Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

Apvalute, taip, Tu teisi. bent jau manuoju atveju. tačiau ką daryt, kai nei pieno produktų, nei aliejų negali valgyti? ne dėl to, kad nenori, bet negali, nesiplėsiu kodėl. tai vat ir tenka visokius papildus, vitaminus naudot. bet kad mažai naudos iš jų, kaip matau mad.gif tai ir lieka tik vadavimasis šampūnais ir t.t., kurie irgi nelabai padeda mad.gif galvoju tik, reikia žuvį pradėt dažniau valgyti g.gif o kad 3 plaukai iškristų tik pesimaudant, tai taip man niekada gyvenime nebuvo. nors plaukai ir stori bei geri kadaise buvo, bet minimum 10 plaukų. mistika blink.gif o dabar tai net neskaičiuoju, nenoriu nervintis, bet kad > 50, tai tikrai irnesakyk.gif
Atsakyti
sveikutes,na va buvau atsakymo del striumos,tipo man viskas ok,nepakite hormonai ir plaukai slenka ne nuo to,sakau tai kas gali but.sako gal truksta gelezies,ar dar ko,sako eik pas odos gydytoja ,prociom cia jis? doh.gif jau nebezinau ka daryt
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 08 20, 19:49)
Apvalute, taip, Tu teisi. bent jau manuoju atveju. tačiau ką daryt, kai nei pieno produktų, nei aliejų negali valgyti? ne dėl to, kad nenori, bet negali, nesiplėsiu kodėl. tai vat ir tenka visokius papildus, vitaminus naudot. bet kad mažai naudos iš jų, kaip matau mad.gif tai ir lieka tik vadavimasis šampūnais ir t.t., kurie irgi nelabai padeda mad.gif galvoju tik, reikia žuvį pradėt dažniau valgyti g.gif o kad 3 plaukai iškristų tik pesimaudant, tai taip man niekada gyvenime nebuvo. nors plaukai ir stori bei geri kadaise buvo, bet minimum 10 plaukų. mistika blink.gif o dabar tai net neskaičiuoju, nenoriu nervintis, bet kad > 50, tai tikrai  irnesakyk.gif


na, is mano tokios galybes plauku maudantis iskrenta gal 4-5 plaukai. Bet cia ne rodiklis, nes as tik viena k. per sav. sukuoju - pries maudymasi. Turbut nenormalia palaikysite doh.gif lotuliukas.gif blink.gif Bet taip yra. Kai as juos issukuoju -ju atrodo dar daugiau. O kai isplaunu, sutepu balzamais ir jie isdziusta graziomis banguotomis sruogelemis, tada juos lengva sutvarkyti. Dar vienas patarimas: jokiu fenu ir neplaukite galvos kiekviena d.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 08 20, 21:08)
Dar vienas patarimas: jokiu fenu ir neplaukite galvos kiekviena d.


kad negaliu....nu niekaip unsure.gif jei antrą dieną neišplaunu galvos, net nervintis pradedu doh.gif o plius, kai naudoju formavimo priemones, tai jas neišplaut būtų išvis doh.gif taip ir išeina užburtas ratas. kartais iš vakaro plaunu, bet kai noriu gražiau gulančių plaukučių, ryte be feno į darbą nespėčiau doh.gif
Atsakyti
feno nenaudoju ir neplaunu keikviena diena. bet kai pradejo slinkti, tai greiciau susiriebalauoja, nei seniau doh.gif turbut del to, kad plauku maziau
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 08 20, 21:18)
feno nenaudoju ir neplaunu keikviena diena. bet kai pradejo slinkti, tai greiciau susiriebalauoja, nei seniau doh.gif turbut del to, kad plauku maziau


na, nzn, ar cia del to, kad maziau plauku. Tiesiog gal pakito hormonu pusiausvyra:)
Papildyta:
QUOTE(Veila @ 2007 08 20, 21:16)
kad negaliu....nu niekaip  unsure.gif  jei antrą dieną neišplaunu galvos, net nervintis pradedu  doh.gif  o plius, kai naudoju formavimo priemones, tai jas neišplaut būtų išvis  doh.gif  taip ir išeina užburtas ratas. kartais iš vakaro plaunu, bet kai noriu gražiau gulančių plaukučių, ryte be feno į darbą nespėčiau  doh.gif


cia tikrai uzburtas ratas - kuo dazniau plauni,tuo labiau jie riebaluojasi. Kazkada buvau pradejusi plauti kas 3-4 dienas. Nesamone, nes plaukas dazniau stipriai yra nusarminamas- juk sampunas tirpdo ant plauko esanti riebala, kazkas pan. i Fairy, tik kitokia koncentracija. ir dar kazkur skaiciau, kad plaukui labai gerai yra tas riebalas, nes jis apsaugo plauka nuo zalingu apsaugos veiksniu, drekina. As jau po 5 d. galeciau plauti galva, bet susuku kuoda ir isvaikstau visa sav., tuo labiau, kad mano oficialus stilius, tai man jie tinka:)
Jei labai riebios saknys, galite bandyti stabdyti ju riebalavimasi ir nukelti veliau plovima su ivairiais losjonais, kurie itrinami po plovimo ir sausina bei stiprina saknis.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 08 20, 17:08)
Dar vienas patarimas: jokiu fenu ir neplaukite galvos kiekviena d.

neimanoma. Man.
Na jei turi kasas - gal. Supini, surisi ar dar kas

Mano trumpi plaukai. Tai ryte atsikelus stovi piestu.
Atsakyti
Apvalute, mano plaukų situacija buvo kažkada labai panaši į Tavo. žodžiu, buvo geruliai ir nesiriebaluodavo. o paskui kai prasidėjo... galiu pasakyti, kad tas rieblavimasis greitesnis sutapo su atsiradusių plaukų slinkimu. nu gal ir hormonai kalti, bet nežinau, ką man su jais daryti. veidas irgi greitai blizgėti pradeda doh.gif o tai kaip atstatyti tą plaukų nesiriebalavimo būseną, jeigu bandyt rečiau plaut, tai irgi be ryšio - nevaikčiosi gi riebaluotais plaukais g.gif nėra, kad jie ten žvėriškai greit riebaluotųsi, bet kai žinai, kaip seniau buvo, tai labai abidna doh.gif o ar gali taip būti dėl to, kad skyščių daug geriu g.gif sorry už offtopicą... beje, žinau, kad kai plaukai pradeda riebaluotis, tai ir daugiau plaukų iškrenta nei esant švariems. gal ir tai šiek tiek prie slinkimo prisideda dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 08 20, 21:30)
cia tikrai uzburtas ratas - kuo dazniau plauni,tuo labiau jie riebaluojasi. Kazkada buvau pradejusi plauti kas 3-4 dienas. Nesamone, nes plaukas dazniau stipriai yra nusarminamas- juk sampunas tirpdo ant plauko esanti riebala, kazkas pan. i Fairy, tik kitokia koncentracija. ir dar kazkur skaiciau, kad plaukui labai gerai yra tas riebalas, nes jis apsaugo plauka nuo zalingu apsaugos veiksniu, drekina. As jau po 5 d. galeciau plauti galva, bet susuku kuoda ir isvaikstau visa sav., tuo labiau, kad mano oficialus stilius, tai man jie tinka:)
Jei labai riebios saknys, galite bandyti stabdyti ju riebalavimasi ir nukelti veliau plovima su ivairiais losjonais, kurie itrinami po plovimo ir sausina bei stiprina saknis.



gal ir gerai plaukams tas riebalas, bet tada mane supantiems žmonėms būna blogai (furija pasidarau dry.gif )
jei mano plaukai būtų tokio ilgio kaip tavo, aš jų tikrai kasdien neplaučiau. man atrodo, kad ta mažumėle sudėtinga ax.gif kita vertus, tu juos susisuki į kuoduką, o aš, matai, taip pripratus palaidais vaikščiot (nors plaukai beveik iki liemens) kad ir neįsivaizduoju savęs susirišusios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2007 08 20, 22:27)
neimanoma. Man.
Na jei turi kasas - gal. Supini, surisi ar dar kas

Mano trumpi plaukai. Tai ryte atsikelus stovi piestu.


tikrai iseitis visada yra. Bandykite naudoti nenuskalaujamus purskiamus balzamus, jie "apramina" plauka.
Papildyta:
QUOTE(Veila @ 2007 08 20, 22:59)
gal ir gerai plaukams tas riebalas, bet tada mane supantiems žmonėms būna blogai (furija pasidarau  dry.gif  )
jei mano plaukai būtų tokio ilgio kaip tavo, aš jų tikrai kasdien neplaučiau. man atrodo, kad ta mažumėle sudėtinga  ax.gif  kita vertus, tu juos susisuki į kuoduką, o aš, matai, taip pripratus palaidais vaikščiot (nors plaukai beveik iki liemens) kad ir neįsivaizduoju savęs susirišusios  biggrin.gif


tai kad as dazniau vaikstau su palaidais nei su suristais. Ka tik isplovus, jie tampatokie svelnus ir slidus, kad jokiu kuodu neimanoma daryti:)
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 08 20, 23:08)
tai kad as dazniau vaikstau su palaidais nei su suristais. Ka tik isplovus, jie tampatokie svelnus ir slidus, kad jokiu kuodu neimanoma daryti:)


ei, nereik čia dabar girtis slenkančių plaukų temoj beee.gif

super tavo plaukai. tik aš nesugebėč tokių prižiūrėt 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 08 20, 19:08)
tikrai iseitis visada yra. Bandykite naudoti nenuskalaujamus purskiamus balzamus, jie "apramina" plauka.


Nu nea. jie stovi todel kad yra trumpi ir greitai riebaluojasi, jei dar ryte balzamu ant virsau uzdeciau - per kakta turbut varvetu... lotuliukas.gif

anksciau plaudavau kas antra diena, net kai ilgesni buvo. Dabar trumpi ir dar retoki - labai riebaluojasi ir labai matosi, kad riebaluoti - net namuose nejaukiai jauciuosi jei neissiplaunu.
Atsakyti