Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

O gal kas nors gali ką nors papasakot apie O'Rising kaukę plaukams ? Yra kažkokia silpniems plaukams. Va nulėkus iki Eurovaistinės buvau ir apčiupinėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2007 07 26, 15:25)
Bijau suklysti, bet atrodo, kad jo daugiau kaip 5 min negalima laikyti ir labai dažnai naudoti taip pat nepatartina.

Dar jo būna įvairių rūšių, jei baltos dėžutės, o ne rudos, tai stipresnė koncentracija.

Dėl pleiskanų, kurios atsirado jufkai nuo jo, vaje  doh.gif ...matyt tikrai netiko.
Man nuo jo niekad taip nepasidarydavo (tpfu 3 kartus smile.gif )

nežinau, parašyta, kad galima naudoti reguliariam plovimui smile.gif o laikyti patartina 5-10min ir tiek turbūt dėl to, kad ne visi tokie kantrūs, jog dar ilgiau laikytų smile.gif be to, jisai dilgėlinis, tai nemanau, kad kenktų g.gif tik reikalas tas, kad kaip ir visi šampūnai nuo slinkimo, jisai sausina plaukus. viršutinę pusę, tai gerai, kad pasausina, bet plaukų galai ir taip sausi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 26 liepos 2007 - 15:21
QUOTE(Frija @ 2007 07 26, 10:47)
Jo jo Perfectil. As nuo ju vemiu.

O aš galvojau, kad tik man čia skrandy nuo jų negeri pojūčiai, lyg pykina, lyg skauda, bet po kokių 10 minučių praeina.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2007 07 26, 23:57)
O aš galvojau, kad tik man čia skrandy nuo jų negeri pojūčiai, lyg pykina, lyg skauda, bet po kokių 10 minučių praeina.

čia turbūt vieni iš tų vitaminų, prieš kuriuos geriant reikia sočiai pavalgyti (tuo pačiu šitaip organizmas geriau įsisavina, nei ant pusiau tuščio skrandžio geriant) g.gif nes kitaip užeina jūsų minėtas trumpalaikis pykinimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 26 liepos 2007 - 23:25
QUOTE(jurk @ 2007 07 26, 14:38)
nežinau, gal čia jau ir buvo rašyta apie šias priemones, bet mano sesei labai padėjo nuo slinkimo cinko tabletės ir Himalaya herbal kremas plaukams. Jau po 2 sav. išslinkusių plaukų vietoj atsirado ežiukas


O kazkokai nauja priemone forume. Reikes ismeginti wink.gif
Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frija @ 2007 07 26, 10:47)
Jo jo Perfectil. As nuo ju vemiu. Tai sake tada merz special draze. Ar kazkas tokio. smile.gif



QUOTE(tuktuk @ 2007 07 26, 23:57)
O aš galvojau, kad tik man čia skrandy nuo jų negeri pojūčiai, lyg pykina, lyg skauda, bet po kokių 10 minučių praeina.



QUOTE(katalike @ 2007 07 27, 00:25)
čia turbūt vieni iš tų vitaminų, prieš kuriuos geriant reikia sočiai pavalgyti (tuo pačiu šitaip organizmas geriau įsisavina, nei ant pusiau tuščio skrandžio geriant) g.gif nes kitaip užeina jūsų minėtas trumpalaikis pykinimas


va būtent, tokius multi vitaminus reikia gerti tik po valgio. gi ir instrukcijoje parašyta, kad gerti po valgio. mane vimdydavo net jeigu mažiau užvalgydavau. tad būtina pavalgyti normaliai ir tik tada tokius vit.gerti.
o kokie atsiliepimai apie merz special dragee? as du mėn., geriau perfectil - jokio efekto schmoll.gif
Atsakyti
Tai as ir geriu po valgio, po sociu pusrytuku. Ir veliua viska isvemiu. Viena gydytoja irgi sake du kartus buvo mikriuke apsivemus nuo tu vitaminu. Sake esme gali but ta kad vitaminas yra apvalkale kuris gli but pagamintas is nekiekvienam skrandziui tinkamu riebalu. smile.gif tai ir supykina.
Atsakyti
Del "perfectil" man keista,nusipirkau Lietuvoj tai kai isgeriu pavalgius,taip pradeda skrandi skaudet,vemti nevemiu. Paprasiau,kad mama is Anglijos parveztu,tai nuo tu visiskai nieko nejauciu,skrandzio neskauda. Idomu pasidare,jei tas pats gamintojas kaip paziurejau ant dezuciu abieju,tai kodel pati tablete skiriasi? g.gif Pirktos cia Lietuvoje yra tamsios piliules,o atveztos sviesios tabletes? Nebesuprantu,gal Lietuvoje pardavineja kokias perdarytas,kad daugumai tokie negerumai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 07 26, 14:30)
O gal kas nors gali ką nors papasakot apie O'Rising kaukę plaukams ? Yra kažkokia silpniems plaukams. Va nulėkus iki Eurovaistinės buvau ir apčiupinėjau smile.gif

As ka tik nusipirkau ir siandien isbandziau pirma karta. Kvapas keistas - net pagalvojau, ar ne sena kokia g.gif . Issukuoti po naudojimo ne taip lengva (t.y. po maitinancios kaukes plaukuciai buna minkstuciai, lengvai sukuojamo, o cia - ne). Kol kas tiek. Dar nusipirkau tos pacios firmos AHA ampules 2 pabandymui. O pries tai esu sunaudojusi kursa (6-8 ampules) O'Rinsing nuo slinkimo. Nzn, tada slinko tik vos vos, tai lyg padejo. Dabar slenka doh.gif doh.gif doh.gif

Tas pats buvo ir praejusi rudeni - gal cia nuo saules??? Tada bandziau MilMil ampules su placenta - nepadejo (o anksciau buvo laaaabai padejusios verysad.gif ). Tada geriau Fitoval (nes kirpeja sake Perfectil, Mertz ir t.t. shlamstukas), paskui kalci-magni-cinka (ypac cinkas reikalingas) ir galiausiai naudojau is savo kirpejos pirktas ampules BES firmos (tik kirpyklose verysad.gif ). Padejo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Visikai sustojo slinkt plaukai.

Tai jei dabar niekaip neissisuksiu, teks vel prasyt tu ampuliu. Jos, kirpeja minejo, panasios sudeties i Vichy - gyre, kad tos irgi OK.

Tai visas mano storry - jei kam pades - i plaukuciu sveikata biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2007 07 26, 23:57)
O aš galvojau, kad tik man čia skrandy nuo jų negeri pojūčiai, lyg pykina, lyg skauda, bet po kokių 10 minučių praeina.





Aš tai pusę dienos raugėdavau nuo tų vitaminų doh.gif labai neskaniai dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 07 27, 00:25)
čia turbūt vieni iš tų vitaminų, prieš kuriuos geriant reikia sočiai pavalgyti (tuo pačiu šitaip organizmas geriau įsisavina, nei ant pusiau tuščio skrandžio geriant) g.gif nes kitaip užeina jūsų minėtas trumpalaikis pykinimas



QUOTE(henika @ 2007 07 27, 08:33)
va būtent, tokius multi vitaminus reikia gerti tik po valgio. gi ir instrukcijoje parašyta, kad gerti po valgio. mane vimdydavo net jeigu mažiau užvalgydavau. tad būtina pavalgyti normaliai ir tik tada tokius vit.gerti.
o kokie atsiliepimai apie merz special dragee? as du mėn., geriau perfectil - jokio efekto  schmoll.gif



QUOTE(Frija @ 2007 07 27, 12:16)
Tai as ir geriu po valgio, po sociu pusrytuku. Ir veliua viska isvemiu. Viena gydytoja irgi sake du kartus buvo mikriuke apsivemus nuo tu vitaminu. Sake esme gali but ta kad vitaminas yra apvalkale kuris gli but pagamintas is nekiekvienam skrandziui tinkamu riebalu. smile.gif tai ir supykina.

Tai taip, aš kaip ir Frija juos geriu pagal instrukciją, t.y. po sočių pietų. Gal reiks pabandyt dabar vidury valgymo g.gif Nes gaila išmest, kai pinigus sumokėjau ir dar tik kelias tabletes išgėriau. Bet kaip keista, kad daugeliui tokie nemalonumai g.gif
Aš vakar vos vos nesusivėmiau beeidama gatve doh.gif biggrin.gif

henika, merz special draze kažkada gėriau ir buvo apstojęs slinkimas ir nemažai plaukų ataugo, ir jokių pašalinių poveikių nebuvo. O dabar susigalvojau kitus išbandyt, tai pasirinkau Perfectil, tiksliau vaistininkė įkišo, tai jau gailiuosi, nes skrandis priešinasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2007 07 28, 16:54)
As ka tik nusipirkau ir siandien isbandziau pirma karta. Kvapas keistas - net pagalvojau, ar ne sena kokia  g.gif . Issukuoti po naudojimo ne taip lengva (t.y. po maitinancios kaukes plaukuciai buna minkstuciai, lengvai sukuojamo, o cia - ne). Kol kas tiek. Dar nusipirkau tos pacios firmos AHA ampules 2 pabandymui. O pries tai esu sunaudojusi kursa (6-8 ampules) O'Rinsing nuo slinkimo. Nzn, tada slinko tik vos vos, tai lyg padejo. Dabar slenka  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Tas pats buvo ir praejusi rudeni - gal cia nuo saules??? Tada bandziau MilMil ampules su placenta - nepadejo (o anksciau buvo laaaabai padejusios  verysad.gif ). Tada geriau Fitoval (nes kirpeja sake Perfectil, Mertz ir t.t. shlamstukas), paskui kalci-magni-cinka (ypac cinkas reikalingas) ir galiausiai naudojau is savo kirpejos pirktas ampules BES firmos (tik kirpyklose  verysad.gif ). Padejo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Visikai sustojo slinkt plaukai.

Tai jei dabar niekaip neissisuksiu, teks vel prasyt tu ampuliu. Jos, kirpeja minejo, panasios sudeties i Vichy - gyre, kad tos irgi OK.

Tai visas mano storry - jei kam pades - i plaukuciu sveikata  biggrin.gif

g.gif: man svarbu, kad plaukas tvirtesnis pasidarytų... tai įtariu, kad ta kaukė man tiks ax.gif Šampūnas su aha patinka, pirksiu dar ir stiprinantį.
O tų BES kokia kaina? ir kokioje kirpykloje būna?

O kaip aliejukas O'risingo ? kokie atsiliepimai? Mano Goldwell eina į pabaigą... tai reiktų jau kito.
Atsakyti