Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(baste @ 2007 09 22, 10:38)
Vaistinėse niekur neradau medetku ekstrakto  schmoll.gif  tik tinktūrą siūlė  g.gif bet nepirkau, nors sakė kad skiriasi tik spirito kiekiu, ekstrakte daugiau  unsure.gif



Galėjai pirkti. Gal net dar geriau tinktūra, nes estrakte tikrai daugiau spirito ir kieno oda jautresnė tai gali sudirginta. Tuomet reikėtų skiesti. Praskiedus bus silpnesnė koncentracija, bet užtat kiekis gausis dvigubas. Ekonomija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Karamelia* @ 2007 09 23, 13:55)
Man taip pat slenka plaukai žiauriai doh.gif tai nuėjau i vaistinę ir pasakiau, kaip kas smile.gif vaistinė pasirodė labai maloni, tai pasiūlė vitaminų Vega firmos hairs-skin-nails kaip ir tokius. Jie sakė visiškai naturalūs, bet labai veiksmingi...Ji pati bandė, tai sakė jai jau po kelių savaičių sumažėjo slinkimas, sakė ir kelios moterys atėjusios gyrė, kad šie vitaminai joms padėjo...Tai žiūrėsiu, pradėjau gerti, gal nespesiu nuplikti, kol sugersiu pakuotę blink.gif Kaip rezultatas parašysiu poto smile.gif Gal kas jau bandė juos, parašykite ar padėjo?


Pirkau, kai tik pasirodė vaistinėse. Man buvo efektas iškarto. Sustabdė slinkimą. Paskui pirkau po kokių metų ir tada jau nepadėjo. Gal kokių kitokių medžiagų trūko? Šiaip tai, geri vitaminai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(made_in_china @ 2007 09 23, 19:46)
as tai jau juos katik baigiau tai nepastebejau jokio teigiamo poveikio  verysad.gif ...tai dabar bandysiu futura silica,tikiuosi padės rolleyes.gif

Baigiau gerti situos vitaminus, bet kazko nagai pradejo labai luzti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2007 09 24, 14:39)
Baigiau gerti situos vitaminus, bet kazko nagai pradejo labai luzti doh.gif


Idomi reakcija g.gif Mano nagams tik perfektil padeda
Atsakyti
Merginos man kirpėja vakar patarė juodojo ridiko sultimis galvos otą tept,ar kas bandėt ar padėjo? Nežinau nei kaip jis atrodo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liudoskis: 24 rugsėjo 2007 - 15:13
Juodojo ridiko yra maximose,kazkada pirkau,reikia sultis isspaust ir praskiest kazkiek su vandeniu,apie poveki negaliu pasakyt,nes bandziau tik viena karta. O moterys gal kuri esat bandzius tirtis plauka kur nustato mikroelementu trukuma ar pertekliu,ligas? Uzsirasiau rytojui tam tyrimui,paima kazkiek plauku siuncia i Maskva istyrimui ir nustato kas yra. Manau pabandysiu,pades ar ne,nes bijau likt be plauku,baisu kai tokiais kiekiais krenta,bijau net parbraukt su ranka per plaukus.
Atsakyti
QUOTE(made_in_china @ 2007 09 23, 19:46)
as tai jau juos katik baigiau tai nepastebejau jokio teigiamo poveikio  verysad.gif ...tai dabar bandysiu futura silica,tikiuosi padės rolleyes.gif


as dabar byski ne y tema, futura silica jau kelis metus man labai padeda nagams, stebuklingai sakyciau! vasara paskinusi skotijoj braskes gryzdavau su popieriniais nagais, tai tik jie ir padedavo, atafugdavo geras, grazus ir sveikas nagas. ir dabar labai padeda kai nusilpsta.

o va plaukams nestebejau poveikio, bet ilgiau aisku reikia vartoti, kad plaukams butu poveikis (bent jau taip parasyta)
Atsakyti
QUOTE(Issisiepusi @ 2007 09 24, 20:44)
as dabar byski ne y tema, futura silica jau kelis metus man labai padeda nagams, stebuklingai sakyciau! vasara paskinusi skotijoj braskes gryzdavau su popieriniais nagais, tai tik jie ir padedavo, atafugdavo geras, grazus ir sveikas nagas. ir dabar labai padeda kai nusilpsta.

o va plaukams nestebejau poveikio, bet ilgiau aisku reikia vartoti, kad plaukams butu poveikis (bent jau taip parasyta)

kadangi ne i tema, tai ir as prisidesiu, o as geriau vitaminus sveikai ir svariai odai, ta prasme nuo spugu, o uzaugo nagai kuriu niekada neturejau doh.gif ale zinok kuria vieta tie vitaminai paveks lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaites, ir as turiu tokia problema. Tubut isslinko jau trecdalis plauku cry.gif jau baigiu Orising sampuno buteliuka nuo slinkimo, bet rezultatas minimalus. Pasiskundziau pusseserei savo netektim, tai ji man patare naudot ampulytes is kazkokios firmos, prasideda F raide, tokie zaliai geltoni sampuno buteliukai ju. Pavadinimas gan ilgas, tai neprisimenu. Ju yra Sarmos parduotuvese. Vakar buvau nuejus pasiziuret. Esme tokia, kad, anot konsultantes, reikia naudoti dvi skirtingas ampulytes vieno plovimo metu. Dabar pabandysiu risliai paaiskint. Yra tos firmos ampulytes nr. 1 (cia as taip pavadinau). Ta ampulyte reikia itrinti pries plaunant galva ir palaikyti apie 15-20 min. Tada isplauti su bet kokiu naudojamu sampunu (yra ir tos pacios firmos, bet konsultante sake, kad nera didelio skirtumo, koki naudot), tada kauke ar balzamas, ka kuri naudoja. Tada slapius plaukus itrinti ampulyte nr. 2 ir jos nenuplauti. Tas ampules reikia naudoti 2 kartus per savaite. Vienos ampules kaina beveik 10 lt, o vienu plovimu jas reikia sunaudoti dvi, tai per savaite iseina 40 Lt. Pabijojau pirkti, nes reikia sia procedura atlikineti 3 men., tai nemaza sumele gaunasi. Bet jei tik sustabdytu ta slinkima!!! Siaip pussesere tas ampules labai gyre. Sako, ne tik sustabde slinkima, bet ir labai sustiprino plaukus, pradejo stipriai augti nauji. Zodziu, sake, jai tai buvo stebuklas. Tai siandien esu pasiryzusi isleisti pinigeliu, kad tik padeciau savo plaukams. Gal kuri nors irgi sita dalyka bandet? Pasidalintumet patirtim.
Gaila tik, kad nepamenu pavadinimo. Bet prasideda is F, zalias su geltonais pakuotes, iskart pamatytumet lentynoj.
Atsakyti
QUOTE(Miglote @ 2007 09 25, 09:15)
Mergaites, ir as turiu tokia problema. Tubut isslinko jau trecdalis plauku  cry.gif jau baigiu Orising sampuno buteliuka nuo slinkimo, bet rezultatas minimalus.

Naudojant tik sampuna nuo slinkimo rezultatai nebus labai stebuklingi mirksiukas.gif
Atsakyti
Gera naujiena!!! Pasirodo, konsultante mane siek tiek "isdure" su tom ampulem. Pussesere naudojo tik vienos rusies ampules, kurias reikia itrinti pries plovima ir plove su tos pacios firmos sampunu nuo slinkimo (kaina apie 45 Lt). Po 5 ampuliu plaukai nustojo slinkti bigsmile.gif Taip kad siandien eisiu gelbeti savo plauku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2007 09 24, 16:33)
Juodojo ridiko yra maximose,kazkada pirkau,reikia sultis isspaust ir praskiest kazkiek su vandeniu,apie poveki negaliu pasakyt,nes bandziau tik viena karta. O moterys gal kuri esat bandzius tirtis plauka kur nustato mikroelementu trukuma ar pertekliu,ligas? Uzsirasiau rytojui tam tyrimui,paima kazkiek plauku siuncia i Maskva istyrimui ir nustato kas yra. Manau pabandysiu,pades ar ne,nes bijau likt be plauku,baisu kai tokiais kiekiais krenta,bijau net parbraukt su ranka per plaukus.


butinai parašyk kaip sekėsi,nes ir aš apie tai mąstau g.gif tikiuosi verta darytis 4u.gif
Atsakyti