Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

http://www.baltora.l...v...id=83 gal kam pravers ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2007 09 09, 14:49)

taigi ten nesamones rašo kad tik žmonės pirktų nereikalingas priemones mad.gif cituoju "Nestiprus laikinas plaukų slinkimas (iki 50 plaukų per dieną):
• Plaukus plauti Šampūnu nuo plaukų slinkimo
• Įtrinti Losjonu nuo plaukų slinkimo, kas dieną
> Pastovus normalus plaukų slinkimas (iki 100 plaukų per dieną):
• Plaukus plauti Šampūnu nuo plaukų slinkimo
• Įtrinti Koncentratu nuo plaukų slinkimo, kartą ar du kartus per savaitę
• Įtrinti Losjonu nuo plaukų slinkimo, kas dieną"
taigi 50-100 plaukų visad normaliai iškrenta per dieną ir jokių papildomų priemonių tam naudoti nereikia, nes tai normalus procesas! ot klaidinanti reklama umn.gif
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 09 09, 15:06)
taigi 50-100 plaukų visad normaliai iškrenta per dieną ir jokių papildomų priemonių tam naudoti nereikia, nes tai normalus procesas! ot klaidinanti  reklama  umn.gif

grybai. jo, ten reklama, bet 100 plaukų per dieną nėra taip jau normalu - nebent kažkieno plaukai atsinaujina superturbo greičiu. mano tai ne. tokiais tempais pas mane per 3 mėn ryškiai sumažėjo plaukų. labai labai ryškiai. ir mažėja toliau. tas skaičius duodamas tik tam, kad būtų mažiau paranojikų. nes atsiranda tokių 'oi man 10 plaukų besimaudant iškrenta, niekaip negaliu sustabdyti slinkimo! bla bla bla'. kaip plaunu galvą, tą dieną tai tikrai virš 100 plaukų pasišalina. o kai neplaunu tai gal šiek tiek mažiau. ir šiaip gi žmogus nedurnas - jeigu mato, kad situacija su jo plaukais (jų netekimu) tikrai prastesnė nei paprastai - tai jau yra slinkimas. o jeigu žmogus savo plaukais susirūpina perskaitęs tokius reklaminius str., nors nieko blogo iki tol nejautė - nu tai, aišku, kad reali situacija yra normali wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 09 rugsėjo 2007 - 15:51
čia...galima rasti keletą būdų kaip sustabdyti plaukų slinkimą.
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2007 09 09, 10:44)
Keli klausimukai toms, kurios naudoja chna plauku stiprinimui. As nusipirkau bespalve, ant pakuotes nera parasyta,kokiu kiekiu vandens reikia uzpilti pakelio turini. Gal kas gali pasakyti? Ir dar: parasyta, kad ja reikia tik vandeniu nuplauti, o ar negalima normaliai galva issiplauti su sampunu ir balzamu? Be to, kaip supratau, reikia deti ant sausu plauku, tai man labai sunkiai ji pasiskirste. Ir kaip jus ja laikot: ar uzdedat kokia plevele ir ranksluosti (na kaip su aliejukais), ar be nieko?  g.gif

Galvą aš prieš tai išsiplaunu su šampūnų ir chna tepu ant drėgnų plaukų; chna būna grietinės tirštumo, vandenį pilu iš akies; nuplaunu su vandeniu ir balzamu, nes kitaip neišsiplauna; kad efektas būtų geresnis reikia, apsivyniot galvą ir palaikyt šiltai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2007 09 09, 21:15)
Galvą aš prieš tai išsiplaunu su šampūnų ir chna tepu ant drėgnų plaukų; chna būna grietinės tirštumo, vandenį pilu iš akies; nuplaunu su vandeniu ir balzamu, nes kitaip neišsiplauna; kad efektas būtų geresnis reikia, apsivyniot galvą ir palaikyt šiltai  smile.gif

Aciu labai smile.gif Kita karta viska darysiu pagal tavo patarimus. O vakar, kol isploviau ta chna, tiek plauku praradau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 09 09, 16:59)
čia...galima rasti keletą būdų kaip sustabdyti plaukų slinkimą.



mmm.. butinai keliais is ju pasinaudosiu, kur maziau ingredientu ir jokiu virimu. ir dar svoguno labai nenoriu naudoti, paskui vyras is lovos isspirs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saleen @ 2007 09 10, 15:27)
mmm.. butinai keliais is ju pasinaudosiu, kur maziau ingredientu ir jokiu virimu. ir dar svoguno labai nenoriu naudoti, paskui vyras is lovos isspirs biggrin.gif


lotuliukas.gif drinks_cheers.gif asirgi galvoju ,kad jei svogunu galva issitrinsiu tai teks kitam kambary miegot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2007 09 10, 11:18)
lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif  asirgi galvoju ,kad jei svogunu galva issitrinsiu tai teks kitam kambary miegot  lotuliukas.gif

tai va kad... pamenu, kazkada seniai dariau, tai dar puse metu smirdejo galva svogunais, jeigu suslapdavo nors truputi. ir tikrai tas efektas ner toks geras, kad pasiryzciau smirdeti dar kada nors schmoll.gif
Atsakyti
na, man tai svoguno poveikis visada super budavo thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, kai Jūs šukuojate plaukus ar perbraukiat pr plaukus ar Daug lieka šūkose ir rankose??
Aš kai perbraukiu, tai gal 1 koks lieka, šukuojant daugiau bet nedaug gal 3-5. O plaunant daug.
Tai ir nesuprantu ar man slinkimas ar čia šiaip normalu. Bet anksčiau plaunant galva labai mažai plaukų likdavo vonioj.
Atsakyti
Man teta nuo plaukų slinkimo rekomandavo plaukus praskalauti vadeniu įlašinus porą lašų jodo, sakė 1litrui vandens porą lašų jodo.Jai slenka plaukai tai sakė taip skalauja ir situacija gerėja.Sakiau pabandysiu ir aš drinks_cheers.gif
Atsakyti