Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(katalike @ 2007 09 02, 11:37)
niekaip neprisiruošiu medinio šepečio nusipirkti blush-anim-cl.gif keista, kad puresni, šiaip pagal viską tai riebaluotis turėtų greičiau


Tai kad kaip tik ne: jie tokie daugiau puresni, gyvybingesni pasidaro.
Aš va grįžtu prie plaukų dažymo chna. Prisiminiau, kad jiems tiko ir patiko, tai ir toliau pasižaisiu su jais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 09 02, 18:04)
Aš va grįžtu prie plaukų dažymo chna. Prisiminiau, kad jiems tiko ir patiko, tai ir toliau pasižaisiu su jais ax.gif


drinks_cheers.gif
Jau keletą metų tik chna ir dažau, įsigudrinau tuo pačiu ir dar pastiprinti plaukus: į dažus įlašinu eterinių aliejų, plikau chną su žolių nuovirais - manau, plaukučiams patinka smile.gif . Kadangi šiaip kaukę retai kada prisiruošiu užsitept, tai toks dažymas man pats tas.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 09 02, 20:36)
drinks_cheers.gif
Jau keletą metų tik chna ir dažau, įsigudrinau tuo pačiu ir dar pastiprinti plaukus: į dažus įlašinu eterinių aliejų, plikau chną su žolių nuovirais - manau, plaukučiams patinka smile.gif . Kadangi šiaip kaukę retai kada prisiruošiu užsitept, tai toks dažymas man pats tas.


Va va,... aš šį kartą plikiau su ąžuolo žievės nuoviru. O kai išsiskalavau - tai dar užtepiau galus serumu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Saleen @ 2007 08 31, 10:43)

Visiems plaukų tipams ypač tinka linų sėmenų kaukė. Ji labai veiksminga ir išbandyta dar mūsų prosenelių. Tai puiki priemonė slenkantiems ir lūžinėjantiems plaukams.

prašyčiau receptuko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 08 31, 09:45)
Tas Seboradin ir Fitoval man padėjo tuo, kad plauka pradėjo mažiau riebaluotis  bigsmile.gif  gal net dvi dienas ištversiu neplovus plaukų  rolleyes.gif

Turbut ir man reikes prigriebti Seboradin rolleyes.gif Dabar ir as retkarciais isveriu pora dienu neplovus galvos, bet jau kitos dienos vakare kokie plaukai doh.gif arba ta ryta, kai ruosiuos plauti blink.gif Siaip del slinkimo, gal as per daug noriu, nes pas mane iskarpyti plaukai+kirpciukus nesioju, tai tie plaukai ir nebus stori ax.gif
Atsakyti
istrauka is dermatologes konsultacijos internete:

Moterims bei vyrams rekomenduoju naudoti naują linų sėmenų aliejų “LINOLIA®”, kurio sudėtyje yra net 50 proc. omega–3, 24 proc. omega–6 ir 16 proc. omega–9 rūgščių. Prieš plovimą įtrinkite galvos odą ir plaukus 1 šaukšteliu “LINOLIA®” aliejaus, užsidėkite dušo kepuraitę, o ant viršaus—sausą frotinį rankšluostį. Palaikykite 1–2 val. ir išplaukite galvą šampūnu.

Poveikiui sustiprinti, nepamirškite vartoti šį aliejų ne tik išoriškai, bet ir ruošdami maistą. Juo pagardinkite salotas, padažus, košes, sriubą arba išgerkite ryte 1 šaukštelį aliejaus prieš valgį. Ypatingai tai svarbu dietos besilaikančioms moterims, kurių plaukai nusilpsta, oda suglemba ir atsiranda raukšlelių. Naudojant linų sėmenų produktus plaukai sustiprėja, tampa gražūs bei žvilgantys, o oda—švelni ir lygi it aksomas.
Atsakyti
QUOTE(Saleen @ 2007 09 03, 14:45)
istrauka is dermatologes konsultacijos internete:


verysad.gif vadinas kaip daroma kaukę iš sėmenų nežinai?
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 09 03, 15:53)
verysad.gif vadinas kaip daroma kaukę iš sėmenų nežinai?


Alfa Parf turi priemonių su linų sėmenim.
Atsakyti
na, as suprantu, kad reikia tepti ta semenu alieju ant plauku ir palaikyti, va tau ir kauke! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 09 03, 16:31)
Alfa Parf turi priemonių su linų sėmenim.

Aš ne vieną buteliuką Alfa parfo aliejuko su linų sėmenimis sunaudojau,bet rezultatas schmoll.gif tik kvapas jo laaabai geras,bet poveikis schmoll.gif o jis ypač akcentuojamas plaukų galiukams unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Gal galiu ir aš savo nosytę įkišti. ax.gif
Prieš 4mėn pradėjau laikytis griežtos dietos.Tai kaip pradėjo slinkti plaukai kad siaubas doh.gif
Tai va pirkau visokių brangiausių priemonių Lakmės ampulių,iš Sarmos ampulių
ir rezultato jokio. schmoll.gif
Va mergičkos išbandžiau liaudiškas priemones tai tikrai va thumbup.gif
O jos buvo tokios:
Kiaušinio trinys,šaukštelis medaus,šaukštelis ricinos ir česnako skiltelė.
Išsitepi ir palaikai kokias 2-3val.Po to nuplauni.
O dar gerai linų sėmenų aliejus apie kurį jūs čia kalbat.
Tik nereik čia tų visokiausių brangių firmų.Užtenka nueiti į Maximą ir nusipirkt
kainuoja 6.99lt.
Tai aš išsitepu plaukus juom ir uždedu politileninį maišiuką,uždedu rankšluostį ir išmiegu.O ryte juos išplauni.Kiekvieną rytą ant tuščio skrandžio dar išgeriu šaukštelį linų sėmenų aliejaus.
Nu va ir visos priemonės.Kam kišt pinigus į balą g.gif
Išmėginkit. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsiukė @ 2007 09 04, 21:50)
Tik nereik čia tų visokiausių brangių firmų.Užtenka nueiti į Maximą ir nusipirkt
kainuoja 6.99lt.
Tai aš išsitepu plaukus juom ir uždedu politileninį maišiuką,uždedu rankšluostį ir išmiegu.O ryte juos išplauni.Kiekvieną rytą ant tuščio skrandžio dar išgeriu šaukštelį linų sėmenų aliejaus.


O tepi ir plaukų šaknis? Na, jei nuo slinkimo, tai tikriausiai ir šaknis reikia... g.gif Ar sunkiai išsiplauna?
Atsakyti