Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(Zana4 @ 2007 08 30, 19:26)
man padėjo kapsulės šios, berots jos taip vadinosi  g.gif  o šampūnas padėdavo anksčiau, kai nespėjo dar neoriginalą ivežt  doh.gif  bent jau man taip atrodo, o gal mano plaukučiai tiesiog priprato prie šios priemonės  doh.gif

nemanau, kad yra kapsulių šiuo pavadinimu. O gal klystu g.gif
Atsakyti
turbūt Lakme ampules pirksiu... o jas reikia įtrinti į dar drėgną galvą, ar jau turi būti sausi plaukai? ar nėra skirtumo? tik spėk kišenę kratyt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2007 08 30, 15:54)
Ir kaip Seboradin? Ar sustiprejo plaukai? rolleyes.gif


Slinkimas tai dar nesustojo schmoll.gif Lygtais kiek apmažėjo, bet čia neaišku dėl ko- aš visokiais aliejukais tepu, namines kaukes dedu, svogūną įtrinu ( swoon.gif ), Fitoval šampūną, vitaminus naudoju. Ir vat man slenka būtent plaunant plaukus, sausi berods neslenka. O 100 plaukų per dieną, kaip čia parašyta, man atrodo truputį daugoka g.gif
Tas Seboradin ir Fitoval man padėjo tuo, kad plauka pradėjo mažiau riebaluotis bigsmile.gif gal net dvi dienas ištversiu neplovus plaukų rolleyes.gif
Atsakyti
Plaukų struktūros pakeisti negalima, ji yra paveldima, tačiau plaukų kokybė priklauso ir nuo mūsų pačių požiūrio į juos.

Plaukuotoje galvos dalyje yra apie 100 000–150 000 plaukų. Plauko šaknis yra giliai epidermyje – folikule. Plauko folikule. Jame nuolat dauginasi plauko ląstelės, ir taip plaukas auga. Plaukas vidutiniškai gyvena 5–7 metus.

Kada laikas susirūpinti plaukų slinkimu? Per dieną natūraliai gali iškristi 50–100 plaukų. Tačiau kartais reiktų pradėti nerimauti ir dėl daug mažesnio jų skaičiaus: jei vietoje išslinkusių plaukų ataugo daug silpnesni ir plonesni. Tai gali atsitikti dėl plauko svogūnėlio atrofijos.

Tačiau net ir tuomet, jei plaukas išslinko su svogūnėliu, toje vietoje lieka svogūnėlio matrica, ir plaukas vėl ataugs. Tokiais atvejais svarbu sustabdyti svogūnėlio atrofijos procesą bei fibrozės procesą plauko folikule.


Plaukų svogūnėlių regeneraciją skatina netoksinė vitaminų kilmės medžiaga 1-metilnikotinamido chloridas. Jis saugo nuo uždegimų ir seborėjos, gerina kraujotaką, saugo nuo plaukų slinkimo ir skatina plaukų augimą. Kasdien naudojant plaukų priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra šios medžiagos (pavyzdžiui, šampūną ir želė „Dermena”), plaukų slinkimas paprastai sumažėja po 3-4 savaičių. Tai patvirtino klinikiniai tyrimai. Svarbu tai, kad po daugelio testų nepastebėta jokio nepageidaujamo poveikio.

Plaukų slinkimą stabdo ir priemonės, kurių sudėtyje yra amineksilio, medžiagos SP94, ir kt.

Kaip sustiprinti plaukus ir nagus. Nelabai svarbu, ar pagrindinėse plaukų priežiūros priemonėse (šampūne ir kondicionieriuje) yra gydomųjų žolelių ekstraktų, vitaminų. Per trumpą plovimo laiką į plaukus įsigeria nedaug veikliųjų medžiagų. Plaukai nuo šampūno nei auga nei stiprėja. Todėl patartina naudoti specialias skalavimo priemones, kaukes. Visiems plaukų tipams ypač tinka linų sėmenų kaukė. Ji labai veiksminga ir išbandyta dar mūsų prosenelių. Tai puiki priemonė slenkantiems ir lūžinėjantiems plaukams.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saleen: 31 rugpjūčio 2007 - 09:49
QUOTE(katalike @ 2007 08 31, 00:54)
turbūt Lakme ampules pirksiu... o jas reikia įtrinti į dar drėgną galvą, ar jau turi būti sausi plaukai? ar nėra skirtumo? tik spėk kišenę kratyt verysad.gif



Lakme man labai tiko. Aš jas naudodavau po galvos plovimo jau išdžiuvus plaukams. Įtrindavau į galvą kievieną rytą.

Dabar kankinuos su tuo kremu. Šiaip tai man patinka, kad plaukai nuo jo pasidarė tokie minkšti ir švelnūs tongue.gif Jo užteks tik kokiai savaitei. Daugiau tikrai nepirksiu - labai jau didelė vozonė.
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 08 31, 11:22)
Lakme man labai tiko. Aš jas naudodavau po galvos plovimo jau išdžiuvus plaukams. Įtrindavau į galvą kievieną rytą.

Dabar kankinuos su tuo kremu. Šiaip tai man patinka, kad plaukai nuo jo pasidarė tokie minkšti ir švelnūs tongue.gif  Jo užteks tik kokiai savaitei. Daugiau tikrai nepirksiu - labai jau didelė vozonė.

o tai Lakme irgi kasdien reikia įtrinti? kažkur gi skaičiau, kad porą kartų per savaitę, tai apsidžiaugiau, kad mažiau reikės pirkti. o tai *****, gi kainuos kiek cry.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 08 31, 12:58)
o tai Lakme irgi kasdien reikia įtrinti? kažkur gi skaičiau, kad porą kartų per savaitę, tai apsidžiaugiau, kad mažiau reikės pirkti. o tai *****, gi kainuos kiek  cry.gif  verysad.gif  verysad.gif


Nebijok, nebūtinai kasdien. Tiesiog man taip išeidavo. Buteliukas nemažas ir gana taupiai naudojasi. Po vieno buteliuko man jau sustodavo slinkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianiux @ 2007 08 27, 20:36)
o kokias ampolias ax.gif  ir kur jas perki???



Eurokos'e perku. Jau dvi sunaudojau ir atrodo, kad pristabdė slinkimą thumbup.gif Plecent hair-liquid. 6 ml, pagaminta Italijoje.
Atsakyti
nebuvo eurovaistinėj lakme ampuliųsad.gif tai aš, kadangi kantrybės šitame reikale neturiu, prigriebiau o'rising. šaldo taip maloniai, tai aš, naivuolė, bent jau įsivaizduoju, kad padeda biggrin.gif o rimtai, tai tikiuosi, kad padės. nes ir be plaukų, ir be pinigų liksim. nebus už ką ir peruką pirkt. šiandien jau nusižiūrėjau vieną biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 01 rugsėjo 2007 - 22:54
O bandei dar šukuoti plaukus? po daug kartų į visas puses? BEnt jau man visai tinka. Plaukai tada kažkokie puresni būna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 09 02, 09:33)
O bandei dar šukuoti plaukus? po daug kartų į visas puses? BEnt jau man visai tinka. Plaukai tada kažkokie puresni būna ax.gif

niekaip neprisiruošiu medinio šepečio nusipirkti blush-anim-cl.gif keista, kad puresni, šiaip pagal viską tai riebaluotis turėtų greičiau
Atsakyti
Gal kas placiau galetu papasakoti apie trichologini tyrima ir konsultacijas, kurias teikia Sugiharoj? uzsirasiau, bet vis abejoju, ar nebus pinigeliai balon? (ir dar niekaip nesugalvoju, kai isbusiu 5 dienas galvos neplovus blush2.gif g.gif doh.gif )
Atsakyti