Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(bamba @ 2007 09 05, 22:35)
aš kažkaip bijočiau tokį mišinį ant galvos dėti... unsure.gif Parašyk, kaip sekėsi, kai jau užsikonservuos tas stebuklas ir išbandysi. Kažkodėl man atrodo, kad ta degtinė su pipirais gali pusę galvos nugraužt, na bet labai idomus receptas g.gif

Aš tokią kaukę bijočiau tepti ant galvos,manau gali galvos odą išdeginti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2007 09 05, 23:28)
Aš tokią kaukę bijočiau tepti ant galvos,manau gali galvos odą išdeginti  g.gif


drinks_cheers.gif aš irgi nemėginčiau tokios kaukės nei už ką schmoll.gif man atrodo kad plaukų svogūnėlius gali visai pažeisti, nudegiti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sesita @ 2007 09 05, 14:06)
O aš neapsikentusi plaukų slinkimo nusipirkau Eurovaistinėj Cutrin Bio+ šampūną ir serumą. Sumokėjau apie 48 Lt. (buvo nuolaida, šiaip abu produktai kainuoja po 26 Lt.). Žiūrėsim, ar man jie padės. Tiesa, dar Perfektil vitaminų paėmiau, tai sumelė gavosi.... Bet jau nebegaliu, kur tik einu, visur mano plaukai voliojasi, o ir pakaušis, žiūriu, jau "šviečia".


Išbandžiau šiandien savo naująsias priemones, tai galiu pasakyti, kad turinčioms sausus arba šviesintus plaukus šito šampūno tikrai nerekomenduoju (tą patį girdėjau ir apie kitus šampūnus nuo slinkimo)- neįmanoma šukų į plaukus įkišt, kažkoks košmaras. Jau geriau nusipirkti tik serumą.
Nežinau, ką reiks daryti su šampūnu, vis tik kaina nemaža... gal mamai atiduoti, jos galvos oda riebi, gal tiks? g.gif

Papildyta:
Ir dar dėl to pirinio mišinio.... gal jis iš tiesų padeda, žinot, Bio + serumas nuo plaukų slinkimo taip pat truputį degina odą. Gal tas deginimas pagerina kraujotaką ir suaktyvina naujų plaukų augimą?
Atsakyti
QUOTE(Sesita @ 2007 09 06, 14:38)
Išbandžiau šiandien savo naująsias priemones, tai galiu pasakyti, kad turinčioms sausus arba šviesintus plaukus šito šampūno tikrai nerekomenduoju (tą patį girdėjau ir apie kitus šampūnus nuo slinkimo)- neįmanoma šukų į plaukus įkišt, kažkoks košmaras. Jau geriau nusipirkti tik serumą.
Nežinau, ką reiks daryti su šampūnu, vis tik kaina nemaža... gal mamai atiduoti, jos galvos oda riebi, gal tiks?  g.gif



Man buvo lygiai tas pats. Plaukai mano šviesinti, tai po plovimo tapo kaip stagarai doh.gif Šampūna atidaviau vyrui ir tas sekmingai jį suplovė. Užtat serumas, tai tikrai man labai tiko thumbup.gif Sustabdė slinkimą. Aš ir dabar laikas nuo laiko jį nusiperku.
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2007 09 05, 23:28)
Aš tokią kaukę bijočiau tepti ant galvos,manau gali galvos odą išdeginti  g.gif


Dabar prisiminiau, kai prieš n metų traumatologiniam gydytojas aiškino, kaip kompresą dukrai ant kojos dėti - reikėjo šildančio, būtent su degtine, tai kelis kartus pakartojo, kad jokiu būdu tiesiai ant odos nedėčiau, o tik per polietileno lopinį, kitaip nudegins odą.
Tai gal reikia skiesti tą degtinę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 09 05, 10:00)
neissigaskit kai labai degins, taip ir turi buti, sis deginimas suaktyvina svogunelius, kraujotaka. tik atsargiai kad nepakliutu i akis, nes bus nekas  unsure.gif
sia procedura galima daryti pora kart per savaite.
laukiu kol bus gatava mano "percovke "  biggrin.gif  tikiuosi degins  doh.gif


bijau jog po tokio svogūnėlių aktyvinimo gali įsitaisyt ir bjauresnių problemų. O kraujotaką puikiai aktyvina paprasčiausias masažas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gekoniuke: 07 rugsėjo 2007 - 11:26
Šiandiena per TV rodė receptą nuo sezoninio slinkimo. 2 šaukštai degtinė, 1 kiaušinis, 2 šaukštai aliejaus ir 2 šaukštai sausų garstyčių. Viska sumaišyti ir ant galvos.
Pasakė kiaušinis drėkina, o degtinė su garstyčiom gerina kraujotaką.
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2007 09 07, 12:55)
Šiandiena per TV rodė receptą nuo sezoninio slinkimo. 2 šaukštai degtinė, 1 kiaušinis, 2 šaukštai aliejaus ir 2 šaukštai sausų garstyčių. Viska sumaišyti ir ant galvos.
Pasakė kiaušinis drėkina, o degtinė su garstyčiom gerina kraujotaką.

tai aš irgi manau kad alkoholis gerina kraujotaką, nes išplečia kraujagysles, pavyzdžiui dzintars aliejuke alkoholis yra 2vietoj, po vandens, bet su gryna degtine tikrai nerizikuočiau, gali nudeginti
Atsakyti
Labai padejo nuo slinkimo dilgeliu sampunas, ir dilgeliu nuoviras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sesita @ 2007 09 06, 13:40)
Išbandžiau šiandien savo naująsias priemones, tai galiu pasakyti, kad turinčioms sausus arba šviesintus plaukus šito šampūno tikrai nerekomenduoju (tą patį girdėjau ir apie kitus šampūnus nuo slinkimo)- neįmanoma šukų į plaukus įkišt, kažkoks košmaras. Jau geriau nusipirkti tik serumą.


As pirkau kauke O'Rinsing nuo slinkimo, tai po jos plaukai irgi suniai sukuojasi. Siulau panaudot balzama arba putas. As naudojau irgi O'Rinsing putas ir thumbup.gif

QUOTE(laukine3 @ 2007 09 07, 12:12)
Labai padejo nuo slinkimo dilgeliu sampunas, ir dilgeliu nuoviras  thumbup.gif

skalauju skalauju as su tuo nuoviru, bet... na gal dar anksti (cia tokie mano savipaguodos zodziai verysad.gif )

Beje, mano kirpeja patare gerti gryna cinka. kadangi ji man plauku srity - guru, iskart nusipirkau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvirblis: 07 rugsėjo 2007 - 19:21
sveikos smile.gif mane kelerius metus taip pat kankino plauku slinkimas - vyras raguotas namuose vaiksciodavo, o po galvos plovimo paciai bjauru i vonia ziuret buvo... unsure.gif pagalvojau, kad UZTEKS - tris metus plaukai pecius tesiekia ir ne truputelio neilgeja - vis isslenka kuokstais, o ilgakase laaabai jau norejosi buti... ax.gif visu pirma pakeiciau plauku dazus. susiradau grozio salona, kuriame dazoma milk_shake [B]augaliniais dazais [/B]ir nuskuodziau ten... (jei jus klaipedietes, tai HEDERA Vingio g. 39) tuo paciu nusipirkau ten parduodamos profesionalios kosmetikos - kirpeja pasiule simply_zen sampuna su raudonuoju moliu ir tos pacios rusies ampules nuo slinkimo (sampuno 300ml kaina 30lt, vienos ampules kaina 10lt (vienam kartui)). tiek sampuna, tiek ampules naudojau pagal aprasyma - rezultatas - thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sampunas skalsus, uztenka ilgam. tai va, jau keleta kartu plaukai dazyti sitais dazais (kaip sake kirpeja, rekomenduoja visoms, kurios nori daug ir graziu plauku), o priemones irgi kol kas naudoju tas pacias (parasyta, kad ampules reik naudot apie 3 menesius, as tai sunaudojau 8 - po pora per savaite ir rezultatai apstulbino, aisku, gal reikejo ilgiau, bet nebeprisiruosiau kazkada nueit, tai taip ir liko...) tiesa, po sampuno butinai naudoju balzama, kadangi plaukai is tikro sausoki lieka... tai va tokia mano istorija smile.gif tiesa, plaukai per pora menesiu gerokai paugejo thumbup.gif

Papildyta:
uiiii... tik nemanykit kad reklamuoju ta grozio salona - cia iskart atsakiau i kartais perskaitytose temose kylancius klausimus, jei kam tokie kils... 4u.gif
Atsakyti
Keli klausimukai toms, kurios naudoja chna plauku stiprinimui. As nusipirkau bespalve, ant pakuotes nera parasyta,kokiu kiekiu vandens reikia uzpilti pakelio turini. Gal kas gali pasakyti? Ir dar: parasyta, kad ja reikia tik vandeniu nuplauti, o ar negalima normaliai galva issiplauti su sampunu ir balzamu? Be to, kaip supratau, reikia deti ant sausu plauku, tai man labai sunkiai ji pasiskirste. Ir kaip jus ja laikot: ar uzdedat kokia plevele ir ranksluosti (na kaip su aliejukais), ar be nieko? g.gif
Atsakyti