Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

Gal žinote kokia tų vitaminų "Futura silica" kaina?
Atsakyti
Sveikos.Man rudeni visada nezhmonishkai plaukai krist pradeda.Jau tarsi buvau astitaisiusi padeti shiek tiek,nuo naujuju metu geriu vitaminus ir i plauku oda ko tik netryniau doh.gif .Bet ka gi,atejo ruduo ir vel koshmaras verysad.gif Ir kruvas receptu turiu,visko,bet jau iprastines preimones nepadeda.Nusipirkau Vichy ampoliu,ziuresiu,gal per stebukla plika neliksiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnyte @ 2007 09 25, 14:00)
Gal žinote kokia tų vitaminų "Futura silica" kaina?


apie 21 lt, +/-. na zinai, kaip pataikai. o tu siaip bandyk pirkt eurovaistinej su maximos kortele, kai nuolaidos yra

dar kai kam nepatogu kad reik gert tris kartus dienoje. bet siaip kaip man aiskino, geriau pasisavina. ir tikrai nepykina kaip nuo perfektilio.
Atsakyti

QUOTE(Liudoskis @ 2007 09 24, 16:12)
Merginos man kirpėja vakar patarė juodojo ridiko sultimis galvos otą tept,ar kas bandėt ar padėjo? Nežinau nei kaip jis atrodo...


man irgi kirpeja sake kad juodasis ridikas plaukams gerai biggrin.gif dabar turiu plauku seruma su juoduoju ridiku, bet naturali priemone turbut butu geriau. nors kirpeja patare, bet nebandziau... o gal verta g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Karamelia* @ 2007 09 23, 13:55)
Man taip pat slenka plaukai žiauriai doh.gif tai nuėjau i vaistinę ir pasakiau, kaip kas smile.gif vaistinė pasirodė labai maloni, tai pasiūlė vitaminų Vega firmos hairs-skin-nails kaip ir tokius. Jie sakė visiškai naturalūs, bet labai veiksmingi...Ji pati bandė, tai sakė jai jau po kelių savaičių sumažėjo slinkimas, sakė ir kelios moterys atėjusios gyrė, kad šie vitaminai joms padėjo...Tai žiūrėsiu, pradėjau gerti, gal nespesiu nuplikti, kol sugersiu pakuotę blink.gif Kaip rezultatas parašysiu poto smile.gif Gal kas jau bandė juos, parašykite ar padėjo?

aš šiandien jau antrą pakuotę nusipirkau ax.gif labai sąžiningai kasdien negėriau (vis pamiršdavau),bet plaukų jau šiek tiek mažiau išslenka (negarantuoju,kad nuo jų). Nusprendžiau,kad antra pakuotė nepakenks biggrin.gif
Atsakyti
sveikos. pasibedavosiu ir as. plaukai slenka apie 3metus, vasara tai intensyviai beveik kuokstais. per ta laika dariausi kelis tyrimus del skydliaukes, kraujo, hormonu, viskas buvo normose. isbandziau dermavit, perfektil, vitakur pagerejimo nebuvo. is vaistines sunaudojau Alpicort skysti tris bonkutes, nepadejo. o tai kiek liaudisku priemoniu dar isbandziau ir visokiu spec sampunu. plaukai ataugineja bet yra labai ploni. siuo metu turiu eziuka ir keleta ilgu plauku. ir taip nesusivienodina kelis metus, nes tas eziukas kitais metais vel nuslenka. kas metais vis ploneja ir reteja o dar 30 meteliu neturiu. siaip linkusi stresuoti ir dar galunes sala, gal tas kalti? gelbekit merginos, nebezinau ir ka daryt. ir kaip cia nesinervuosi, kai pamato drauges klausia kas tavo plaukam atsitiko. cray.gif
Atsakyti
Va va,man tas pats kaip ir tau.Atrodo jau ataugineja tie plaukai,pasikankini su tuo eziuku,lauki kol susilygins,ir vel kiek laiko praejus pradeda krist,ir vel viskas ish naujo.
O juodasis ridikas tai zinau kad labai gerai plaukams,mano mama naudojo,jo sultis spausdavosi,tai sake plaukai pasakishki buvo.Tik kad labai tas ridikas dvokia.Bet ko tik del grozio neishkentesi.Gaila,kad cia niekur nesu maciusi jo pirkt.
Dar labai gerai varnaleshu shaknu nuoviras,jas verdi vandenyje dvi valandas,o paskui tuo nuoviru trini plaukus priesh nakti kelis kartus per savaite.Skatina plauku augima drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo España: 26 rugsėjo 2007 - 14:54
man svogunu sultys kiek padejo. bet jau kvapas! aukojausi tepiau juo menesi 2 kartus per savaite. visi artimieji uzuozdavo, gerai kad nedirbau tuo metu tai butu visi klientai pabege. kvapas laikesi koki pusmeti man. o kur ta juoda ridika nusipirkti? reiketu pabandyti koki menesi pasiterlioti.
Atsakyti
Na taip,svogunas tai dvokia nenormaliai net ir ishplovus galva.Tas ridikas kiek zinau smirda tik kol ten sultis spaudi ir su juo terliojies,o kaip ishplauni,jau nebesmirda thumbup.gif O kur pirkt buna,tai nzn,gal turguj?Ir vaistinej jo sulciu,ar ekstrakto buna,jeigu neklystu.
Atsakyti
Pradsiu naudot Framesi ampules nuo slinkimo.. tikiuos gelbės mane..
Gal kas jau yra jas naudojęs?
Atsakyti
juoda ridika esu pirkusi maximoje
Atsakyti
eisiu pirkti Pantogar vitaminu, nebuvau dar isbandziusi. ampuliu plaukam yra labai daug rusiu net nezinai kuria pirkti, kad padetu.
Atsakyti