Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

O man sunkiai kažkas padeda dabar :S dzintars alieju jau gerą mėnesi prieš kiekvieną plovimą tepu, bet nesimato rezultato. Tik porą antenų stovi, tai nors tiek gerai. Bandžiau kažkokį aš paruskąja kaukę nuo slinkimo speciali - jokio rezultato. Ampules Aptečkos bandžiau - nieko. purškiu aš beržų vandenį - viliuos kad padės. Ir ampoles pradėjau naudot. Ets greičiau tas slinkimas baigtųsi, nes ir iš prigimties plaukų dag neturiu :S
Atsakyti
Merginos, slapta informacija biggrin.gif tik mums.Pasirodo, kad nuostabi priemonė nuo plaukų slinkimo yra medetkų ekstraktas. Net išplikusias vietas ataugina. Pati dar nebandžiau, nes tik dabar iš vienos bobutės sužinojau. Gal netyčia yra ir bandžiusių? Aš tai bėgsiu rytoj pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 09 20, 22:22)
Merginos, slapta informacija biggrin.gif  tik mums.Pasirodo, kad  nuostabi priemonė nuo plaukų slinkimo yra medetkų  ekstraktas. Net išplikusias vietas ataugina. Pati dar nebandžiau, nes tik dabar iš vienos bobutės sužinojau. Gal netyčia yra ir bandžiusių? Aš tai bėgsiu rytoj pirkti.


O KUR JĮ PIRKTI IR KAIP NAUDOTI? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 09 20, 22:34)
O KUR JĮ PIRKTI IR KAIP NAUDOTI?  4u.gif



Vaistinėse. Įtrinti į plaukus po plovimo.
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2007 09 20, 11:20)
peskute,eji tu uk gyveni tai galiupasakyt kad man asmeniskai ten nuo blogo vandens plaukai slinkt praejo sad.gif paskui virintu pradejau galva skalaut smile.gif

hi.gif Nea ne Uk ,o Airijoi tas pats sit.Tai tau kiek nors padejo tas virintas vanduo? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lenora @ 2007 09 20, 20:22)
Merginos, slapta informacija biggrin.gif  tik mums.Pasirodo, kad  nuostabi priemonė nuo plaukų slinkimo yra medetkų  ekstraktas. Net išplikusias vietas ataugina. Pati dar nebandžiau, nes tik dabar iš vienos bobutės sužinojau. Gal netyčia yra ir bandžiusių? Aš tai bėgsiu rytoj pirkti.

Eina sau kiek pasiulymu,kazin viska pabandzius nenukris paskutiniai plaukai doh.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 09 20, 22:22)
Merginos, slapta informacija biggrin.gif  tik mums.Pasirodo, kad  nuostabi priemonė nuo plaukų slinkimo yra medetkų  ekstraktas. Net išplikusias vietas ataugina. Pati dar nebandžiau, nes tik dabar iš vienos bobutės sužinojau. Gal netyčia yra ir bandžiusių? Aš tai bėgsiu rytoj pirkti.

Man mociute buvo sakius,kad reikia alijosiumi trinti,ajerais, apyniais,tai pilnai tikiu,kad ir medetku nuoviras tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda318 @ 2007 09 21, 08:53)
Man mociute buvo sakius,kad reikia alijosiumi trinti,ajerais, apyniais,tai pilnai tikiu,kad ir medetku nuoviras tinka thumbup.gif


Ne nuoviras, o ekstraktas. Žinoma, gerai ir nuoviras, bet jį dar pasidaryti reikia. O čia nuėjai į vaistinę, nusipirkai ir trini galvą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 09 21, 10:45)
Ne nuoviras, o ekstraktas. Žinoma, gerai ir nuoviras, bet jį dar pasidaryti reikia. O čia nuėjai į vaistinę, nusipirkai ir trini galvą biggrin.gif


Nu pabandysiu šiandien nusipirkti to ekstrakto ax.gif ir galvą įsitrinti tongue.gif
Atsakyti
tai lauksim rezultatų, ar padeda medetkos.... nes man tragiškai pradėjo slinkti plaukai, nusipirkau Vichy ampules, žiūrėsim ar padės g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriziukas @ 2007 09 21, 11:21)
tai lauksim rezultatų, ar padeda medetkos.... nes man tragiškai pradėjo slinkti plaukai, nusipirkau Vichy ampules, žiūrėsim ar padės g.gif


Aš jau 5 sunaudojau dar šampūną Vichy turiu tai sitacija nebe tokia baisi, bet bijau ir nusitarti doh.gif
butinai parašysiu atsiliepimus apie medetkas mirksiukas.gif
Ai aš dar dilgėlių nuoviru skalauju po plovimo 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
pastebejau ir as kad dabar po plovimo plauku vonioj nemazai lieka bet vasara taip nebuvo tai tikiuosi kad cia toks sezoninis dalykas.
tik pastebejau kad nustojus dazyti plaukus(nustojau pries 1,5metu)ju tikrai tiek nebeiskrenta smile.gif
siulau isbandyti ricinos alieju nes atsimenu kai lankiau gimnastika tai nugirdau treneres pokalbi su kazkokia mergina ir taip supratau kad tas ricinu aliejus tiesiog stebuklinga poveiki turi:)
Atsakyti
QUOTE(Peskute @ 2007 09 21, 08:17)
hi.gif  Nea ne Uk ,o Airijoi  tas pats sit.Tai tau kiek nors padejo tas virintas vanduo?  g.gif
Papildyta:





tikrai padejo 4u.gif ir plaukai minkstesni buvo smile.gif
Atsakyti