Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

Nuo plauku slinkimo padeda eteriniai aliejai,ju galima rasti alieju parduotuvese,arba vaistinese.Reikia ilasinti kelis lasiukus i sampuna ir plauti galva.
Kiek skaiciau tai plaukams labiausiai tinka : rozmarinu ir levandu 4u.gif
Atsakyti
http://u.stats.lt/i/...Picture 012.jpg



Aš naudoju šituos nuo plaukų slinkimo 4u.gif
Atsakyti
aš čia SM panaršiau dėl to svogūno plaukams, tai merginos sakė, kad kvapas sudrėkus plaukams dar kokius 3 mėn laikosi plaunant beveik kasdien blink.gif aš taip nenoriu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2007 08 05, 21:35)
Pasiguosiu ir as verysad.gif is mano storu, tvirtu plauku beliko stypenos doh.gif: kur tik as praeinu- ten visur lieka mano stampas- plaukai, ant kilimo, ant kedes, masinoj, visur blink.gif nezinau ka daryti doh.gif: bijau kad dar po metu beliks 5 plaukai ant galvos scare.gif gal kas naudojate PANTOGAR papildus??sakykit ar padeda?

pas mane irgi taip pat slenka, panaudojau Pantogar puse menesio, jie skirti nagam ir plaukam, nagai tikrai sutvirtejo geriau augo, o plaukai tai kaip slinko taip ir slenka, gal po kokiu triju men (nes raso kad reikia 3 men gert) ir butu sustoje taip slinkt... beto juos reik tris kart dienoj gert, tai man dar prie to pacio reiketu vitaminu atminciai gerint lotuliukas.gif doh.gif nes pamirstu vis doh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif reiks turbut ir man pameginti juos ax.gif visas gi priemones reikia isbandyt kad suzinotum jog to nesustabdysi doh.gif: bet kai plauku lieka visur praejus tai net geda pries zmones doh.gif:
Atsakyti
niu mergytės, pasidariau kaukę iš medaus, majonezo, svogūno sulčių, ricinos aliejuko ir dar kažkokio regeneruojančio aliejuko.

tikiuosi ryt nelys dry.gif
Atsakyti
Klusykit paneles. Buvot minejusios rusiska sampuna Zalatoj solk. Bet as Klaiperdojs nerandu niekur. Kur Jus pirkot?
Papildyta:
O dar vienas klausimelis. Kaip ten reikia daryti su ta juoda duona. labai noreciau ismegint. Aciu
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 08 07, 15:15)
aš čia SM panaršiau dėl to svogūno plaukams, tai merginos sakė, kad kvapas sudrėkus plaukams dar kokius 3 mėn laikosi plaunant beveik kasdien  blink.gif  aš taip nenoriu  unsure.gif



Laikosi laikosi doh.gif as vis galvoju kuris metu laikas geriausias tokiems ekperimentams: nes rudeni pavasari tai lietutis neretas svecias, vasara tai kai issimaudysi tai nuo kvapelio visas papludimys issilakstys (nors gal ir gerai cia g.gif ) o ziema... hmmm daznokai slapdriba buna doh.gif
Atsakyti
ax.gif man rodos nustojo plaukai slinkti: susipirkau O'Rizingo šampūną su AHA, kaukę, serumo ampulių ir kapsulių į šampūną. Nu rodos neblogai ax.gif Tikai iškrenta tik po kelis dabar o seniau plaunant tai saujom slinko.
Ir dar stengiuosi kas vakarą šukuoti plaukus mediniu šepečiu po daug kartų teliką žiūrėdama. Rezultatą pastebėjau po poros savaičių. Dabar beldžiu į medį ir sakau tfu tfu tfu....
Atsakyti
QUOTE(Frija @ 2007 08 08, 08:17)
O dar vienas klausimelis. Kaip ten reikia daryti su ta juoda duona. labai noreciau ismegint. Aciu

mano mama tiesiog pasieme tuscia sampuno buteliuka, isplove, pritrupino i gal trecdali buteliuko juodos duonos, uzpyle vandeniu ir tuo "sampunu" per kiekviena plovima persiplaudavo galva. Pas ja plaukai nelabai riebaluojasi, tai kartais ji net sampuno normalaus nenaudodavo- o tik su ta duona plaudavos.
Gal galima ir kaip nors kitaip duona naudot... gal kas tiksliau parasys, nes as pati nebandziau man keistai labai visa tai atrode, bet mamos plaukai tikrai pagerejo. O po kokio menesio pradejo atrodyt, kad ju dvigubai daugiau ant galvos thumbup.gif
Papildyta:
turbut ir pati pabandysiu su juoda duona, nes svoguno kvapas nevilioja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda318 @ 2007 08 07, 13:21)
Nuo plauku slinkimo padeda eteriniai aliejai,ju galima rasti alieju parduotuvese,arba vaistinese.Reikia ilasinti kelis lasiukus i sampuna ir plauti galva.
Kiek skaiciau tai plaukams labiausiai tinka : rozmarinu ir levandu  4u.gif

Dėl eterinių tai teisybė, kai pirkau vieną brangią priemonę nuo plaukų slinkimo, tai jos pagrindinė stimuliuojanti plaukų augimą sudėtinė dalis buvo eteriniai apiejai, labai gerai kvepėjo...
Atsakyti
As plaunant plaukus i sampuna kelis laselius ilasinu,man patinka labai ir kvapas tikrai geras smile.gif Tik negalima ju istisai naudoti,reikia padaryti pertrauka.
Atsakyti