Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

Himalaya kremas man visiskai nepadejo schmoll.gif
pora menesiu geriu Pantogar, irgi nepadeda
sunaudojau ampoliu kursa , kurias pirkau irpykloj, kazkaip HAIRLOSS vadinos, nepadejo.
noriu isbandyt VICHY arba RENE FURTERER Trifaziką, galbandet? kurios ampoles geresnes?
ir tikrai gal kas parekomenduotu gera trixologa?
Atsakyti
Rene furterer tikrai stipresnes , man kazkada padejo . naudojau pakaitom trifazika su RF80
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2007 07 25, 19:44)
,labai daug skaiciau apie trihologus (ne lietuvoje)jie siulo butinai si tyr pasidaryt,po to hormonus visus issitirt,ginekologiskai pasitikrint.aisku baisiausia kai yra androgenine alopecija(dazniausiai plaukai reteja labiausiai is virsugalvio ir kaktos sonu)tai tada jau kovot reiks visa laika.visu pirma reikia issiaiskinti slinkimo priezasti.



Gal galit parekomenduoti trichologą Kaune? Vilniuje Sugiharoje yra, o Kaune niekur nerandu...
Atsakyti
man rekomendavo plaukam kazkokias ampoles su placenta, tipo nebrangios bet efektingos, gal kanors kuri zinot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(canada @ 2007 07 31, 07:35)
man rekomendavo plaukam kazkokias ampoles su placenta, tipo nebrangios bet efektingos, gal kanors kuri zinot ax.gif

čia turbūt apie tas, kur Eurokose yra
Atsakyti
As irgi nezinau kur rasti Kaune trichologa,labai noreciau apsilankyti. Skaiciau,kad tai reta profesija.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2007 07 31, 10:48)
čia turbūt  apie tas, kur Eurokose yra


tai jos veiksmingos gal zinai ar ne?
Atsakyti
QUOTE(canada @ 2007 07 31, 12:57)
tai jos veiksmingos gal zinai ar ne?


Man jokio absoliučiai poveikio nuo jų nebuvo..... Iš ampulių Lakmės kakiek veikė ir darbar O'Risingo poveikį matau. DAugiau nežinau.
Atsakyti
Aš naudojau Eurokoje pirktas ampules su placenta kaina vienos 2lt.ir nieko, po kelių kartų lyg ir maniau, kad geriau,mažiau slenka,bet čia tik noras toks buvo, kad taip būtų,kap slinko taip slenka jei ne daugiau tai man jos nieko gero.Dabar ruošiuosi važiuoti pirkti Dzintars aliejuką skaičiau, kad daug kam padėjo žiūrėsiu kaip bus man smile.gif
Atsakyti
Man kazkaip dzintars irgi nieko. Truputi apmazejo slinkimas gal kokiais 20proc nuo anksciau slenkamu plauku.
Pradejau dra galva perskalaust varnalesos saknu ir medetku nuoviru. Po truputi gal jau pradeda matytis kazkokios permainos.
Ziuresim kaip cia bus, bet naujo eziuko nesimato verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(canada @ 2007 07 31, 10:35)
man rekomendavo plaukam kazkokias ampoles su placenta, tipo nebrangios bet efektingos, gal kanors kuri zinot ax.gif

na buvau sunaudojusi bent dvi dezutes,nepadejo schmoll.gif ,bent jau man anei kiek.lakmes siek tiek buvo padejusios.
Atsakyti
QUOTE(canada @ 2007 07 31, 10:35)
man rekomendavo plaukam kazkokias ampoles su placenta, tipo nebrangios bet efektingos, gal kanors kuri zinot ax.gif



Visisškas niekalas schmoll.gif Tiesiog spekuliuoja placentos vardu, o tos placentos ten tikrai nėra. Preparatai, kurių sudėtyje yra placenta, kainuoja didelius pinigus.
Atsakyti