Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(Tynka @ 2007 08 20, 23:13)
Nu nea. jie stovi todel kad yra trumpi ir greitai riebaluojasi, jei dar ryte balzamu ant virsau uzdeciau - per kakta turbut varvetu...  lotuliukas.gif

anksciau plaudavau kas antra diena, net kai ilgesni buvo. Dabar trumpi ir dar retoki - labai riebaluojasi ir labai matosi, kad riebaluoti - net namuose nejaukiai jauciuosi jei neissiplaunu.


na, tada net nzn, ka ir patarti. Kaip man pasiseke, kad su plaukais maziausiai vargo turiu, nors daugelis mano, kad sedziu prie ju parimusi lotuliukas.gif uztat su oda problemu turiu..Visoms Dievulis mestelejo ka nors geresnio ir kad butu pusiausvyra, ka nors blogesnio:)
Papildyta:
QUOTE(katalike @ 2007 08 20, 22:50)
Apvalute, mano plaukų situacija buvo kažkada labai panaši į Tavo. žodžiu, buvo geruliai ir nesiriebaluodavo. o paskui kai prasidėjo... galiu pasakyti, kad tas rieblavimasis greitesnis sutapo su atsiradusių plaukų slinkimu. nu gal ir hormonai kalti, bet nežinau, ką man su jais daryti. veidas irgi greitai blizgėti pradeda doh.gif o tai kaip atstatyti tą plaukų nesiriebalavimo būseną, jeigu bandyt rečiau plaut, tai irgi be ryšio - nevaikčiosi gi riebaluotais plaukais g.gif  nėra, kad jie ten žvėriškai greit riebaluotųsi, bet kai žinai, kaip seniau buvo, tai labai abidna doh.gif o ar gali taip būti dėl to, kad skyščių daug geriu g.gif sorry už offtopicą... beje, žinau, kad kai plaukai pradeda riebaluotis, tai ir daugiau plaukų iškrenta nei esant švariems. gal ir tai šiek tiek prie slinkimo prisideda dar g.gif


o kaip gali buti susijes daugiau skysciu vartojimas su gausesniu plauku riebalavimusi?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 08 20, 19:16)
kad negaliu....nu niekaip  unsure.gif  jei antrą dieną neišplaunu galvos, net nervintis pradedu  doh.gif  o plius, kai naudoju formavimo priemones, tai jas neišplaut būtų išvis  doh.gif  taip ir išeina užburtas ratas. kartais iš vakaro plaunu, bet kai noriu gražiau gulančių plaukučių, ryte be feno į darbą nespėčiau  doh.gif

va ir as taip... verysad.gif Kolege gera minti pamete, kai pradejau skustis - skalauti virintu vandeniu. Bet kas is to - prisimenu tik kai pradedu plauti - kad ajau ta vandeni virinsi ir ausinsi lotuliukas.gif ?

Gal kas buvos pas trichologa? Sian paskambinau i Sugihara uzsirasyti, tai negana, kad uzraso tik rugsejo vidury, bet dar liepia 5 dienas pries tai galvos neplauti blink.gif Tai pries pasiryzdama noriu suzinot, ar verta. kokia nauda?

O slenka kuokstais vis dar cray.gif
Atsakyti
Man po gimdymo slenka doh.gif doh.gif doh.gif sako, turi praeiti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2007 08 21, 19:37)
va ir as taip...  verysad.gif  Kolege gera minti pamete, kai pradejau skustis - skalauti virintu vandeniu. Bet kas is to - prisimenu tik kai pradedu plauti - kad ajau ta vandeni virinsi ir ausinsi  lotuliukas.gif ?

Gal kas buvos pas trichologa? Sian paskambinau i Sugihara uzsirasyti, tai negana, kad uzraso tik rugsejo vidury, bet dar liepia 5 dienas pries tai galvos neplauti  blink.gif Tai pries pasiryzdama noriu suzinot, ar verta. kokia nauda?

O slenka kuokstais vis dar  cray.gif

buvau sugiharoj,jo ten eiles.. dariausi mezoterapija,man nepaejo slenka jau apie antrus metus.bet cia labai individualu reik priezasti suzinot.o neplaut reik nes tirs.
Atsakyti
et merginos, sveikos
man ir slenka plaukai, jie ilgi, bet žiūriu nieko nebeliks tuoj, gal kuri patars gera priemone??? ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 08 24, 18:24)
et merginos, sveikos
man ir slenka plaukai, jie ilgi, bet žiūriu nieko nebeliks tuoj, gal kuri patars gera priemone??? ačiū  4u.gif

sveika likimo drauge smile.gif et, jei taip butu viena gera priemone visom tinkanti, tai ir temos tos nereiktu biggrin.gif o cia kiekvienam individualiai, tai va ir diskusija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2007 08 24, 19:48)
sveika likimo drauge smile.gif et, jei taip butu viena gera priemone visom tinkanti, tai ir temos tos nereiktu biggrin.gif o cia kiekvienam individualiai, tai va ir diskusija 4u.gif

biggrin.gif aišku tada smile.gif niu teks paskaitinėti ir pasidomėti, šiaip anksčiau naudojau berots PRIORINĄ , ne šampūną o priemonę serumą, reikdavo itrynti į šaknis, ir jis labai labai man padėjo, pirkau vokiečių vaistinėje kaune, dabar gryžau po kelionės, nusprendžiau vėl kažką išbandyti, nes baisu kas darosi blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zana4: 24 rugpjūčio 2007 - 19:52
QUOTE(Linokas @ 2007 08 22, 11:37)
Man po gimdymo slenka  doh.gif  doh.gif  doh.gif sako, turi praeiti  blink.gif

turi, o kada? blink.gif nesulaukiu... greiciau plika liksiu doh.gif

kaime visas dilgynes nuroviau, nors nelabai tikiu kad jos mane isgelbes, bet visvien paskalausiu...

vitaminus dabar Perfectil pradejau naudot, nes matau kad ir su nagais ne kas, pradejo luzinet, sluoksniuotis, tai ryskiai kazko truksta...
Atsakyti
QUOTE(Strielka @ 2007 08 26, 09:04)
turi, o kada? blink.gif nesulaukiu... greiciau plika liksiu doh.gif

kaime visas dilgynes nuroviau, nors nelabai tikiu kad jos mane isgelbes, bet visvien paskalausiu...

vitaminus dabar Perfectil pradejau naudot, nes matau kad ir su nagais ne kas, pradejo luzinet, sluoksniuotis, tai ryskiai kazko truksta...


niu jo, pas mane panašiai verysad.gif dar žinau kad galima svogūnus itrynti į šaknis, kartoti dažnai šią procedūrą. as nepraktikavau, nes manau kvapas nuo plaukų ne koks sklis
Atsakyti
QUOTE(Strielka @ 2007 08 26, 08:04)
turi, o kada? blink.gif nesulaukiu... greiciau plika liksiu doh.gif

kaime visas dilgynes nuroviau, nors nelabai tikiu kad jos mane isgelbes, bet visvien paskalausiu...


as irgi dilgynes itraukiau i raciona... Dabar:
- geriu Pantogar (dar nepilnas menuo)
- naudoju ampules 2 k per savaite
- 1-2 k per savaite O'Rinsing kauke slenkantiems plaukams
- po plovimo (kasdien blink.gif ) skalauju dilgelem.

IR KA? NIEKO!!! tikiuosi kad kol kas - dar ne taip ilgai naudoju, bet plaukeliu kliek beliko cray.gif
Atsakyti
Sako nuo plauku slinkimo labai padeda trinti svoguno sultimis ir medumi
Atsakyti
Prieš rudenį visad plaukučiai pradeda slinkt, ir taip jau 3 metai. Du metus perfectil po porą mėnesių išgėriau, ryškaus efekto nepastebėjau, gal nebent nagučiai kiek kietesni patapo. O šiaip ryte išgėrus, nes vakare pamirštu, po to dažnai porą h skrandis kaip nesavas būdavo. Pusryčius valgau minimaliai, gal todėl...
Šiandien ampolių pabandymui nusipirkau. O nieko nebus jei išsiplausiu galvą kaip anksčiau (šampūnas + balzamas, kad plaukai lengvai išsišukuotų) ir dar po visko ampolyte sunaudosiu??? Nes šiandieną be balzamo bandžiau, tai vėl nesusitvarkau su savo ševeliūra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pliukšt: 27 rugpjūčio 2007 - 18:45