Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(kaledukas @ 2007 09 11, 10:24)
O kiek da lieka lovoje ir siaip visur krenta  doh.gif

Na ir aš galvoju. kad išeina daugiau nei 100 g.gif
Atsakyti
QUOTE(J.D.B @ 2007 09 10, 17:39)
user posted image
user posted image
Iskart po nestumo pradejau nauduot sita kosmetika nuo slenkimo plauku.Tai maziau slenka ir labai greit auga plaukuciai thumbup.gif
Tokiu ilgu plauku kaip dabar dar nekada neturejau,ir pasidare tikrai storesni plaukai biggrin.gif
Aisku kainite didele bet manau verta bigsmile.gif

Kainite sampuno 50-60lt.kapsules perku mazesni paka tai 150lt.Nenauduoju kiekviena diena kaip parasyta instrukcijoje,nauduoju kai plaunu galva tai 2 kartus i savaite.
Kaskas rase kad naudojo 10 dienu, tai manau kad reikia ilgiau kad poveikis butu.As jau 1.5 metu nauduoju. Sampuna ir kapsules kaitalioju kartais nuperku nuo slenkimo kartais maitinancias.
Vilniuj pirkau EUROPOJ 3 aukste kirpikloj,o Klaipedoj AKROPOLI akvariume biggrin.gif
Atsakyti
o merginos nenaudojot Florenos man rodos toks yra Karmazinas, nuo slinkimo, atsimenu kazkada naudojau... tik nepamenu ar padejo, nes gal pries 8 metus kokius naudojau. Atsimenu zalias buteliukas budavo nuo slinkimo, melynas nuo pleiskanu. gal kuri dabar esate naudojusi?
Atsakyti
QUOTE(laputaite777 @ 2007 09 05, 12:23)
4u.gif  sveikos,mamyte.Na as ir turejau ne maza problema suplauku slinkimu,tai as siaip supratau organizmas buvo nusilpes,teko vit.pirkti visam organizmui ir dar plius tryniau plauku saknis su ampulem,cia kas antra diena,reiketu.Tai jau kaip ir baigiu puse kurso ir vit.ir ampuliu apstojo slinke,o siaip jau tikrai maniau plika liksiu  g.gif ,Tia vat ziurekite savo garbaneles,nes jos mus puosia  4u.gif  Sekmes.

Su kokiom ampulem tepei?
Papildyta:
QUOTE(Saleen @ 2007 09 11, 16:55)
o merginos nenaudojot Florenos man rodos toks yra Karmazinas, nuo slinkimo, atsimenu kazkada naudojau... tik nepamenu ar padejo, nes gal pries 8 metus kokius naudojau. Atsimenu zalias buteliukas budavo nuo slinkimo, melynas nuo pleiskanu. gal kuri dabar esate naudojusi?

As nuo slinkimo turejau pries pora metu, bet kazko geresnio nepastebejau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Saleen @ 2007 09 11, 16:55)
o merginos nenaudojot Florenos man rodos toks yra Karmazinas, nuo slinkimo, atsimenu kazkada naudojau... tik nepamenu ar padejo, nes gal pries 8 metus kokius naudojau. Atsimenu zalias buteliukas budavo nuo slinkimo, melynas nuo pleiskanu. gal kuri dabar esate naudojusi?

As girdejau apie sita,mano kirpeja sake pati naudojo ji tai jai padejo,bet kaip ir visos priemones visiems skirtingai,vieniems padeda vienos,kitiems kitos.As noreciau pabandyti Karmazina,tiik neprisiruosiu nuvaziuoti nusipirkti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2007 09 11, 10:04)
Na aš irgi skaičiavau tai apie 70 gavosi,kai plaunu galvą. dar jei šlapius šukuoji tai gal tada 20 lieka  šūkose

Šiandien ploviau galvą ir suskaičiavau išslinkusius plaukus, o jų - 150 doh.gif ir taip jau metai laiko g.gif .

QUOTE(Saleen @ 2007 09 11, 16:55)
o merginos nenaudojot Florenos man rodos toks yra Karmazinas, nuo slinkimo, atsimenu kazkada naudojau... tik nepamenu ar padejo, nes gal pries 8 metus kokius naudojau. Atsimenu zalias buteliukas budavo nuo slinkimo, melynas nuo pleiskanu. gal kuri dabar esate naudojusi?

Esu naudojusi mėlyną, jis skirtas nusilpusiems ir pažeistiems plaukams. Keliskart panaudojau, ir to užteko, nes plaukai pasidarė kaip šiaudai - sausi ir šiurkštūs doh.gif .
Atsakyti
as atsimenu man biski smirdejo karmazinas..

atnese i darba augaliniu sampunu is kinojos. nusipirkau nerealu - i buteliuka imerkta visa ciela zensenio saknis, o balzamas nenuplaunamas, labai patiko. reiks isbandyt. bet pirma kazkaip noriu apsikirpti, atsikratyti nusiurusiais sausais galiukais ir pradti gydyma nuo slinkimo.

pastaraji karta kai skaiciavau tai surinkau 86 plaukus, o dar kiek nemaciau... doh.gif
Atsakyti
Karmazinas ir man nepadejo schmoll.gif
Nusipirkau dabar O'Rising sampuna slenkantiems plaukams. Tik labai idomu, lietuviskai parasyta, kad ji reikia skiesti su vandeniu, o kitom kalbom parasyta, kad nereikia g.gif
O koki O'Rising balzama pirkote? Slenkantiems plaukams neradau unsure.gif
Atsakyti
O tai įdomu, kuris Karmasinas iš tikrųjų yra nuo slinkimo, man vaistininkė įsiūlė mėlyną, o apie žalią net nežinau.
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 09 13, 11:05)
O tai įdomu, kuris Karmasinas iš tikrųjų yra nuo slinkimo, man vaistininkė įsiūlė mėlyną, o apie žalią net nežinau.

Zalias man atrodo yra plauku vanduo, kad plaukai sveikesni atrodytu ir gyvybingesni, jei neklystu ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, turiu tokia pacia problema. Kartais pagalvoju, kai taip snenka plaukai, tai is kur dar ju yra ant galvos g.gif Kai reikia galva plauti net baisu darosi. Norejau paklausti gal kuri naudojo "Panthenol forte" balzama ir sampuna? Ji pasiule eurovaistineje.
Atsakyti
sveikos visos,turu viena problemele,kuri mane liudina verysad.gif ka daryt su savo plaukais,kad jie neslinktu?kai issisukuoju ir ranka perbraukiu plaukus,tai taip ir lieka kuokstelis.. verysad.gif nenoriu nuplikti..
naudoju tokius vitaminus PERFECTIL apie juos tikriausiai zinot.koks ju poveikis?gal kas bandet?nes as dar nieko nepajauciau,o jau ipusejau pakuote vartoti...
gal kokie aliejukai,serumai ar kaukes..?jei galit atsakykit blush2.gif
Atsakyti