Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

Man ir slinko plaukai doh.gif Nuejau i vaistine,ir man dave toki seruma jis vyrams skirtas Cutrin BIO+ nuo plikimo kaina apie 30lt(nezinau gal kalbeta apie ji jau buvo) bet man zinokit thumbup.gif dar vitaminu gerai pageriau plaukam,nagam ir viskas suitvarke mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Peskute @ 2007 09 19, 14:54)
Na ka merginos ir as prie jusu jungiuos.Labai jau man baisu ,nes praktiskai be plauku likus  verysad.gif  .Pasidariau skydliaukes tyrimus sako kartais jei ten buna kazkas negerai tai del to paveikia,bet pas mane buvo viskas ok,nerado jokiu pakitimu.Todel niekaip nesuprantu kas daros.Sedziu dabar issitepliojus kosmetiniu zibalu sakau gal tas kiek pades,vitaminus ir geriu visokius,bet kolkas jokiu pasikeitimu i geraja puse.
Todel noreciau jusu pasiteirauti,gal kuri zinot kaip naudot ricinos alieju ir ka girdejot apie jo poveiky plaukams.Man pasakojo,kad jis padeda,bet nezinau ka ir kaip daryt.  blush2.gif


Radau toki recepta: vienas kiausinio trynis+ 1 valgomas saukstas ricinos aliejaus, sumaisyti, istepti plaukus ir palaikyti pora valandu siltai...
Siaip girdejau ricina gerai veikia plaukus...
Atsakyti
as jau gal savaitele tepu saknis dzintars aliejuku nu ir tikrai liuks thumbup.gif man asmeniskai tikrai maziau slenka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2007 09 19, 19:20)
Radau toki recepta: vienas kiausinio trynis+ 1 valgomas saukstas ricinos aliejaus, sumaisyti, istepti plaukus ir palaikyti pora valandu siltai...
Siaip girdejau ricina gerai veikia plaukus...

Aciu tau labai tikrai pabandysiu... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dovkyte @ 2007 09 19, 19:42)
as jau gal savaitele tepu saknis dzintars aliejuku nu ir tikrai liuks thumbup.gif man asmeniskai tikrai maziau slenka thumbup.gif

O kur sio aliejuko butu galima ysigyti ir kaip ilgai ji reikia naudoti?O tau labai slenko pries tai?Nes man tai jau tragedija verysad.gif
Atsakyti
peskute,si aliejuka pirkau droge,berods 9lt su centais jei gerai pamenu,as panaudojau gal savaitele ar dvi,pries nakti istepdavau plauku saknis,tai man tikrai padejo...o plaukai taitikraigan stipriai slinkdavo smile.gif
Atsakyti
O perplauti ryte nereikia? rytais nebuna riebaluoti plaukai?
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2007 09 20, 08:31)
O perplauti ryte nereikia? rytais nebuna riebaluoti plaukai?


aš manyčiau, kad reikia, nes nu negi eisi į darbą su aliejum išteptom šaknim bigsmile.gif aliejus gi nesusigeria be pėdsakų. Nors aš nežinau, tik šiaip mąstau.
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2007 09 20, 13:31)
O perplauti ryte nereikia? rytais nebuna riebaluoti plaukai?



tai aisku kad reikiaa biggrin.gif as kiekviena diena plaukus plaunu tai man ne problema 4u.gif
Atsakyti
As tai stengiuosi kuo reciau plauti, bu labai graudu ziureti kiek plauku iskrenta plovimo metu ir po jo doh.gif:
Atsakyti
[quote=Dovkyte,2007 09 20, 05:56]
peskute,si aliejuka pirkau droge,berods 9lt su centais jei gerai pamenu,as panaudojau gal savaitele ar dvi,pries nakti istepdavau plauku saknis,tai man tikrai padejo...o plaukai taitikraigan stipriai slinkdavo smile.gif
[/q
Aciu tau labai. 4u.gif ,reiks paprasyti gal kas nors atves,nes as ne lt.Pirmiausiai pabaigsiu su zibalu ka pradejau ir tada imsiuos sio tepaliuko arba ricinos. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Shindila @ 2007 09 20, 07:01)
As tai stengiuosi kuo reciau plauti, bu labai graudu ziureti kiek plauku iskrenta plovimo metu ir po jo doh.gif:

As ir taip darau,nes kiekviena karta asaros kaupias akyse,kaip iseini is duso,o kaip pagalvoji,kad dar sukavimas laukia ir bus dar baisiau,tai anksciau ir apsiverkdavau.Liudna ziauriai.As jau net kosmarus sapnuoju,kad praplinku cry.gif
Atsakyti
peskute,eji tu uk gyveni tai galiupasakyt kad man asmeniskai ten nuo blogo vandens plaukai slinkt praejo sad.gif paskui virintu pradejau galva skalaut smile.gif
Atsakyti
Vat ir pas mane ta pati problema. Tik man jie neiškrenta su svogūnėliu, o nulūžta. mad.gif Ir ko tik aš į juos netepu. doh.gif Visokius velnius. Ir nieko gero. wacko.gif Užvakar nuėjau pas kirpėją, ta vos ne swoon.gif Sako kur tavo plaukai??? blink.gif
Supykau, blyn. bash.gif
Dabar tepsiu svogūnus, majonezus... ir visokias kitokias liaudiškas priemones. Ir dzin smirda ar ne. aggressive.gif
Bus rezultatai - pranešiu. mirksiukas.gif
Atsakyti