Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

šian nusipirkau dar Seboradin intensyvios 2sav kurso ampules. žėsim ar po visko sustiprės plaukai rolleyes.gif
Atsakyti
vienu metu labai slinko plaukai geriau vitaminus pregnacare ir pries nestuma ir per ji tai per metus mano plaukai liko pasakiski paaugo koki 10 cm tikrai !
Atsakyti
QUOTE(Frija @ 2007 07 04, 15:53)
Del tu plauku duoduos per visas pazistamas. Mano kosmetologe pasiule ismegint Priorin kapsules. Ji pati jas megino. Sake super. anksciau buvo prekiaujam Vokieciu vaistineje, bet dabar nebera jos. Reikia atrsat pazistamu is Vokietijos.
Kai mano kosmetologe naudojo tai ji pirko 120 kapsuliu (geriamu) uz 36 Eu.

Daugiau info http://www.priorin.de/
Jei kas esate meginusios atsiliepkit, o gal turit kokiu rysiu su vokietija?

labutis
as naudojau Priorina.net nezinau kaip ji ivertinti unsure.gif slinkti gal ir sumazeja,bet plauku kiekis tai nepadideja.O gal as tikejausi per daug gero rezultato unsure.gif
Bet bent jau ,plauku nuslinkdavo tikrai maziau,as sugeriau 2 kursus po 120 kapsuliu.Dabar jau net nebezinodama ka daryti nusipirkau vichy kapsules ir sampuna.
As gyvenu kolkas Olandijoj,tai uz priorina mokedavau apie 50euru.
Atsakyti
Man taip pat slinko. Pradėjau naudoti brangesnius šampūnus. Bet nieko specifiško, iš X. Dabar lyg stabilizavosi. Džiaugiuos. smile.gif
Atsakyti
nezinau ar sutapimas, bet man nuo ampuliu su placenta maziau pradejo slikti plaukai ir eziukas grazus atauga...bijau mirksiukas.gif prisigirti
Atsakyti
nežinau kas darosi, bet man niekas nepadeda nuo slinkimo verysad.gif
naudoju šampūną Teebaum nuo slinkimo - nepadeda ( gal net daugiau slenka)
Geriu Perfectil'ą - plaukams nieko, o oda pagražėjo g.gif
naudojau Dzintars aliejuką - nieko.
skalavau čia visokiom dilgėlėm, rozmarinais - irgi nieko verysad.gif
planuoju pirkt Orisingo AHA šampūną ir ampules nuo slinkimo - tai mano paskutinė viltis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 08 18, 14:24)
nežinau kas darosi, bet man niekas nepadeda nuo slinkimo  verysad.gif
naudoju šampūną Teebaum nuo slinkimo - nepadeda ( gal net daugiau slenka)
Geriu Perfectil'ą - plaukams nieko, o oda pagražėjo  g.gif
naudojau Dzintars aliejuką - nieko.
skalavau čia visokiom dilgėlėm, rozmarinais - irgi nieko  verysad.gif
planuoju pirkt Orisingo AHA šampūną ir ampules nuo slinkimo - tai mano paskutinė viltis  verysad.gif

gali ir vanduo buti kaltas,nes kai buvau UK,tai plaukai ziauriai slinko,pleiskanu budavo,o grizus normaliai viskas budavo,nu aisku slenka tie plaukai,bet ne tiek,o ir pleiskanu nebera
Atsakyti
man ir nieks nepadeda,pirmadieni eisiu suzinot atsakyma del striumos,
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 08 18, 15:24)
nežinau kas darosi, bet man niekas nepadeda nuo slinkimo  verysad.gif
naudoju šampūną Teebaum nuo slinkimo - nepadeda ( gal net daugiau slenka)
Geriu Perfectil'ą - plaukams nieko, o oda pagražėjo  g.gif
naudojau Dzintars aliejuką - nieko.
skalavau čia visokiom dilgėlėm, rozmarinais - irgi nieko  verysad.gif
planuoju pirkt Orisingo AHA šampūną ir ampules nuo slinkimo - tai mano paskutinė viltis  verysad.gif

Man irgi nuo slinkimo niekas nepadejo doh.gif Kiek visokiu ampuliu sunaudojau, kiek visokiu sampunu bepirkau, vistiek slinko. Gal kuriam laikui pristabdydavo, bet tik tiek ax.gif Niu isskirt galeciau Lakme losjona nuo slinkimo ir kt. tos firmos priemones. Bet vistiek po kazkiekl laiko, pradejo slinkt. Gal priprato plaukai prie tos Lakme g.gif Siaip slinkimas sumazejo, kai pradejau reguliariai naudot tuos naturalius aliejukus. Vargas tai yra su jais, bet man padejo. Dabar kuri laika nebenaudoju, tai ir vel matau kaip vis daugiau plauku randu sepety doh.gif Reiks vel po biski pasitepliot su tais aliejukais ax.gif
Atsakyti
man irgi niekas nepadejo sad.gif *****, is plauku bizele pasidare ir dar slenka cray.gif nepadejo nei tos ampules brangiosios, nei sampunai, nei vitaminai sad.gif kol kas nebent atrodo, kad maziausiai slenka, kai ilgai palaikau fitoval sampuna. blogiausia, klad anyta sake (ji su medicina susijusi), jog jei islenka tam tikras kiekis plauku (jei slenka ilgai, o man slenka jau kelis menesius nitensyviai), tai didele dalis ju neatauga, todel labai svarbu stabdyt slinkima kuo greiciau. o kaip stabdyt, jeigu niekaip nesustoja doh.gif seniau uztekdavo sampuno specialaus, o dabar mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 19 rugpjūčio 2007 - 00:05
QUOTE(katalike @ 2007 08 19, 00:04)
man irgi niekas nepadejo sad.gif *****, is plauku bizele pasidare ir dar slenka  cray.gif nepadejo nei tos ampules brangiosios, nei sampunai, nei vitaminai sad.gif kol kas nebent atrodo, kad maziausiai slenka, kai ilgai palaikau fitoval sampuna. blogiausia, klad anyta sake (ji su medicina susijusi), jog jei islenka tam tikras kiekis plauku (jei slenka ilgai, o man slenka jau kelis menesius nitensyviai), tai didele dalis ju neatauga, todel labai svarbu stabdyt slinkima kuo greiciau. o kaip stabdyt, jeigu niekaip nesustoja doh.gif seniau uztekdavo sampuno specialaus, o dabar mad.gif

kaip supratau kalba eina apie kerastase g.gif
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2007 08 19, 01:41)
kaip supratau kalba eina apie kerastase g.gif

aha, kerastase ampules ir sampunas nieko schmoll.gif o fitoval padeda, bet reikia ilgai laikyt.
noriu pasitaisyt: bet siaip jos padeda, bent jau kiek man sake zmones, kad jiems padejo. man gal ne, nes kita priezatis to slinkimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 19 rugpjūčio 2007 - 00:58