Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(anaida8 @ 2007 07 31, 12:29)
Aš naudojau Eurokoje pirktas ampules su placenta kaina vienos 2lt.ir nieko, po kelių kartų lyg ir maniau, kad geriau,mažiau slenka,bet čia tik noras toks buvo, kad taip būtų,kap slinko taip slenka jei ne daugiau tai man jos nieko gero.Dabar ruošiuosi važiuoti pirkti Dzintars aliejuką skaičiau, kad daug kam padėjo žiūrėsiu kaip bus man smile.gif

man nuo tų ampulių galvą siaubingai pradėjo niežėti,pabėrė šiek tiek.Vienžo man jos netiko schmoll.gif man kolkas geriausiai padėjo Kerastase ampulės.
Atsakyti
kai man pradejo slinkti plaukai,na ajsku nestipriai,bet issiplovus galva vonioje budavo pilna plauku,o issisukavus sepetyje taipogi likdavo,as naudoje Panten sampuna ir man padejo. seniau per sausus plaukus perpraukus ranka nemazai plauku iskrisdavo,o po jo naudojimo ju zymiai sumazejo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freedom: 03 rugpjūčio 2007 - 20:48
QUOTE(Giedrilyte @ 2007 08 03, 18:24)
Oi dar pamirsau pasakyti, kad man efektyviausias kada nors isbandytas budas sustabdyti plauku slinkima, ispurenti, atkelti nuo saknu ir tt buvo naturali kauke : tarkuotas svogunas, medus ir majonezas  thumbup.gif  as menesi pries kiekviena plovima tokia kauke uzsitepdavau ir laikydavau 2-3valandas.  lotuliukas.gif  Bet... kaip turbut visos suprantat jinai turi labai dideli trukuma- vos tik dregnesnis oras, arba po  smileysex.gif kai plaukai sudreksta kvapas visai neerotiskas  doh.gif 
Na, bet problemu su plaukais neturejau gerus metus po to ir man atrodo net greiciau augt plaukuciai pradejo  4u.gif Negyvenciau su MB tai ir dabar ta pati daryciau  4u.gif



As panasia kauke naudoju, tik dar idedu citrinos sulciu, ricinos aliejaus ir kiausinio tryni. Kauke vartoju reciau, karta per savaite. Patys plaukai po tokios kaukes pagrazejo, bet slinkimo nesustabde. Dar ir dabar sia kauke pasidarau kai laiko turiu. Ir dar dilgeliu nuoviru skalauju. Nuo dilgeliu plaukuciai labai blizga.
Atsakyti
Pasiguosiu ir as verysad.gif is mano storu, tvirtu plauku beliko stypenos doh.gif: kur tik as praeinu- ten visur lieka mano stampas- plaukai, ant kilimo, ant kedes, masinoj, visur blink.gif nezinau ka daryti doh.gif: bijau kad dar po metu beliks 5 plaukai ant galvos scare.gif gal kas naudojate PANTOGAR papildus??sakykit ar padeda?
Atsakyti
QUOTE(Giedrilyte @ 2007 08 03, 17:24)
Oi dar pamirsau pasakyti, kad man efektyviausias kada nors isbandytas budas sustabdyti plauku slinkima, ispurenti, atkelti nuo saknu ir tt buvo naturali kauke : tarkuotas svogunas, medus ir majonezas  thumbup.gif  as menesi pries kiekviena plovima tokia kauke uzsitepdavau ir laikydavau 2-3valandas.  lotuliukas.gif  Bet... kaip turbut visos suprantat jinai turi labai dideli trukuma- vos tik dregnesnis oras, arba po  smileysex.gif kai plaukai sudreksta kvapas visai neerotiskas  doh.gif 
Na, bet problemu su plaukais neturejau gerus metus po to ir man atrodo net greiciau augt plaukuciai pradejo  4u.gif Negyvenciau su MB tai ir dabar ta pati daryciau  4u.gif


o ta kauke neveiktu jeigu svoguno nedeti? Kaskaip visai noreciau pabandyti, bet svoguno kvapo ant galvos visiskai nenoriu doh.gif , tie kiti komponentai tai jokio astraus kvapo neturi, bet kazi ar padetu tokia...? g.gif
Atsakyti
Man šiuo metu pradėjo žiauriai slinkti. Tai nusipirkau šampūna nuo slinkimo plaukų COMPAGNIA DEL COLORE. Na pagerėjimo dar nejaučiu. Planuoju dar nusipirkt išmėgint ampules, bet dar nežinau kokias
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2007 08 03, 17:10)
O kokios proporcijos tos kaukės bigsmile.gif draugė majonezo kaukes darydavo,tai irgi girdavo rolleyes.gif


Na as sutarkuodavau viena normalu svoguna, idedavau skauksta majonezo ir sauksta medaus... cia kazkas rase kad tryni deda, bet man atrodo majoneze ir taip kiausinio yra... (nors gal nusisneku) gal aliejaus yra lotuliukas.gif
O be svoguno tai irgi neblogai, bet ne taip efektyvu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 08 06, 10:48)
o ta kauke neveiktu jeigu svoguno nedeti? Kaskaip visai noreciau pabandyti, bet svoguno kvapo ant galvos visiskai nenoriu doh.gif , tie kiti komponentai tai jokio astraus kvapo neturi, bet kazi ar padetu tokia...? g.gif


tai kad svogunas cia-pagrindinis komponentas. nuo medaus ir majonezo galbut plaukuciai blizget pradetu, bet slinkimo tikrai nesustabdytu. as apskritai kuri laika esu naudojus vien tik svogunu sultis, be jokiu kitu komponentu. labai padejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 08 06, 13:00)
tai kad svogunas cia-pagrindinis komponentas. nuo medaus ir majonezo galbut plaukuciai blizget pradetu, bet slinkimo tikrai nesustabdytu. as apskritai kuri laika esu naudojus vien tik svogunu sultis, be jokiu kitu komponentu. labai padejo thumbup.gif

doh.gif doh.gif ot kaip gaila, geriau koks medus butu pagrindinis komponentas lotuliukas.gif na taip nesinori man svoguno kvapo plauku blink.gif Bet kaip sakoma, grozis reikalauja auku smile.gif
Atsakyti
Aš tai nuo slinkimo nusipirkau AlfaParf hairpower+ šampūną, gal kas naudojot?
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 08 06, 11:12)
doh.gif  doh.gif ot kaip gaila, geriau koks medus butu pagrindinis komponentas lotuliukas.gif na taip nesinori man svoguno kvapo plauku blink.gif Bet kaip sakoma, grozis reikalauja auku smile.gif



Vat vat as irgi taip noreciau tai medu litrais ant galvos pilciau lotuliukas.gif dabar be svoguno pasidarau bet jis kaip pries tai sake tik plaukuciai svelnus ir blizgantys ax.gif bet kaip plinku taip plinku doh.gif
Dar zinau kad juoda duona mirkyt galima ir ant galvos uztepus laikyt, bet as niekad nebandziau ir net tiksliai nzn koks poveikis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrilyte @ 2007 08 06, 16:26)
Vat vat as irgi taip noreciau tai medu litrais ant galvos pilciau  lotuliukas.gif  dabar be svoguno pasidarau bet jis kaip pries tai sake tik plaukuciai svelnus ir blizgantys  ax.gif  bet kaip plinku taip plinku  doh.gif
Dar zinau kad juoda duona mirkyt galima ir ant galvos uztepus laikyt, bet as niekad nebandziau ir net tiksliai nzn koks poveikis  ax.gif

mano mama kaskada plaudavo galva su juoda duona. Sakydavo, kad padeda, po kokio menesio tokiu plovimu, sake kad plauku dvigubai daugiau ant galvos, bet as taip ir nepabandziau... ji kartais ta duona vietoj sampuno tiesiog naudodavo.. issiplauna tuo mishiniu ir viskas. Bet pas ja plaukai sausi, nesiriebaluojantys beveik, tai gal jai ir gerai, nes man tai ir liktu riebaluoti po tokio "plovimo".
as tai labai noreciau su svogunu pasidaryt, bet vat ka su tuo kvapu daryti?? ir dar kaip tycia laaabai jautri kvapams esu doh.gif
Atsakyti