausina
gal visos priemones nuo slinkimo sausina?
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2007 09 29, 22:05)
nu as esu anudojus akzkoki sampuna is vaistines prancuziska nuo slinkimo,tai pastebejau kad jis taip pat sausina
gal visos priemones nuo slinkimo sausina?

gal ne visos, bet dauguma. nes riebalavimasis irgi turi įtakos plaukų kritimui. kuo labiau susiriebalavę, tuo labiau slenka. be to, jeigu plaukai pradeda mažiau riebaluotis, tai mažiau ir skalbt juos reik tongue.gif nes plovimas jų dažnas irgi nėra gerai
Atsakyti
Sėdžiu išsitrynus galvą su Orising ampule slenkantiem plaukams-jausmas įdomus-lyg tai šaldo,lyg graužia....tikiuos,kad bent padės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2007 09 30, 19:51)
Sėdžiu išsitrynus galvą su Orising ampule slenkantiem plaukams-jausmas įdomus-lyg tai šaldo,lyg graužia....tikiuos,kad bent padės doh.gif

aš tuoj baigsiu sunaudot:) ale, kad poveikis būtų... aišku, visiems skirtingai. galų gale ir priežastys to slinkimo skiriasi
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 09 30, 23:54)
aš tuoj baigsiu sunaudot:) ale, kad poveikis būtų... aišku, visiems skirtingai. galų gale ir priežastys to slinkimo skiriasi

o tu ją įtrini po galvos išplovimo į dar drėgną odą ir palieki?ar nuplauni? g.gif

aš pakeičiau šampūną,dar geriu Vega vitaminus,tai regis po biški mažėja tas slinkimas. Tai dar orising tegu padeda ir bus super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stigma: 01 spalio 2007 - 05:39
kartais dar į drėgną, kartais į sausą. skirtumo nėra - svarbu, kad švari būtų. o nuplauti tai tikrai nereik. neriebaluoja plaukų juk visai.
Atsakyti