Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

aš irgi pantogar pirksiu:)žiūrėsim, kaip padės. nes senieji vitaminai jau pasibaigė. o plaukų tiek MAŽAI iš DAUG teliko, kad širdį spaudžia sad.gif
Atsakyti
Tik deja atsiliepimu apie pantogar nera g.gif:
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2007 09 27, 15:06)
Tik deja atsiliepimu apie pantogar nera g.gif:

va http://www.supermama...showtopic=99050
Atsakyti
Oj, katalike, aciu ax.gif tingejau matyt ieskot ax.gif
Atsakyti
Viena kirpeja sake, kad nuo plauku slinkimo padeda naturalios citrinu sultys. Kadangi galva plaunu rytais, tai is vakaro issispaudziu puse citrinos sulciu, istriu galvos oda, apsivynioju ranksluosciu ir einu miegot. Ryte dar issitrinu Furtener firmos ampulyte, o po 20 min issiplaunu galva. Kol kas taip dariau tik kelis kartus, tai poveikio dar nesimato. Cia ko gero reikes ilgeliau pazaist unsure.gif
Atsakyti
mes vis rasom ,kaip cia su tuo slinkimu kovoti,bet kai jau ataugijea plaukai (antenytes) po isslinkimo,ka su jomis daryti??? nes labai jau negraziai atrodo sad.gif gal kas turit patarimu,kaip jas suglotninti,kad taip "nestovetu" ? smile.gif
Atsakyti
Kažkuri mergina minėjo apie tėvo Klimuško žoleles plaukams stiprinti. Vakar nuėjau į jų puslapį ir pasidomėjau. Pasirodo gerų dalykėlių ten jie turi, o ir kainos normalios. Nežinau net ką čia pirmiau reiktų nusipirkti g.gif

http://www.natura.lt...roducts/cat/19/

Gal dar atsilieps kuri naudojo? Idomu, ką kas bandė ir ar padėjo? Pagal aprašymus, tai tikrai turėtų suveikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2007 09 28, 11:24)
mes vis rasom ,kaip cia su tuo slinkimu kovoti,bet kai jau ataugijea plaukai (antenytes) po isslinkimo,ka su jomis daryti??? nes labai jau negraziai atrodo sad.gif gal kas turit patarimu,kaip jas suglotninti,kad taip "nestovetu" ? smile.gif


as tai antenytes glotninu plauku vasku, labai jo nedaug reikia. pima ant pirstu galiuku uzdedi vasko paskui perbrauki per plaukus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2007 09 28, 10:24)
mes vis rasom ,kaip cia su tuo slinkimu kovoti,bet kai jau ataugijea plaukai (antenytes) po isslinkimo,ka su jomis daryti??? nes labai jau negraziai atrodo sad.gif gal kas turit patarimu,kaip jas suglotninti,kad taip "nestovetu" ? smile.gif

Liuks daikčiukas yra C:ehko želė-vaškas, kitose temose aš jį gyriau, labai padeda sutvarkyti plaukučius, juos suminkština ir neriebalina. Tik va, klausimas, ar gerai jį dažnai naudoti slenkantiems plaukams g.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 09 27, 14:51)
aš irgi pantogar pirksiu:)žiūrėsim, kaip padės. nes senieji vitaminai jau pasibaigė. o plaukų tiek MAŽAI iš DAUG teliko, kad širdį spaudžia sad.gif

Man tai vieninteliai vitaminai ,kurie padeda 4u.gif Tik brangūs ,kai reikia nusipirkti ,tai vis atidėlioju lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Nu eisiu ir aš tų vitaminų nes su mano nukristais kg nuslinko ir plaukai. verysad.gif
Tai sakau gal nusipirkt kokį 30 pradžioje?
Nes kad nebūtų kokio šalutinio poveikio g.gif Kaip su Denoxinal kad buvo. blink.gif
Stovi dabar pakuotė pamesta kuri kainavo virš 20lt.
Atsakyti
Sveikutės,
galiu pasidalinti savo patirtimi: plaukai slinko nereliai, pradėjau stresuoti dar labiau - juolab, kad priežasties taip nieks ir nerado g.gif , nei gydytojai - net aš pati g.gif .Taigi išbandžiau daug visokiausių priemonių:
šampūnų, pirktų kaukių, vitaminų Oda, nagai, plaukai, po to ėmiausi ir kitų spec.priemonių:
trindavau galvą čemeryčių vandeniu - įsigyti galima vaistinėje;
gėriau Pantogar - ten pat;
skalavau ir dilgėlių ir viržių nuovirais:
bet manau, kad labiausiai padėjo, kai pradėjau daryti tokias kaukes:
1 šaukštas medaus ,1 kiaušinis (tik tynį naudoti) ir 1 šaukštas majonezo (arba dar geriau būtų ricinos aliejaus) viską sumaišai ir lept ant dar likusių plaukučių thumbup.gif . Taip tepliojuosi jau antras mėnuo (per savaitę du kartus) palaikau apie valandą ir išskalauju. Rezultatas- thumbup.gif

Tai va gal kam pravers, o beje ir susirūpinkite ar pakankamai vartojate baltymų - nes čia plaukams pagrindas umn.gif
Atsakyti