Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(canada @ 2007 07 31, 09:35)
man rekomendavo plaukam kazkokias ampoles su placenta, tipo nebrangios bet efektingos, gal kanors kuri zinot ax.gif

pirma karta kai naudojau, tikrai padejo, bet kita - schmoll.gif

Nusipirkau pantogar... Ziuresim...
Atsakyti
pas mane ir labai stipriai pradejo slinkt plaukai ir pasidare tokie siurkstus doh.gif
o anksciau,taip dziaugiausi savo plaukais bigsmile.gif
na reiks imtis rimtu priemoniu smile.gif
Atsakyti
dar nespejau persakityti jusu skyrelio,bet pirma pasiguosiu
labai slenka plaukai kuokstais,net baisu darosi verysad.gif ,slapius bijau sukuosi .nezinau ka daryti,gal kokia liga ,pradejau prisigalvoti visko,gal kokiu priemoniu g.gif ,gal pas gydytoja eiti,bet pas koki?
Atsakyti
man rudeni labai slinko plaukai, tai geriau silika futura, 2 men naudojau Cutrin + skysti nuo plauku slinkimo po kiekv galvos plovimo. Tai nezinau kas padejo, bet plaukai nustojo slinkt ir siaip galvos oda kazkaip atgaivindavo tas cutrinas
Atsakyti
QUOTE(linule27 @ 2007 08 02, 21:46)
man rudeni labai slinko plaukai, tai geriau silika futura, 2 men naudojau Cutrin + skysti nuo plauku slinkimo po kiekv galvos plovimo. Tai nezinau kas padejo, bet plaukai nustojo slinkt ir siaip galvos oda kazkaip atgaivindavo tas cutrinas



Man Cutrin losjonas - tikras gelbėtojas thumbup.gif Kai tik pradeda slinkti, tuoj patepu ir po keliu dienų apstoja.
Atsakyti
o kur ta Cutrin losjona galima nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 08 03, 15:02)
o kur ta Cutrin losjona galima nusipirkti?


Aš pirkau Akropolio Eurovaistinėje.
Atsakyti
As nusipirkau Revlon Nutrasome Thickening Serum for Thining Hair... Ir dar pradejau gert Silica-OK, ziuresiu ar pades blink.gif Cia tas serumas tinka slinkimui po nestumo, plikimo pradzioj, po antibiotiku vartojimo ir pan... Dar yra sampunas, bet ir serumas ir sampunas po ~45Lt kainuoja, tai nusprendziau pirma seruma pabandyti g.gif
Atsakyti
Oi dar pamirsau pasakyti, kad man efektyviausias kada nors isbandytas budas sustabdyti plauku slinkima, ispurenti, atkelti nuo saknu ir tt buvo naturali kauke : tarkuotas svogunas, medus ir majonezas thumbup.gif as menesi pries kiekviena plovima tokia kauke uzsitepdavau ir laikydavau 2-3valandas. lotuliukas.gif Bet... kaip turbut visos suprantat jinai turi labai dideli trukuma- vos tik dregnesnis oras, arba po smileysex.gif kai plaukai sudreksta kvapas visai neerotiskas doh.gif
Na, bet problemu su plaukais neturejau gerus metus po to ir man atrodo net greiciau augt plaukuciai pradejo 4u.gif Negyvenciau su MB tai ir dabar ta pati daryciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrilyte: 03 rugpjūčio 2007 - 17:26
QUOTE(Giedrilyte @ 2007 08 03, 17:24)
Oi dar pamirsau pasakyti, kad man efektyviausias kada nors isbandytas budas sustabdyti plauku slinkima, ispurenti, atkelti nuo saknu ir tt buvo naturali kauke : tarkuotas svogunas, medus ir majonezas  thumbup.gif

O kokios proporcijos tos kaukės bigsmile.gif draugė majonezo kaukes darydavo,tai irgi girdavo rolleyes.gif
Atsakyti
aga ir man smalsios proporcijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2007 08 03, 10:36)
Man Cutrin losjonas - tikras gelbėtojas thumbup.gif  Kai tik pradeda slinkti, tuoj patepu ir po keliu dienų apstoja.

Ne visiems matyt Cutrin padeda. Aš jį taip pat naudojau, bet man jis visiškai nepadėjo, ir iš viso, niekas man nepadeda cray.gif cray.gif cray.gif , jau greitai bus metai kai plaukai taip žiauriai slenka doh.gif .
Atsakyti