Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(pliukšt @ 2007 08 27, 19:44)
Prieš rudenį visad plaukučiai pradeda slinkt, ir taip jau 3 metai. Du metus perfectil po porą mėnesių išgėriau, ryškaus efekto nepastebėjau, gal nebent nagučiai kiek kietesni patapo. O šiaip ryte išgėrus, nes vakare pamirštu, po to dažnai porą h skrandis kaip nesavas būdavo. Pusryčius valgau minimaliai, gal todėl...
Šiandien ampolių pabandymui nusipirkau. O nieko nebus jei išsiplausiu galvą kaip anksčiau (šampūnas + balzamas, kad plaukai lengvai išsišukuotų) ir dar po visko ampolyte sunaudosiu??? Nes šiandieną be balzamo bandžiau, tai vėl nesusitvarkau su savo ševeliūra biggrin.gif


o kokias ampolias ax.gif ir kur jas perki???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dianiux: 27 rugpjūčio 2007 - 19:36
nupirko man vyras siandien šampuną, Forticea user posted image,
čia apie jį yra lietuviškai http://www.sugihara....?id=420&lang=LT
ir purškalą tokį http://www.beautypla...ct_p/lg7698.htm Sarmoj, rolleyes.gif vien tas purškalas 100Lt doh.gif
siūlė visą seriją, šampuną, ampoles ir dar kažką, ale kainos doh.gif butu turbut kokių 600Lt reikėje, jei ne daugiau...

na ką, bandysiu, rašysiu ispūdžius veliau... dar šeštadieni eisiu i kirpyklą, nukirpsiu plaukus per kokius 3 pirštus, nes žiūriu visai nekas ten jau jų. Nors šiaip tai ežiukas toks gerulis ataugineja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Strielka: 27 rugpjūčio 2007 - 20:02
QUOTE(Miaška @ 2007 08 20, 13:59)
Užduosiu kvailą klausimą: ar tikrai, plaunant galvą iškrenta tik 3-5 plaukai? Nes beplaunant vis tiek kokius 20 išplaunu, kai slinkdavo - virš 100 buvo doh.gif , bet kad tik keli plaukai iškristų, tai niekada... g.gif

nu dabar jau ir man klausimas iškilo- dabar man plaunant iškrenta apie 100 ir aš jau skaitau, kad čia nebeslenka doh.gif

QUOTE(pandutė @ 2007 08 20, 19:58)
sveikutes,na va buvau  atsakymo del striumos,tipo man viskas ok,nepakite hormonai ir plaukai slenka ne nuo to,sakau tai  kas gali but.sako gal truksta  gelezies,ar dar ko,sako eik pas odos gydytoja ,prociom  cia jis? doh.gif jau  nebezinau  ka daryt

Mane šeimos daktarė irgi kažkada siuntė pas odos gydytoją. Tai jau tas gydytojas(pasitaikė vyras), kad pakonsultavo doh.gif Paklausė ar seniai slenka, patampė už plaukų, sako, tai kad čia neslenka doh.gif doh.gif Nei ką sakyt, nei ką manyt doh.gif biggrin.gif Išrašė vitaminų ir cinko, sako turi praeiti biggrin.gif

QUOTE(pliukšt @ 2007 08 27, 19:44)
Prieš rudenį visad plaukučiai pradeda slinkt, ir taip jau 3 metai. Du metus perfectil po porą mėnesių išgėriau, ryškaus efekto nepastebėjau, gal nebent nagučiai kiek kietesni patapo. O šiaip ryte išgėrus, nes vakare pamirštu, po to dažnai porą h skrandis kaip nesavas būdavo. Pusryčius valgau minimaliai, gal todėl...

Dėl "Perfectil" mes čia truputį anksčiau diskutavom, tai daug kam jų išgėrus skrandį skauda ir pykina, ir nesvarbu, kad po valgio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 27 rugpjūčio 2007 - 23:33
aš labai ieškojau Alpicort F odos tirpalo hormoninio, bet jau kiek ėjau, tai supratau, kad vaistinių tiekėjai jo jau net neturi, o paprastas alpicort'as truputį ne tam skirtas. bet jau buvau įsitikinusi, kad šitas dalykas tikrai sustabdys, juolab kad nebrangus, 40Lt. bet kad nėra sad.gif nu žodžiu, baisu, kai suimi plaukus ir pusę jų tejauti likus doh.gif tai pirkau šitą kremą
user posted image
50Lt
nors nemanau, kad stebuklą padarys. bet norėjau pirkti kerastase ampules, bandyti jau visą kursą normaliai, tačiau visam kursui 400Lt reikia, o tiek dabar neturim, tai galvoju, bent su šituo pasimozosiu. labai jau vaistininkė primygtinai jį kišo, atseit jos dukteriai po trijų tūbelių nustojo slinkti ir t.t. g.gif bet kaip aš jai ir sakau, kad "visi preparatai kažkam padeda". man kažkada ir fitoval šampūnas LABAI padėdavo. bet ai, pirkau vis tiek tą kremą. ne plaukams, tai nervams gal bus geriau biggrin.gif o šiaip tai vitaminų ir papildų daug prisipirkusi geriu.

beje, kad naudojat ampules, tai labiau trinkit galvos viršutinę dalį, nes tie apatiniai plaukai labai mažai teslenka, tai tik veltui vaistą išeikvoji. čia kirpėja taip sakė. o ir pati pastebėjau, kad apačioj gana tanku, o viršuj...


p.s. nu bet aš apakusi. vaistininkė aiškino, kad reikia kartą per savaitę naudoti, o internete paskaičiau, kad kas dieną. o jei slenka labai, tai dukart per dieną unsure.gif išprotėjimas. taigi čia suriebaluoja labai žiauriai tas kremas. išeina taip, kad plauti galvą reik kas rytą doh.gif nesąmonė totali doh.gif suprantu, jeigu ir taip plaučiau kasdien, tai jokio skirtumo. bet pas mane taip plaukai dar nesiriebaluoja tikrai schmoll.gif o nuo tokio dažno plovimo ne tik kad pradės, bet ir plaukų, jaučiu, daugiau iškris doh.gif nesikeikiant.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 28 rugpjūčio 2007 - 00:09
mačiau rašė merginos, dėl dilgėlių nuoviro rolleyes.gif draugei va labai slinko, bet kur tų dilgėlių ieškosi, dar plikyt jas, tai ji nulėkė ir nusipirko Margaritos dilgėlių ekstrakto šampūną - padėjo sako thumbup.gif
o šiaip patarčiau pagert vitaminus, о јų pasirinkimas ypač didelis mirksiukas.gif viskas eina iš vidaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lumpu: 28 rugpjūčio 2007 - 00:10
o man ruduo ne ruduo, slenka ir viskas blink.gif po gimdymo plaukai labai atsistatė, tokie stori buvo, po to sukūdau ir plaukų nebeliko
Atsakyti
Man tai daktarė patarė gerti žuvų taukus ir A E vitaminus.Tai kaip tik jų ir nusipirkau, tos apmulės su placenta nieko gero visai schmoll.gif tai nusipirkau Vichy ampulių ir šampūną, dar skalauju plaukus su dilgėlių nuoviru, prisiroviau kaime prisidžiovinau, žiūrėsim kas bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 08 28, 16:12)
Man tai daktarė patarė gerti žuvų taukus ir A E  vitaminus.Tai kaip tik jų ir nusipirkau, tos apmulės su placenta nieko gero visai  schmoll.gif  tai nusipirkau Vichy ampulių ir šampūną, dar skalauju plaukus su dilgėlių nuoviru, prisiroviau kaime prisidžiovinau, žiūrėsim kas bus  g.gif


o kur pirkai vichy ampolias ir sampuna?papasakok apie juos placiau ir kokia ju kaina?aciukas 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianiux @ 2007 08 28, 16:49)
o kur pirkai vichy ampolias ir sampuna?papasakok apie juos placiau ir kokia ju kaina?aciukas 4u.gif  mirksiukas.gif


Viską pirkau Euro vaistinei 1 ampolė 12lt kainuoja, o sunaudoti tai reiktų pagal poreikį taip man sakė vaistinei, tai pradžiai 4 nusipirkau 2 kartus į savaitę įtrintį į plaukų šaknis ir nenuskalauti, 1 ampulė 2 kartams mirksiukas.gif šampūnas 40lt kainavo.
Jei turi maximos kortelę dar ir nuolaidą pritaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi savaitgali eurovaistinej nusipirkau "vichy" sampuna ir ampuliu, nes slinkimas jau nenormalus,kazkokia peles uodega telikus.
Atsakyti
sveikutes,norejau paklausti,gal kuri turejot orising kapsules nuo plauku slinkimo?kaip jas naudot..as ,vepla,nusipirkau,bet nepaskaiciau kaip naudotis o ant kapsuliu neparasyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2007 08 28, 19:27)
As irgi savaitgali eurovaistinej nusipirkau "vichy" sampuna ir ampuliu, nes slinkimas jau nenormalus,kazkokia peles uodega telikus.


Pas mane tas pats doh.gif eisiu kitą savaitę dar pakirpti doh.gif
Atsakyti