Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

Man irgi labai slinko. tiesiog kuokstais, jau maniau, kad plika paliksiu. Ir ko tik nenaudojau, kiek pinigu visokioms ampulems ir sampunams ismesta. Nieks nepadejo. kol neatejo atostogos, vasara, kai nebeliko jokiu stresu ir nervu, kai pagaliau normaliai issimiegodavau ir pavalgydavau...Tik keli menesiai ir viskas ok. Tiesa, priaugau ir pati pora kg. bet svarbu plaukai grazus wub.gif
Atsakyti
na o as isigijau Lakme ampules, seruma bei sampuna nuo plauku slinkimo... Ziuresim koks poveikis bus, nes plaukai tai kuokstais slenka verysad.gif tikiuosi, kad pades...
Atsakyti
o kuri nors tiksliai žino kiek turi plauku iskristi per diena?

man pvz kai riebaluota galva ir kai plaunu tai ziauru.. bet ta diena kai isiplovus bunu, tai super, keli plaukai. tai ar cia taip turi buti ar ka. pakonsultuokit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 08 28, 16:12)
Man tai daktarė patarė gerti žuvų taukus ir A E  vitaminus.Tai kaip tik jų ir nusipirkau, tos apmulės su placenta nieko gero visai  schmoll.gif  tai nusipirkau Vichy ampulių ir šampūną, dar skalauju plaukus su dilgėlių nuoviru, prisiroviau kaime prisidžiovinau, žiūrėsim kas bus  g.gif

Su Placenta jau seniai aisku, kad nieko gero, as jas retkarciais panaudoju profilaktiskai(kai nenusprendziu, ka tepti ant plauku), buvo nustojes slinkimas, o jau pora menesiu vel slenka blink.gif Ir aliejukus tepu, ir ricina, ir vitaminus geriu, gal dar reikes zuvu tauku nusipirkti smile.gif Beje buvau nusipirkus ampules Framesi is prekiu kirpykloms, pora sunaudojau dar tik, jauciu reikes daugiau isbandyti, gal tos bent kazkiek sustabdytu slinkima g.gif Kol plaukai palaidi dar nieko vaizdas, bet jau kai susirisu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saleen @ 2007 08 30, 14:22)
o kuri nors tiksliai žino kiek turi plauku iskristi per diena?

man pvz kai riebaluota galva ir kai plaunu tai ziauru.. bet ta diena kai isiplovus bunu, tai super, keli plaukai.  tai ar cia taip turi buti ar ka.  pakonsultuokit smile.gif

"Nutra style" vitaminų informaciniame lapelyje parašyta, kad per diena normaliai iškrenta 50-100 plaukų, tik tuo atveju, jei išskrenta daugiau galima teigti, kad prasidėjo plaukų slinkimas.
Atsakyti
Na va, aš pasipasakosiu:
Viskas buvo susitvarkę: O'Risingo priemonės tiko ir patiko mano plaukams. Bet va bėda: sustreikavo skrandis ir temperatūra ir dar šiek tiek nervų ir plaukams šakutės. Plaunant plaukus kokį 20 iškrenta doh.gif: O seniau - max 5.
Tai va. Tikiuosi, kad susitvarkius skrandukui ir nervams bus geriau. Mažu valerijono pagert kokio, kad ramesnė būčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 08 30, 11:46)
Na va, aš pasipasakosiu:
Viskas buvo susitvarkę: O'Risingo priemonės tiko ir patiko mano plaukams. Bet va bėda: sustreikavo skrandis ir temperatūra ir dar šiek tiek nervų ir plaukams šakutės. Plaunant plaukus kokį 20 iškrenta doh.gif: O seniau - max 5.
Tai va. Tikiuosi, kad susitvarkius skrandukui ir nervams bus geriau. Mažu valerijono pagert kokio, kad ramesnė būčiau  lotuliukas.gif



Pagerk B vitamino komplekso- ir nervinei sistemai gerai, ir veido odai, o kai maziau viska imsi i galva tai gal ir plaukai nustos slinkti mirksiukas.gif O jei nakti kosmarus ar taip nesamones sapnuoji, tai gali ir valerijono pagerti, tada is vis viskas liuks turetu buti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 08 13, 19:07)
šian nusipirkau dar Seboradin intensyvios 2sav kurso ampules. žėsim ar po visko sustiprės plaukai  rolleyes.gif

Ir kaip Seboradin? Ar sustiprejo plaukai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Freshi @ 2007 08 30, 14:52)
Pagerk B vitamino komplekso- ir nervinei sistemai gerai, ir veido odai, o kai maziau viska imsi i galva tai gal ir plaukai nustos slinkti  mirksiukas.gif O jei nakti kosmarus ar taip nesamones sapnuoji, tai gali ir valerijono pagerti, tada is vis viskas liuks turetu buti  thumbup.gif


Tai kad nesapnuoju, tik darbų daug. O daugiau - tai manau, kad nuo skrandžio streiko čia man tie plaukai blūdyja doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(Saleen @ 2007 08 30, 12:22)
o kuri nors tiksliai žino kiek turi plauku iskristi per diena?

man pvz kai riebaluota galva ir kai plaunu tai ziauru.. bet ta diena kai isiplovus bunu, tai super, keli plaukai.  tai ar cia taip turi buti ar ka.  pakonsultuokit smile.gif

Sako,kad normalu per diena,kad iskrenta apie 100 plauku,plaunant ir daugiau. Bet pvz.man kai plaunu iskrenta apie 200,o dar ta diena visa kai issiplaunu,slenka ir slenka,tai gaunasi apie 300 doh.gif Jau is iprocio,skaiciuoju kiekviena isslinkusi plauka ir nervuojuos dar labiau,kad toks kiekis.
Atsakyti
as nusipirkau pregaine sampuna,nu tai nezinau arba vaidenas arba slenka maziau g.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 08 30, 20:39)
as nusipirkau pregaine  sampuna,nu tai nezinau  arba vaidenas arba slenka maziau g.gif

man padėjo kapsulės šios, berots jos taip vadinosi g.gif o šampūnas padėdavo anksčiau, kai nespėjo dar neoriginalą ivežt doh.gif bent jau man taip atrodo, o gal mano plaukučiai tiesiog priprato prie šios priemonės doh.gif
Atsakyti