Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(Luandra @ 2007 09 07, 11:55)
Šiandiena per TV rodė receptą nuo sezoninio slinkimo. 2 šaukštai degtinė, 1 kiaušinis, 2 šaukštai aliejaus ir 2 šaukštai sausų garstyčių. Viska sumaišyti ir ant galvos.
Pasakė kiaušinis drėkina, o degtinė su garstyčiom gerina kraujotaką.

O kiek laikyti?
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2007 09 10, 15:18)
O kiek laikyti?

20 min. daryti 1,5 men po pora kartu per savaite
Atsakyti
Sakykit nors jau lyg buvo apie tai kalbėta blush2.gif kas stipresnį poveikį daro ar Orising priemonės ar Rene Furterer g.gif Balamūtinuos tarp to ir to g.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Iskart po nestumo pradejau nauduot sita kosmetika nuo slenkimo plauku.Tai maziau slenka ir labai greit auga plaukuciai thumbup.gif
Tokiu ilgu plauku kaip dabar dar nekada neturejau,ir pasidare tikrai storesni plaukai biggrin.gif
Aisku kainite didele bet manau verta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(J.D.B @ 2007 09 10, 17:39)
user posted image
user posted image
Iskart po nestumo pradejau nauduot sita kosmetika nuo slenkimo plauku.Tai maziau slenka ir labai greit auga plaukuciai thumbup.gif
Tokiu ilgu plauku kaip dabar dar nekada neturejau,ir pasidare tikrai storesni plaukai biggrin.gif
Aisku kainite didele bet manau verta bigsmile.gif

kokia kaina...kuriam laikui užtenka...ir kur galima įsigyt?
Atsakyti
QUOTE(J.D.B @ 2007 09 10, 17:39)
user posted image
user posted image

Kad Kerastase tai matosi, o konkrečiai, kokios jos? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2007 09 10, 16:44)
Sakykit nors jau lyg buvo apie tai kalbėta blush2.gif kas stipresnį poveikį daro ar Orising priemonės ar Rene Furterer g.gif Balamūtinuos tarp to ir to g.gif

Rene Furterer, kiek žinau. jos ir daug brangesnės. aš dabar naudoju orising ampules, nes tai brangenybei pinigų pagailėjau. juolab, kad nelabai tikėjausi, akd man išvis bepadės ampulės kažkokios kosmetinės, tai bent jau pigesnes išsirinkau.
QUOTE(J.D.B @ 2007 09 10, 17:39)
user posted image
user posted image
Iskart po nestumo pradejau nauduot sita kosmetika nuo slenkimo plauku.Tai maziau slenka ir labai greit auga plaukuciai thumbup.gif
Tokiu ilgu plauku kaip dabar dar nekada neturejau,ir pasidare tikrai storesni plaukai biggrin.gif
Aisku kainite didele bet manau verta bigsmile.gif

man tai nepadėjo. bet aš tik 10 dienų naudojau blush2.gif (bet per tas 10 dienų nepasikeitė niekas, nei keliais plaukai mažiau neiškrito). naudot reikia kasdien. kas ten klausė, tai visas kursas - 42 dienos, kaina ~400Lt. jeigu perki tik 10 ampulių, tai ~160Lt kainuoja. Labai malonus kvapas ir ampulių, ir šampūno (gal 60Lt). šampūną vis dar naudoju, nepasakyčiau, kad ir nuo jo poveikis jaustųsi. čia turbūt kaip kam. pas mane žiauriai slenka, tai gal taip ir nesuveikia efektyviai. nu dabar jau gal mažėja truputį nuo vieno vaisto rolleyes.gif

p.s. kažkas minėjo, akd vichy ampulių sudėtis tokia pat kaip kerastase, o jos, kaip žinia, pigesnės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 10 rugsėjo 2007 - 19:12
QUOTE(Luandra @ 2007 09 10, 14:44)
Merginos, kai Jūs šukuojate plaukus ar perbraukiat pr plaukus ar Daug lieka šūkose ir rankose??
Aš kai perbraukiu, tai gal 1 koks lieka, šukuojant daugiau bet nedaug gal 3-5. O plaunant daug.
Tai ir nesuprantu ar man slinkimas ar čia šiaip normalu. Bet anksčiau plaunant galva labai mažai plaukų likdavo vonioj.

Manau, viskas normalu mirksiukas.gif As kai perbraukiu, tai kokius 3 istraukiu, sepetyje gal kokie 10-20 lieka, o plaunant tai net baisu sakyti, bet tikrai daugiau nei 300, nes viena karta skaiciavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2007 09 11, 08:23)
Manau, viskas normalu mirksiukas.gif As kai perbraukiu, tai kokius 3 istraukiu, sepetyje gal kokie 10-20 lieka, o plaunant tai net baisu sakyti, bet tikrai daugiau nei 300, nes viena karta skaiciavau  doh.gif

Reikės ir man paskaičiuoti hihihi.gif . Bet iš tikrųjų jau nebe juokai - kai plaunu galvą net vonia užsikemša doh.gif . O kiekvieną dieną šukuojant kiek lieka šukose ir dar ant žemės prikrenta.
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2007 09 11, 08:23)
Manau, viskas normalu mirksiukas.gif As kai perbraukiu, tai kokius 3 istraukiu, sepetyje gal kokie 10-20 lieka, o plaunant tai net baisu sakyti, bet tikrai daugiau nei 300, nes viena karta skaiciavau  doh.gif

Na aš irgi skaičiavau tai apie 70 gavosi,kai plaunu galvą. dar jei šlapius šukuoji tai gal tada 20 lieka šūkose
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2007 09 11, 10:04)
Na aš irgi skaičiavau tai apie 70 gavosi,kai plaunu galvą. dar jei šlapius šukuoji tai gal tada 20 lieka  šūkose

O kiek da lieka lovoje ir siaip visur krenta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2007 09 11, 10:24)
O kiek da lieka lovoje ir siaip visur krenta  doh.gif

Aš ir kai šluoju grindis, pilna mano plaukų, o kai gaminu pietus, kyla tokia mintis užsirišti skarelę, o tai ir pietūs gali gautis su priedais g.gif .
Atsakyti