Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(Miaška @ 2007 09 04, 23:13)
O tepi ir plaukų šaknis? Na, jei nuo slinkimo, tai tikriausiai ir šaknis reikia... g.gif  Ar sunkiai išsiplauna?

Taip visų pirmiausiai ištepu plaukų šaknis o po to ir plaukus.
O išsiplauna labai gerai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsiukė @ 2007 09 05, 00:43)
Taip visų pirmiausiai ištepu plaukų šaknis o po to ir plaukus.
O išsiplauna labai gerai. thumbup.gif

labukas.
o ar plaukai nepradeda riebaluotis greiciau po tokiu proceduru? mano problema triguba doh.gif galvos oda labai riebaluojasi, galiukai sausi ir tas slinkimas... wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-as @ 2007 09 05, 01:12)
labukas.
o ar plaukai nepradeda riebaluotis greiciau po tokiu proceduru?  mano problema triguba  doh.gif  galvos oda labai riebaluojasi, galiukai sausi ir tas slinkimas...  wacko.gif

Sveikutė 4u.gif
Nieko panašaus.Pamėgink mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, suzinojau recepta nuo plauku slinkimo, paradyti ji labai paprasta, sau jau padariau, taigi:
imama kokie 4-5 raudoni pipirai(tie astrus) ir uzpilami degtine (as emiau 4 nelabai didelius pipirus ir uzpiliau 500 ml degtines. kokia degtine nesvarbu, juk jos negersim biggrin.gif ) visa tai turi stoveti tamsioje vietoje apie 3 savaites, kartais pamaisyti. tai vadinama" percovke" kaip lietuviskai nezinau blush2.gif

kai jaus skystis bus gatavas, ji reikia itrinti i oda, apvynioti galva plavele, ir ant virsaus uzdeti ranksluosi, laikyti valanda, galima palikti nakciai.is ryto galva isplauti.

as is pradziu pora pipiru uzpiliau vandeniu karstu ir dar degtines, kai itrinam i galva turi labai deginti, bet man visiskai nedegino ir negrauze schmoll.gif nezinau kodel, matyt kad ipyliau vandens apart degtines, dabar pasidariau tik degtine ir pipiriukus, laukiu kol bus gatava. bet girdejau kad pas kai kuriuos taip ir buna kad nedegina, tai tada, zinoma, efekto jokio verysad.gif tuti kaip reikiant pakepint smile.gif

neissigaskit kai labai degins, taip ir turi buti, sis deginimas suaktyvina svogunelius, kraujotaka. tik atsargiai kad nepakliutu i akis, nes bus nekas unsure.gif
sia procedura galima daryti pora kart per savaite.
laukiu kol bus gatava mano "percovke " biggrin.gif tikiuosi degins doh.gif

sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-as @ 2007 09 05, 00:12)
labukas.
o ar plaukai nepradeda riebaluotis greiciau po tokiu proceduru?  mano problema triguba  doh.gif  galvos oda labai riebaluojasi, galiukai sausi ir tas slinkimas...  wacko.gif


PAs mane tas pats doh.gif:

Tai va, bent jau man geai,kai naudoju ne kreminius šampūnus (na tuos, kurie nėra balti ir nemaitina per daug plauko). REaliai reikia pasausinti šaknis, nes nuo to kad galvos oda riebi jie ir slenka doh.gif:
Galiukus maitinu nenuskalaujamais aliejukais ir visokiais balzamais (nenuskalaujamais). Nes nu opaprasto balzamo jie man dar daugiau slenka. Geriau jau gera kaukė kartą per savaitę (ir ilgiau palaikyt reikia ax.gif _
Atsakyti
4u.gif sveikos,mamyte.Na as ir turejau ne maza problema suplauku slinkimu,tai as siaip supratau organizmas buvo nusilpes,teko vit.pirkti visam organizmui ir dar plius tryniau plauku saknis su ampulem,cia kas antra diena,reiketu.Tai jau kaip ir baigiu puse kurso ir vit.ir ampuliu apstojo slinke,o siaip jau tikrai maniau plika liksiu g.gif ,Tia vat ziurekite savo garbaneles,nes jos mus puosia 4u.gif Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(smalsiukė @ 2007 09 04, 23:43)
Taip visų pirmiausiai ištepu plaukų šaknis o po to ir plaukus.
O išsiplauna labai gerai. thumbup.gif


Išmėginsiu, mano plaukai sausi, tai aliejus mėgstu visokius.

QUOTE(Lu Lu @ 2007 09 05, 10:00)
Mergaites, suzinojau recepta nuo plauku slinkimo, paradyti ji labai paprasta, sau jau padariau, taigi:
imama kokie 4-5 raudoni pipirai(tie astrus) ir uzpilami degtine (as emiau 4 nelabai didelius pipirus ir uzpiliau 500 ml degtines. kokia degtine nesvarbu, juk jos  negersim  biggrin.gif  ) visa tai turi stoveti tamsioje vietoje apie 3 savaites, kartais pamaisyti. tai vadinama" percovke" kaip lietuviskai nezinau  blush2.gif


O toks daiktas tų vargšų plaukų svogūnėlių nenudegina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsiukė @ 2007 09 05, 08:58)
Sveikutė 4u.gif
Nieko panašaus.Pamėgink mirksiukas.gif

aciu aciuks.gif butinai pabandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-as @ 2007 09 05, 13:45)
aciu  aciuks.gif  butinai pabandysiu  bigsmile.gif

Nėra už ką mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš neapsikentusi plaukų slinkimo nusipirkau Eurovaistinėj Cutrin Bio+ šampūną ir serumą. Sumokėjau apie 48 Lt. (buvo nuolaida, šiaip abu produktai kainuoja po 26 Lt.). Žiūrėsim, ar man jie padės. Tiesa, dar Perfektil vitaminų paėmiau, tai sumelė gavosi.... Bet jau nebegaliu, kur tik einu, visur mano plaukai voliojasi, o ir pakaušis, žiūriu, jau "šviečia".
Atsakyti
Miaška, manau jeigu pora kart per savaite daryt sia procedura nieko neatsitiks rolleyes.gif zinoma, jeigu daznai daryt, galima plaukus nusausinti.
dar girdejau kad galima masyti su ricinos aliejumi,arba bet kokiu kitu, kad plauka taip nesausintu.
taip pat galima skiesti su vandeniu, bet as neskiedziau kai ant plauku tepiau, nes pas mane ir taip su vandeniu buvo, uztat gal ir nedegino g.gif dabar bandysiu tik degtine ir pipiriukus, bet neskiesiu irgi...
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 09 05, 09:00)
Mergaites, suzinojau recepta nuo plauku slinkimo, paradyti ji labai paprasta, sau jau padariau, taigi:
imama kokie 4-5 raudoni pipirai(tie astrus) ir uzpilami degtine (as emiau 4 nelabai didelius pipirus ir uzpiliau 500 ml degtines. kokia degtine nesvarbu, juk jos  negersim  biggrin.gif  ) visa tai turi stoveti tamsioje vietoje apie 3 savaites, kartais pamaisyti. tai vadinama" percovke" kaip lietuviskai nezinau  blush2.gif

aš kažkaip bijočiau tokį mišinį ant galvos dėti... unsure.gif Parašyk, kaip sekėsi, kai jau užsikonservuos tas stebuklas ir išbandysi. Kažkodėl man atrodo, kad ta degtinė su pipirais gali pusę galvos nugraužt, na bet labai idomus receptas g.gif
Atsakyti