Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

Vaistinėse niekur neradau medetku ekstrakto schmoll.gif tik tinktūrą siūlė g.gif bet nepirkau, nors sakė kad skiriasi tik spirito kiekiu, ekstrakte daugiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2007 09 21, 22:52)
As galvoju gal kuri zinot,ar galetu slinkti nuo kontraceptiniu tableciu,geriu jau 5 menesi,nes man butina jas gerti,ar gali nuo ju slinkt plaukai?


Man buvo priešingai: kai mečiau gerti kontraceptikus, plaukai saujomis pradėjo slinkti, niekas nepadėjo, intensyviai slinko 3 mėnesius, mažiau - dar 3 mėnesius. Paskui ežys pradėjo augti. Ir kirpėja pasakojo, kad moterims būna slinkimas arba geriant KT, arba atvirkščiai - nustojus gerti.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 09 22, 21:49)
kirpėja pasakojo, kad moterims būna slinkimas arba geriant KT, arba atvirkščiai - nustojus gerti.

o geras! aš kaip tik prieš porą mėnesių mečiau juos gert! doh.gif gal ir man tas pat.. reik palūkėt ir nesikirpt vyriškai lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Peskute,2007 09 22, 01:55]
Nenusimink,taip, palaikysim viena kita mirksiukas.gif As manau ,kad tu turi pasikonsultuot su savo ginekologe,nes buna kontraceptiku stipresniu ,silpnesniu,gal jie tau netinka.Nes pvz... as ir turejau problemu su kontraceptikais(ne del plauku),pakeiciau ir viskas susitvarke ,man jie buvo per stiprus ,dabar naudoju ziedus thumbup.gif beje,ar tu tyreisi skydliauke? Gal ten problema slypi.
Papildyta:

Skydliauke tyriausi,viskas normos ribose,nusprendziau,eisiu vel darytis mezoterapija,nes kai dariausi buvo daug geriau.
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2007 09 22, 21:31)
Skydliauke tyriausi,viskas normos ribose,nusprendziau,eisiu vel darytis mezoterapija,nes kai dariausi buvo daug geriau.

Sweikutes.O kas ta mezoterapija?Ir kuo ji naudinga? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Peskute @ 2007 09 21, 13:18)
gal zinai kaip daroma su tuo ricinos aliejumi..,viena mergina rase,kad su kiausiniais maiso,gal dar su kuom nors?Gal daugiau receptu yra?  g.gif  mirksiukas.gif

As ismaisydavau ricinos alieju su sampunu arba su kauke, uztepdavau ir laikydavau apie valanda mirksiukas.gif

Mergytes, mano plaukuciai jau maziau slenka, tfu, tfu, tfu per kairi peti rolleyes.gif Nezinau kas padeda, tepu ir kaukes, ricinos buteliuka pabaigiau, dabar vietoj ricinos naudoju jojobos aliejuka smile.gif Baigiau gerti vitaminus plaukams/nagams (nepamenu pavadinimo) ir pagrinde naudojau Langelica sampuna slenkantiems plaukams(as viena karta plaunu su vienu, kita karta su kitu), taip pat naudojau keleta Framesi ampuliu 4u.gif
Atsakyti
Man taip pat slenka plaukai žiauriai doh.gif tai nuėjau i vaistinę ir pasakiau, kaip kas smile.gif vaistinė pasirodė labai maloni, tai pasiūlė vitaminų Vega firmos hairs-skin-nails kaip ir tokius. Jie sakė visiškai naturalūs, bet labai veiksmingi...Ji pati bandė, tai sakė jai jau po kelių savaičių sumažėjo slinkimas, sakė ir kelios moterys atėjusios gyrė, kad šie vitaminai joms padėjo...Tai žiūrėsiu, pradėjau gerti, gal nespesiu nuplikti, kol sugersiu pakuotę blink.gif Kaip rezultatas parašysiu poto smile.gif Gal kas jau bandė juos, parašykite ar padėjo?
Atsakyti
QUOTE(*Karamelia* @ 2007 09 23, 13:55)
Man taip pat slenka plaukai žiauriai doh.gif tai nuėjau i vaistinę ir pasakiau, kaip kas smile.gif vaistinė pasirodė labai maloni, tai pasiūlė vitaminų Vega firmos hairs-skin-nails kaip ir tokius. Jie sakė visiškai naturalūs, bet labai veiksmingi...Ji pati bandė, tai sakė jai jau po kelių savaičių sumažėjo slinkimas, sakė ir kelios moterys atėjusios gyrė, kad šie vitaminai joms padėjo...Tai žiūrėsiu, pradėjau gerti, gal nespesiu nuplikti, kol sugersiu pakuotę blink.gif Kaip rezultatas parašysiu poto smile.gif Gal kas jau bandė juos, parašykite ar padėjo?


o kokia kaina šių vitaminų?
Atsakyti
Sveikos,

Aš taip pat nustojau gerti KT, baisu, kaip plaukai slenka...galvoju tikrai nupliksiu, bet žiūriu, kad čia man ne vienai. Geriant KT palukai tokie suvešėję buvo, purūs, gražūs, o dabar kaip stagarai. Aš geriu nakvišų kapsules dabar, bet po jų tikriausiai vitaminus nuo plaukų slinkimo reiks griebt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugnyte: 23 rugsėjo 2007 - 14:25
QUOTE(baste @ 2007 09 23, 14:52)
o kokia kaina šių vitaminų?


Vega firmos vitaminai kainavo euro vaistineje 22lt.anksčiau vartojau perfectil nagams,plaukams, odai..jokių rezultatų ir ta pati vaistininkė sakė, kad daug kas sako, kad nepadeda perfectil'is verysad.gif o kaštuoja 47lt kažkur.
Atsakyti
QUOTE(*Karamelia* @ 2007 09 23, 16:21)
Vega firmos vitaminai kainavo euro vaistineje 22lt.anksčiau vartojau perfectil nagams,plaukams, odai..jokių rezultatų ir ta pati vaistininkė sakė, kad daug kas sako, kad nepadeda perfectil'is verysad.gif o kaštuoja 47lt kažkur.

as tai jau juos katik baigiau tai nepastebejau jokio teigiamo poveikio verysad.gif ...tai dabar bandysiu futura silica,tikiuosi padės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnyte @ 2007 09 23, 13:25)
Sveikos,

Aš geriu nakvišų kapsules dabar, bet po jų tikriausiai vitaminus nuo plaukų slinkimo reiks griebt.

As irgi geriu nakvisu alieju + vitaminus nuo plauku slinkimo.Kolkas jokiu rezultatu.
Atsakyti