Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(Giedrilyte @ 2007 08 08, 11:28)
Laikosi laikosi  doh.gif  as vis galvoju kuris metu laikas geriausias tokiems ekperimentams: nes rudeni pavasari tai lietutis neretas svecias, vasara tai kai issimaudysi tai nuo kvapelio visas papludimys issilakstys (nors gal ir gerai cia  g.gif  ) o ziema... hmmm daznokai slapdriba buna  doh.gif


Na, visiems tiems atvejams, išskyrus paplūdimį, gali padėti lietsargis biggrin.gif
Man tai labiausiai jausdavosi kvapas treniruotėje, kai tik suprakaituoju - ir viskas, kepsniukais užkvimpa! lotuliukas.gif Bet neilgai, gal porą savaičių.

QUOTE(jadzka @ 2007 08 08, 11:49)
Ir dar stengiuosi kas vakarą šukuoti plaukus mediniu šepečiu po daug kartų teliką žiūrėdama. Rezultatą pastebėjau po poros savaičių. Dabar beldžiu į medį ir sakau tfu tfu tfu....


Tai sveikinu su tokiu pagerėjimu! thumbup.gif
Medinį šepetį kaip masažuoklį naudoji, ar dėl kitų priežasčių? Aš savąjį išmečiau, nes kirpėja patarė labai retomis šukomis šukuotis, tik tada galėsiu suvaldyt plaukus. Patarimas padėjo, dabar ne tokia pasišiaušusi.

QUOTE(Reda318 @ 2007 08 08, 14:21)
As plaunant plaukus i sampuna kelis laselius ilasinu,man patinka labai ir kvapas tikrai geras  smile.gif Tik negalima ju istisai naudoti,reikia padaryti pertrauka.


Naudoju rozmarinų eterinį aliejų, kai dažau plaukus su chna - įlašinu į dažus. Tai išsitepus jaučiasi, kaip maloniai šaldo galvą, gal kažkoks poveikis ir yra. Į šampūnus pilti nebandžiau, bet reikės pamėgint.
Atsakyti
QUOTE(Reda318 @ 2007 08 08, 14:21)
As plaunant plaukus i sampuna kelis laselius ilasinu,man patinka labai ir kvapas tikrai geras  smile.gif Tik negalima ju istisai naudoti,reikia padaryti pertrauka.


O to aliejaus reikia kas kartą įlašint tiesiog į šampūno buteliuką ar ant delno užsilašint?
Atsakyti
QUOTE(Herrera @ 2007 08 08, 22:44)
O to aliejaus reikia kas kartą įlašint tiesiog į šampūno buteliuką ar ant delno užsilašint?

As tai i delna ilasinu kokius 3 lasiukus,nes jis gana stiprus,negalima padauginti ax.gif
Atsakyti
o juk yra kažkokie spec purškaliukai plaukams šalinantys kvapus g.gif gal padėtų g.gif
Atsakyti
Pabandykit nuo slinkimo naudoti kosmetini zibala,tikrai padeda,bent jau man mirksiukas.gif nebrangiai jis kainuoja,yra Droguose ir kitose parduotuvese prie sampunu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 08 08, 16:46)
Medinį šepetį kaip masažuoklį naudoji, ar dėl kitų priežasčių? Aš savąjį išmečiau, nes kirpėja patarė labai retomis šukomis šukuotis, tik tada galėsiu suvaldyt plaukus. Patarimas padėjo, dabar ne tokia pasišiaušusi.


Ir kaip masažuoklį ir kaip šepetį: jis pas mane patogios formos. PAs mane gi tiesūs plaukai visiškai tai to vėlimosi praktiškai nėra.
Atsakyti
QUOTE(kriksto mamyte @ 2007 08 09, 10:38)
Pabandykit nuo slinkimo naudoti kosmetini zibala,tikrai padeda,bent jau man mirksiukas.gif nebrangiai jis kainuoja,yra Droguose ir kitose parduotuvese prie sampunu rolleyes.gif

Kažkada naudojau tą žibalą. Ir daugiau tikrai nenaudosiu. schmoll.gif
Išsiplovus galvą ji man vis tiek riebaluota kažkokia likdavo. unsure.gif
Išplauti jį pavykdavo per 2-3 dienas. doh.gif
Vieno buteliuko taip ir nesunaudojau.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 08 08, 11:49)
ax.gif man rodos nustojo plaukai slinkti: susipirkau O'Rizingo šampūną su AHA, kaukę, serumo ampulių ir kapsulių į šampūną. Nu rodos neblogai ax.gif Tikai iškrenta tik po kelis dabar o seniau plaunant tai saujom slinko.
Ir dar stengiuosi kas vakarą šukuoti plaukus mediniu šepečiu po daug kartų teliką žiūrėdama. Rezultatą pastebėjau po poros savaičių. Dabar beldžiu į medį ir sakau tfu tfu tfu....



o sakyki kokias kapsules i sampuna pylei? blush2.gif
Atsakyti
Laba,

Man prieš porą mėn nerealiai pradėjo slinkti plaukai doh.gif Pradejau nuo Lakme schok ampuliu,lyg apstojo,bet biški užtaupiau ir prisipirkau is Eurokos su placenta,dar labiau pradejo ,namuose vien tik mano plaukai ant grindų doh.gif
O prieš kelias dienas nusipirkau kosmetinio žibalo,galvoju buvo nebuvo išbandysiu,iš vakaro pasitepliojau,palaikiau,ir per kokius keturis muilavimus išsiploviau,galvojau ryte persiplausiu dar n kartu jei bus riebaluoti,o atsikeliau aišku susišiaušus,bet nei gramo riebalo thumbup.gif Tai va šian dar pasidariau procedūrą,ryt žiųrėsiu,ar gerai išsi[ploviau ax.gif

na bet aš žinau,kad man buvo mažakraujystė prieš kelis mėn,ir feritinas nuo normos buvo -10 doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedriene: 09 rugpjūčio 2007 - 22:23
nu ką. aš buvau tą fitoval šampūną gal 15-20min palaikiusi - vaizdas 10kart geresnis. tikrai. tik reikia kantrybės. o šiaip anyta man 'užfundijo' kerastase ampulių (10 ampulių - 155Lt blink.gif jas reikia kasdien įtrint, o gydymo kursas visas tai 42 dienos, žodžiu, per kišenę duoda neblogai), kerastase šampūno nuo slinkimo ir harmony line plaukų priežiūros kapsulių. žiūrėsim, kaip padės
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 08 08, 10:49)
ax.gif man rodos nustojo plaukai slinkti: susipirkau O'Rizingo šampūną su AHA, kaukę, serumo ampulių ir kapsulių į šampūną. Nu rodos neblogai ax.gif Tikai iškrenta tik po kelis dabar o seniau plaunant tai saujom slinko.
Ir dar stengiuosi kas vakarą šukuoti plaukus mediniu šepečiu po daug kartų teliką žiūrėdama. Rezultatą pastebėjau po poros savaičių. Dabar beldžiu į medį ir sakau tfu tfu tfu....

Jadzka, o kiek kartu per savaite kauke naudoji? as tik viena - gal per mazai? Ir kaip tas kapsules (cia turbut mineralu) naudoji? As buvau nusipirkus 2 pabandymui, ti po 1 sudejau i kauke... O ampules AHA?

Nes as irgi pirkau, bet dar nejauciu pagerejimo. Tai bijau laukti ir nusipirkau pernai isbandytas ampulytes - tad mane isgelbejo: bulboton is kompanijos BES. Pirkau savo kirpykloj, 1 ampule 10 lt, bet man pernai 6 uzteko thumbup.gif . Turiu vilti ir siemet verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraa @ 2007 08 09, 15:15)
o sakyki kokias kapsules i sampuna pylei?  blush2.gif

Mineralines. Tokias kaip vitaminai pakučiuose.

QUOTE(Zvirblis @ 2007 08 10, 17:58)
Jadzka, o kiek kartu per savaite kauke naudoji? as tik viena - gal per mazai? Ir kaip tas kapsules (cia turbut mineralu) naudoji? As buvau nusipirkus 2 pabandymui, ti po 1 sudejau i kauke... O ampules AHA?


Kaukę dedu kas antrą plovimą maždaug. O savaitgalį stuongiuosi ir kokią valandą palaikyt ją. Ir tikrai didelis skirtumas: kai iškart išsiplauni - nieko ypatingo. lgiau palaikius poveikis geresnis.
O ampules arba Rein.... kažkokias iš R raidės su žalsvu skysčiu arba Caduta rodos. IR vienos ir kitos patiko. Nu slenka tie plaukai man, bet tikrai tik po kelis. Nėr ką lygint su tuo kas prieš mėnesį buvo doh.gif: reiks gal dar ampules panaudot....
Atsakyti