Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

Aciu tau dar karteli wetta uz informacija.
Dabar supratau kokia neatsakinga arba nieko neismanati yra seimos gydytoja.
Nuejus pas ja man pasiule isgert vitaminu ir viskas. Pati gavau klausinet, prasyt siuntimu pas endokrinologa ir t.t. Nu baisu.
Bet dabar wetta suteikia man vilciu ka nors galbut isisaiskinti. Bandau dabar surast Klaipedoje Trichologa ir tada eit savo gydytojos prasyt siuntimo. Nesuprantu, juk daktare jau senai galejo tai padaryt. Ir zino mano visu ligu istorijas. Dabar papskaiciau apie tas Alopecijas, ir gal but man yra Difuzinė alopecija. Nes svoris yra nukrites, neseniai turejau sunkia infekcine liga, karsciavau puse metu ir nustojau gert kontraceptines. Kadangi Wetta esi pasikauscius ir daug cia zinai tai gal gali pasakyt koks man dar tyrimas be feritino reikalingas kad nustattyt ar man nera Difuzinė alopecija?
Ir prasau atsiliepkit kas zinot Klaipedoje Trichologa koki gera.
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2007 07 26, 08:43)
Nesekiau visos temos, gal jau buvo rašyta.
Man labai padėjo Fitoval šampūnas ir dar yra specialios ampulės (Fitoval). Šie produktai KRKA firmos.


Man nuo jo atsirado pleiskanu tai dar ir dabar sunku isnaikinti schmoll.gif nepatiko jis man visai. Bet tikriausiai cia kiekvienai individualiai
pati siuo metu naudiju ricinos alieju dar tik karta dariausi kauke tai ir negaliu pasakyti ar padeda
Atsakyti
Nuo neatmenamų laikų turiu plaukų slinkimo problemėlę, rupūs miltai, ir visaip teko kovot. Esu girdėjus, kad ir kavos gėrimas daro blogą įtaką. Kaukės, skalavimai dilgėlių nuoviru ir t.t...O paskutiniu metu pradėjau prieš galvos trinkimą (o kartais tiesiog pačius galiukus ištepu) naudoti simondsijų (jojoba) ir varnalėšų aliejų - atrodo veikia bigsmile.gif Apie aliejus galit pasiskaityt www.aromabalt.lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Frija @ 2007 07 26, 10:08)
Aciu tau dar karteli wetta uz informacija.
Dabar supratau kokia neatsakinga arba nieko neismanati yra seimos gydytoja.
Nuejus pas ja man pasiule isgert vitaminu ir viskas. Pati gavau klausinet, prasyt siuntimu pas endokrinologa ir t.t. Nu baisu.
Bet dabar wetta suteikia man vilciu ka nors galbut isisaiskinti. Bandau dabar surast Klaipedoje Trichologa ir tada eit savo gydytojos prasyt siuntimo. Nesuprantu, juk daktare jau senai galejo tai padaryt. Ir zino mano visu ligu istorijas. Dabar papskaiciau apie tas Alopecijas, ir gal but man yra Difuzinė alopecija. Nes svoris yra nukrites, neseniai turejau sunkia infekcine liga, karsciavau puse metu ir nustojau gert kontraceptines. Kadangi Wetta esi pasikauscius ir daug cia zinai tai gal gali pasakyt koks man dar tyrimas be feritino reikalingas kad nustattyt ar man nera Difuzinė alopecija?
Ir prasau atsiliepkit kas zinot Klaipedoje Trichologa koki gera.


O vitaminai tikriausia Perfectil biggrin.gif bent jau man visada tik šituos ir kiša doh.gif:
Atsakyti
Jo jo Perfectil. As nuo ju vemiu. Tai sake tada merz special draze. Ar kazkas tokio. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frija @ 2007 07 25, 22:12)
Pas mane irgi su saknim. As nebezinau ka daryt. Verkiu. bijau netekt visu plauku, kuo tolyn tuo labiau slenka. Nieks nepadeda. Nebezinau kur kreiptis. Ranku dar nenuleidziu, bet kai kiekvienu plauku patempimu iskrenta 5-8 plaukai. per diena apie 250. Pasakysit is kur zinau. ogi skaiciuoju o kiek dar nematau. Nebezinau ka daryt. Atsiliepkit kas atradot koki stebuklinga dalyka kuris padetu tai sustabdyti. Gal jau tu senu plauku nebeina sustabdyti, gal dabar reikia skatinti nauju plauku augima???


suprantu tave verysad.gif man irgi taip pat verysad.gif dabar siek tiek apstojo slinkti,geriu silici,jis man padeda...plauku like minimaliai,graudu...
Atsakyti
QUOTE(Frija @ 2007 07 26, 10:47)
Jo jo Perfectil. As nuo ju vemiu. Tai sake tada merz special draze. Ar kazkas tokio. smile.gif


O jei pasiskųstum, kad šiaip nori vitaminų - tai tikrai patars Wellwoman. Beveik garantuot galiu (dar panašūs su nakvišom yra).

Nusipirkau šiandien pora O'Risingo ampulyčių. Žiūrėsiu kas bus. Gal aks gali pasakyt, kurios labiau stiprina: Tos rinforzante kažkoios ar tonic lotion ?

Beje, įbėriau į šampūną O'Risingo kapsules tipo stiprinančias ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2007 07 26, 09:43)
Nesekiau visos temos, gal jau buvo rašyta.
Man labai padėjo Fitoval šampūnas ir dar yra specialios ampulės (Fitoval). Šie produktai KRKA firmos.

as ilga laika naudojau Fitoval ir sampuna, ir tabletes gerau, bet joko poveikio nepastbejau, kaip slinko plaukai tai ir slenka verysad.gif Kas diena ziuriu i pakausi ir matau kaip reteja plaukai wacko.gif verysad.gif Ko tik nesu isbandziusi ir rezultatu jokiu, manau kad tai lemia ir paveldimumas,pvz. pas mano mama labai silpni plaukai ir labai slenka verysad.gif Manau, kad paveldejau toki dalyka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Frija @ 2007 07 26, 10:08)
Aciu tau dar karteli wetta uz informacija.
Dabar supratau kokia neatsakinga arba nieko neismanati yra seimos gydytoja.
Nuejus pas ja man pasiule isgert vitaminu ir viskas. Pati gavau klausinet, prasyt siuntimu pas endokrinologa ir t.t. Nu baisu.
Bet dabar wetta suteikia man vilciu ka nors galbut isisaiskinti. Bandau dabar surast Klaipedoje Trichologa ir tada eit savo gydytojos prasyt siuntimo. Nesuprantu, juk daktare jau senai galejo tai padaryt. Ir zino mano visu ligu istorijas. Dabar papskaiciau apie tas Alopecijas, ir gal but man yra Difuzinė alopecija. Nes svoris yra nukrites, neseniai turejau sunkia infekcine liga, karsciavau puse metu ir nustojau gert kontraceptines. Kadangi Wetta esi pasikauscius ir daug cia zinai tai gal gali pasakyt koks man dar tyrimas be feritino reikalingas kad nustattyt ar man nera Difuzinė alopecija?
Ir prasau atsiliepkit kas zinot Klaipedoje Trichologa koki gera.

taip,jos tik vitaminus ir siulo,na gal jei slenka pora menesiuku,gali ir padet,bet jau kai uzsitesia,reik giliau kapstyt.siaip skydliaukes yra vienas tyrimas,lytiniu hormonu kitas.tavo atveju gali but metus kontraceptines gert,labai daznai taip moterims atsitinka.as irgi prakeikiu tuos kontraceptikus,nes atrodo kad jie salut.pov. neturi o pasirodo dar ir kaip turi.o del alopeciju nustatymo tai kreipkis i trihologa.as buvau metus tai man ir spoguotumas buvo atsirades,vel geriu gydomuosiu femina35,spuogai dingo,bet plaukai doh.gif sakes slenka.
o vilniuje kiek zinau tik vienas trihologas yra?o gal kas zino koki kita apart sabunienes is sugiharos?noreciau kreiptis i kita.
Atsakyti
nežinau, gal čia jau ir buvo rašyta apie šias priemones, bet mano sesei labai padėjo nuo slinkimo cinko tabletės ir Himalaya herbal kremas plaukams. Jau po 2 sav. išslinkusių plaukų vietoj atsirado ežiukas
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2007 07 26, 08:43)
Nesekiau visos temos, gal jau buvo rašyta.
Man labai padėjo Fitoval šampūnas ir dar yra specialios ampulės (Fitoval). Šie produktai KRKA firmos.

man kadaise, kai buvo baisus slinkimas irgi padėjo. o dabar 3 butelkas sunaudojau, ir jokio poveikio sad.gif matyt, kad slinkimo priežastis kita g.gif
nu gal ir ne ne 'jokio' biggrin.gif truputi padejo. bet vis tiek per daug slenka. pabandysiu palaikyt kokių 20 min, kažkas rašė, kad palaikė valandą ir po to 'skalbimo' stipriai sumažėjo slinkimas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 26 liepos 2007 - 13:46
QUOTE(katalike @ 2007 07 26, 13:43)
man kadaise, kai buvo baisus slinkimas irgi padėjo. o dabar 3 butelkas sunaudojau, ir jokio poveikio sad.gif matyt, kad slinkimo priežastis kita g.gif
nu gal ir ne ne 'jokio' biggrin.gif truputi padejo. bet vis tiek per daug slenka. pabandysiu palaikyt kokių 20 min, kažkas rašė, kad palaikė valandą ir po to 'skalbimo' stipriai sumažėjo slinkimas  g.gif


Bijau suklysti, bet atrodo, kad jo daugiau kaip 5 min negalima laikyti ir labai dažnai naudoti taip pat nepatartina.

Dar jo būna įvairių rūšių, jei baltos dėžutės, o ne rudos, tai stipresnė koncentracija.

Dėl pleiskanų, kurios atsirado jufkai nuo jo, vaje doh.gif ...matyt tikrai netiko.
Man nuo jo niekad taip nepasidarydavo (tpfu 3 kartus smile.gif )
Atsakyti