Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(linak10 @ 2007 05 14, 21:58)
O as siuo metu nusprendziau isbandyti druska. Tik norejau pasiklausti jei kas naudojat, kuria naudoti? Rupia ar smulkia?

droge mačiau jūros druskos, ji kaip ir tinkamiausia
Atsakyti
QUOTE(linak10 @ 2007 05 14, 22:58)
O as siuo metu nusprendziau isbandyti druska. Tik norejau pasiklausti jei kas naudojat, kuria naudoti? Rupia ar smulkia?

O kaip ta druska reikia naudot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 05 15, 14:14)
O kaip ta druska reikia naudot? blush2.gif

Kiek as zinau, reikia itrunti i plauku saknis ir palaikyti 10-15 min., o po to vandenuku praskalauti. As irgi ruosiuosi sia procedura isbandyti, nes jau nebezinau ko griebtis, o pinigu svaistyt irgi negaliu.
Cutrin Bio man nelabai padejo (naudojaau ir sampuna, ir seruma), Pregaine kol kas nezinau, dar tik pora kartu ploviau, dar naudoju Dzintars aliejuka, bet poveikio irgi nesimato.
Siandien dariau kraujo tyrima skydliaukes funkcijom patikrint, nes kazkaip turiu itarimu, kad del sio dalyko man gali plaukai slinkti...
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2007 05 15, 15:48)
Kiek as zinau, reikia itrunti i plauku saknis ir palaikyti 10-15 min., o po to vandenuku praskalauti. As irgi ruosiuosi sia procedura isbandyti, nes jau nebezinau ko griebtis, o pinigu svaistyt irgi negaliu.
Cutrin Bio man nelabai padejo (naudojaau ir sampuna, ir seruma), Pregaine kol kas nezinau, dar tik pora kartu ploviau, dar naudoju Dzintars aliejuka, bet poveikio irgi nesimato.
Siandien dariau kraujo tyrima skydliaukes funkcijom patikrint, nes kazkaip turiu itarimu, kad del sio dalyko man gali plaukai slinkti...


O kokiems plaukams tinka ši procedūra? Kažin negraužia odos? mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 05 15, 18:04)
O kokiems plaukams tinka ši procedūra? Kažin negraužia odos? mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Zinok, negaliu atsakyt, nes dar jos nedariau. Gal kuri nors bandziusi parasys...
Atsakyti
Su druska labiau tiktu riebesniems plaukams, sausus galetu dar labiau pasausinti. As pasidarau jau kuri laika, i savaite vienakart. Druska naudoju juros, bet tik vidutinio rupumo(ne visai smulkia kaip smeliukas), nera jokiu stambiu gabalu. Man si procedura daugiau kaip masazas pylingiukas, suaktyvina kraujotaka ir ne taip riebaluojasi plaukai. Kas liecia plauku slinkima, tai manau, kad si priemone viena tikrai nepades.

Odos negrauzia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bri: 15 gegužės 2007 - 20:57
Šiandien Sarmoje tyrė plaukų struktūrą,buvau nuėjusi išsitirti,nes mano labai silpni ir slenka.Tai man pasiūlė ampoles Triphasic,kaina nemaža,bet labai išgyrė kad veiksmingos.Nusipirkau kelias,žiūrėsiu ar padės g.gif ,jas sakė reikia naudoti 3 mėnesius.Gal kuri esat naudojusi,norėčiau išgirsti atsiliepimų mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2007 05 15, 23:14)
Šiandien Sarmoje tyrė plaukų struktūrą,buvau nuėjusi išsitirti,nes mano labai silpni ir slenka.Tai man pasiūlė ampoles Triphasic,kaina nemaža,bet labai išgyrė kad veiksmingos.Nusipirkau kelias,žiūrėsiu ar padės  g.gif ,jas sakė reikia naudoti 3 mėnesius.Gal kuri esat naudojusi,norėčiau išgirsti atsiliepimų  mirksiukas.gif
user posted image

Gal gali pasakyti, kiek jos kainuoja ir kokio kiekio reikia menesiui?
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2007 05 16, 08:03)
Gal gali pasakyti, kiek jos kainuoja ir kokio kiekio reikia menesiui?

Vienos ampolės kaina 22 lt.Ją sunaudoji per vieną kartą,o sakė trinti 2 kartus į savaitę.Tai per mėn.išeina nemažai,bet jeigu tikrai man atgaivins plaukus ir nustos slinkti,tai nebus gaila pinigų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2007 05 16, 12:04)
Vienos ampolės kaina 22 lt.Ją sunaudoji per vieną kartą,o sakė trinti 2 kartus į savaitę.Tai per mėn.išeina nemažai,bet jeigu tikrai man atgaivins plaukus ir nustos slinkti,tai nebus gaila pinigų  mirksiukas.gif

Aciu. Lauksiu ziniu apie rezultatus ax.gif
Atsakyti
Gal atsilieps kas nors, kas dare tyrimus del mikroelementu. Gal zinote, kur Vilniuje tokius galima pasidaryti? Skambinau i AIDS centra, tai sake, kad daro atskiriems mikroelementams nustatyti, Geramedoje daro kazkoki kompleksini, bet sake, kad del plauku slinkimo kazkur kitur reikia darytis g.gif Kitur nerandu, tai tikriausiai eisu i Gerameda, na nebent kuri is Jusu parasys, kur kitur galima. Koks skirtumas ar del plaku ar ne, juk mikroelementai visi tie patys... doh.gif
Atsakyti
Kaledukas, del mikroelementu galima tirtis kaune, uzeik i " Ediana" puslapi, www. ediana.lt
uzsirasiau 26 dienai, bet nesigauna man ten nuvaziuot verysad.gif
dar nusipirkau ampoliu trinti i galva, tai ziuresiu, gal biski pades, bet jau praradau vilti verysad.gif
o vilniuje nezinau kur ax.gif
Atsakyti