Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

Sweikos 4u.gif
Ccoolliiuukkee, deja, ir pati turiu tokia problema del plauku slinkimo, bet jie man lb nuslinko iskart po double action peeling .Siandien ji naudojau pirma karta ir plovimo metu nuslinko lb daug plauku.Lb reikia pagalbos ir patarimu. Baisu, kad rytoj plauku visai nebeliks verysad.gif Gal kuri naudojote?Tau Ccoolliiuukkee patarciau nustoti gerti perfectil, nes draugei nuo jo lb pablogejo nagu bukle. ohmy.gif Pati nebandziau tad nieko negaliu is sawo puses patarti unsure.gif
Atsakyti
Apie plaukų slinkimą yra tema. Netingėgit ten pasiskaityt.
Plaukų slinkimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prieskoninė: 16 rugsėjo 2007 - 09:55
QUOTE(ccoolliiuukkee @ 2007 09 15, 09:59)
sveikos  visos,turu viena problemele,kuri mane liudina verysad.gif ka daryt su savo plaukais,kad jie neslinktu?kai issisukuoju  ir ranka perbraukiu plaukus,tai taip ir lieka kuokstelis.. verysad.gif nenoriu nuplikti..
naudoju tokius vitaminus PERFECTIL apie juos tikriausiai zinot.koks ju poveikis?gal kas bandet?nes as dar nieko nepajauciau,o jau ipusejau pakuote vartoti...
gal kokie aliejukai,serumai ar kaukes..?jei galit atsakykit blush2.gif

na as perfectil pradejau naudot kaip tik del nagu 4u.gif pas mane jie pradej lupinetis ir nepaaugdavo ne per milimetra verysad.gif kai pradejau vartot nagai pasitais,po truputi tampa grazesni ax.gif bent kolkas 4u.gif o va plaukai savo daro..
Atsakyti
as naudoju nakvisu alieju smile.gif man patinka ir del to, kad tai naturalus produktas 4u.gif
Atsakyti
patarciau vaistinej nusipirkt cemeryciu vandens. thumbup.gif jis gerai ne tik nuo plauku slinkimo, bet ir labai stiprina plaukus. man padejo po poros kartu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zerra @ 2007 09 16, 16:29)
as naudoju nakvisu alieju smile.gif man patinka ir del to, kad tai naturalus produktas  4u.gif

o gal zinai kap jis vadintusi angliskai?nes as esu ne lietuvoj ir kasko konkretaus plaukams dar neaptikau g.gif
Atsakyti
Turėjau. Man nebuvo jokio efekto verysad.gif
Atsakyti
tas pantenol forte ar kaip ten jis,tai man plaikus isvis nekokiu spadare,siurkstus,nemalonus tokie ir isvis atrode kaip trys plaukai tik ant galvos sad.gif
Atsakyti
[quote=J.D.B,2007 09 10, 17:39]
user posted image
user posted image

As jau kaip buvau rasiusi pries tai. Man visiskai nepadejo. Todel istikruju perkant uz tokia suma reikia gerai pagalvot. Buvau labai nusivylusi. verysad.gif
Atsakyti
Mergaites , gal kuri zino, kur Vilniuje gauti vitaminu plaukams INNEOV ??????
Atsakyti
QUOTE(spirge32 @ 2007 09 18, 08:23)
Mergaites , gal kuri zino, kur Vilniuje gauti vitaminu plaukams INNEOV ??????

O kas cia per naujove?
Atsakyti
Na ka merginos ir as prie jusu jungiuos.Labai jau man baisu ,nes praktiskai be plauku likus verysad.gif .Pasidariau skydliaukes tyrimus sako kartais jei ten buna kazkas negerai tai del to paveikia,bet pas mane buvo viskas ok,nerado jokiu pakitimu.Todel niekaip nesuprantu kas daros.Sedziu dabar issitepliojus kosmetiniu zibalu sakau gal tas kiek pades,vitaminus ir geriu visokius,bet kolkas jokiu pasikeitimu i geraja puse.
Todel noreciau jusu pasiteirauti,gal kuri zinot kaip naudot ricinos alieju ir ka girdejot apie jo poveiky plaukams.Man pasakojo,kad jis padeda,bet nezinau ka ir kaip daryt. blush2.gif
Atsakyti