Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(Dovkyte @ 2007 09 21, 10:58)
tikrai  padejo  4u.gif ir plaukai minkstesni buvo  smile.gif

thumbup.gif na saunu tada biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pepė @ 2007 09 21, 10:03)
sveikos smile.gif
pastebejau ir as kad dabar po plovimo plauku vonioj nemazai lieka bet vasara taip nebuvo tai tikiuosi kad cia toks sezoninis dalykas.
tik pastebejau kad nustojus dazyti plaukus(nustojau pries 1,5metu)ju tikrai tiek nebeiskrenta smile.gif
siulau isbandyti ricinos alieju nes atsimenu kai lankiau gimnastika tai nugirdau treneres pokalbi su kazkokia mergina ir taip supratau kad tas ricinu aliejus tiesiog stebuklinga poveiki turi:)

gal zinai kaip daroma su tuo ricinos aliejumi..,viena mergina rase,kad su kiausiniais maiso,gal dar su kuom nors?Gal daugiau receptu yra? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
zinau varianta su kiausiniu ir medum.
bet man medus netiko nes plaukai kazkokie nuo jo siurkstus ir susivele pasidare.manau galima kaip ir ant blakstienu tiesiog gryna uztept.bet efektyviausia butu nakciai smile.gif
Atsakyti
Pati esu bandziusi taip daryti: po 1 sauksteli ricinos aliejaus, varnalesu aliejaus, medaus ir vienas kiausinis. Nepasakyciau, kad padejo... Jokio poveikio nebuvo... na gal as per trumpa laika taip dariau, gal kokias tris savaites, po to atsibodo, kiekviena karta taip zaisti, tai ir meciau... smile.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes, neseniai prisijungiau prie Jusu rato ir tikrai noriu pasidalinti savo karciai saldzia patirtimi. Slenkantys plaukai mano "opi" tema. Plaukai ne tik slinko bet dar ir trupejo, per 2 menesius nutrupejo mazdaug 15 cm ilgio atkarpos, o ka dar sneketi apie isslinkima doh.gif . Bet patikekit suradau superine priemone, drauge platintoja pasiule. Vadinasi "Corpore Sanum" tonikas, super thumbup.gif plaukai pradejo augti kaip is pypkes ir tokie zvilgantys pasidare, panasus i silka. Jau tiek priemoniu isbandziau, kad didele patirtis atsirado ka naudoti o kas yra melas. Kaina apie 30 lt uz 250 ml, bet uztenka ilgam. biggrin.gif . Jei ka galiu parasyti platintojos tel.nr. 8-611-51372, ten tos produkcijos isvis geru daikciuku yra, kremai kunui veidui, plauku sampunai, kondicionieriai ir t.t. man ziauriai patinka tos serijos produktai. A tisa maciau juos pirkti ir "MIX" parduotuvese
Atsakyti
Čia man kaip reklama nuskambėjo ax.gif Manau tokią žinutę reikia dėti į skelbimų skyrių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2007 09 21, 14:10)
Čia man kaip reklama nuskambėjo  ax.gif Manau tokią žinutę reikia dėti į skelbimų skyrių  g.gif

kodel taip manai,gal tikrai jei padejo ir nori padeti mums mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2007 09 21, 21:10)
Čia man kaip reklama nuskambėjo  ax.gif Manau tokią žinutę reikia dėti į skelbimų skyrių  g.gif


drinks_cheers.gif jei nereklamuotu butu siek tiek kitaip parasiu smile.gif be to cia jos pirma zinute g.gif
Atsakyti
QUOTE(Peskute @ 2007 09 21, 16:42)
kodel taip manai,gal tikrai jei padejo ir nori padeti mums  mirksiukas.gif

Jei nereklamuotų būtų nerašius visų kontaktų ir ką jie dar platina, o tiesiog būtų parašius, ką naudoja ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
As tiek visko isbandziau,bet niekaip nepavyksta man sustabdyt stipraus slinkimo verysad.gif Jau baigiu "vichy" ampuliu dezute,nieko nesimato visai. As galvoju gal kuri zinot,ar galetu slinkti nuo kontraceptiniu tableciu,geriu jau 5 menesi,nes man butina jas gerti,ar gali nuo ju slinkt plaukai? Arba man sutapimas arba kai geriu jas dar stipriau man slenka,pas mane harmonai sutrike,tai galvoju gal per 5 menesius jau turejo kazkiek apreguliuot tuos nelemtuosius? Jei kuri zinot ka nors,parasyskit,nes tikrai isprotesiu,baisu matyt kai plaukai slenka apie 2 metus ir nemazais kiekiais verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Peskute @ 2007 09 20, 12:05)
As ir taip darau,nes kiekviena karta asaros kaupias akyse,kaip iseini is duso,o kaip pagalvoji,kad dar sukavimas laukia ir bus dar baisiau,tai anksciau ir apsiverkdavau.Liudna ziauriai.As jau net kosmarus sapnuoju,kad praplinku  cry.gif

labas vakaras 4u.gif priimkite ir mane į šią temą.. ax.gif
man tai baisiausia kai ryte iškritusius nuo patalų renku........... atrodo, nusikirptum trumpai, bent nematytum, kad daug iškrito, o kai ilgesnius turi ir dar tamsius, tai 'pravalų pravalas'.... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manyka: 21 rugsėjo 2007 - 22:06
QUOTE(ramirėja @ 2007 09 10, 15:44)
Sakykit nors jau lyg buvo apie tai kalbėta blush2.gif kas stipresnį poveikį daro ar Orising priemonės ar Rene Furterer g.gif Balamūtinuos tarp to ir to g.gif

jau geriau orising g.gif furterer naudojau ampules, tai nugrauze oda blink.gif
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2007 09 21, 20:52)
As tiek visko isbandziau,bet niekaip nepavyksta man sustabdyt stipraus slinkimo  verysad.gif Jau baigiu "vichy" ampuliu dezute,nieko nesimato visai. As galvoju gal kuri zinot,ar galetu slinkti nuo kontraceptiniu tableciu,geriu jau 5 menesi,nes man butina jas gerti,ar gali nuo ju slinkt plaukai? Arba man sutapimas arba kai geriu jas dar stipriau man slenka,pas mane harmonai sutrike,tai galvoju gal per 5 menesius jau turejo kazkiek apreguliuot tuos nelemtuosius? Jei kuri zinot ka nors,parasyskit,nes tikrai isprotesiu,baisu matyt kai plaukai slenka apie 2 metus ir nemazais kiekiais verysad.gif

Nenusimink,taip, palaikysim viena kita mirksiukas.gif As manau ,kad tu turi pasikonsultuot su savo ginekologe,nes buna kontraceptiku stipresniu ,silpnesniu,gal jie tau netinka.Nes pvz... as ir turejau problemu su kontraceptikais(ne del plauku),pakeiciau ir viskas susitvarke ,man jie buvo per stiprus ,dabar naudoju ziedus thumbup.gif beje,ar tu tyreisi skydliauke? Gal ten problema slypi.
Papildyta:
QUOTE(Manyka @ 2007 09 21, 21:06)
labas vakaras 4u.gif  priimkite ir mane į šią temą..  ax.gif 
man tai baisiausia kai ryte iškritusius nuo patalų renku........... atrodo, nusikirptum trumpai, bent nematytum, kad daug iškrito, o kai ilgesnius turi ir dar tamsius, tai 'pravalų pravalas'.... verysad.gif

hi.gif As ir cia naujoke,bet labai prasom.Pasidalinkim savo patirtim ir galbut rasim iseity viena kitos patarimuose.Na mano ir plaukai tamsus,tai kartais ir as ju randu ant pagalves verysad.gif Buvau gryzus i Lt tai net norejau prisiaugint,nes man ju tiek mazai atrode.Susilaikiau,kaip papasakojo,kad visai juos sugadina.
Atsakyti