Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

sveikos as taip pat turiu sia problema(slenka plaukai) cry.gif daukur skaiciau apie dzintars priemones plaukams ir jos man pasirode pakankamai geros...tai siandien nusipirkau dzintars balzama nors kvapas nekoks tikiuosi,kad bus veiksmingas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shanel @ 2007 07 20, 21:10)
sveikos as taip pat turiu sia problema(slenka plaukai) cry.gif daukur skaiciau apie dzintars priemones plaukams ir jos man pasirode pakankamai geros...tai siandien nusipirkau dzintars balzama nors kvapas nekoks tikiuosi,kad bus veiksmingas mirksiukas.gif



Sveikos, man ir labai slenka plaukai, tai siandien nusipirkau Vichy sampuna ir pantogar vitaminus. vitaminu nebandziau dar, o sampunas veikia 100 %, pries metus naudojausi tai plaukai buvo labai atsigave, dabar vel tenka prie jo sugrizti bye1.gif
Atsakyti
Sudomino Vichy sampunas, kokia jo kaina?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2007 07 22, 14:46)
Sudomino Vichy sampunas, kokia jo kaina?smile.gif



eurovaistineje kaina 39.90, bet savaitgaliais su maxima nuolaidu kortele kainavo 6 lt pigiau 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,kaip sekas gydit plaukus?man jau baisu daros,ka tik bandziau nieks nepadeda,gal liga kokia turiu doh.gif nes slenka kuokstais p0laukais,pridaviau krauja del striumos,norejau paklaust gal kas bandet klaipedoj injekcijas kur i galvasuleidzia vitaminus?nebeatsimenu kaip vadinas ta procedura?kur daro gal zinot ir kiek kainuoja?nes nebezinau ka bedaryti
Atsakyti
QUOTE(OPP @ 2007 07 21, 22:45)
Sveikos, man ir labai slenka plaukai, tai siandien nusipirkau Vichy sampuna ir pantogar vitaminus. vitaminu nebandziau dar, o sampunas veikia 100 %, pries metus naudojausi tai plaukai buvo labai atsigave, dabar vel tenka prie jo sugrizti    bye1.gif


O as pradejau naudot Vichy Dercos ampules nuo plauku slinkimo,nors naudoju dar tik savaite,bet lyg maziau plaukeliu slenka mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi merginos as irgi vis dar kovoju. Jau trecias menuo. Baisu.
verysad.gif
Dar meginau viena liaudiska receptuka. Saukstas alijosio sulciu, saukstas medaus ir saukstelis cesnako sulciu. Cesnako nedejau. Kazkaip po tos kaukes atrode kad kazkaip geriau, bet praejo pora dienu ir vel. doh.gif
Reikes meginti siandien vel, gal reikia keliu proceduru. g.gif
O klausykit dr norejau paklasut. Ks turit problemos su plaukais, o kaip kitu vietu plaukuotumas, kaip nagai? Nes pas mane tik ant galvo plaukai reteja, nagai ilgi nuosavi.
Idomu kaip kitoms.
Atsakyti
QUOTE(Roche vivante @ 2007 07 16, 15:12)
buvau apsinuodijusi maistu, o po kelių dienų plaukai puolė kuokštais kristi. Ar taip gali būti, kad nuo blogo maisto? O gal šampūnas netiko. blush2.gif

vienam žmogeliui po apsinuodijimo maistu net dantys pradėjo krist, tai ką besakyt apie plaukus unsure.gif

QUOTE(pandutė @ 2007 07 22, 20:01)
sveikutes,kaip sekas gydit plaukus?man  jau  baisu daros,ka  tik bandziau nieks nepadeda,gal liga kokia turiu doh.gif nes slenka kuokstais p0laukais,pridaviau krauja  del striumos,norejau paklaust gal kas bandet klaipedoj injekcijas kur i galvasuleidzia  vitaminus?nebeatsimenu  kaip vadinas ta procedura?kur daro gal zinot ir kiek kainuoja?nes nebezinau ka bedaryti

o nebandei atsipalaiduoti, nusiraminti, gerai maitintis ir sulaukt kraujo tyrimo rezultatų? Paguodimui galiu pasakyt jog nėra stebūklo kuris tučtuojau sustabdytų slinkimą, tiesiog nurimk, mylėk ir rūpinkis savimi, o kasos pačios ataugs mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi vis dar kovojo - jau 6 metai.... o slinkimo priezasties iki siol nezinau, plaukas slenka stipriai, bet tuo paciu ir ataugineja (bendra mase mazeja..) jau ir rankas nuleidus buvau, bet dabar vel pradedu kovoti - nusipirkau ampules double action is sarmos... sunaudojau tik dvi, efekto jokio nepajutau. Tik labai malonu kai jas itrinus i saknis galva pradeda salti 4u.gif

ir siaip manau labai svarbu yra vidinis nusiteikimas. Reikia tiket, kad slinkimas nustos ir kasos uzaugs thumbup.gif ir taip tikrai bus !!!


Visoms linkiu daugiau optimizmo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frija @ 2007 07 24, 08:43)
O klausykit dr norejau paklasut. Ks turit problemos su plaukais, o kaip kitu vietu plaukuotumas, kaip nagai? Nes pas mane tik ant galvo plaukai reteja, nagai ilgi nuosavi.
Idomu kaip kitoms.

pas mane tai kitose vietose plaukai tikrai nereteja. o gerai butu lotuliukas.gif
Nagai tai pas mane kaip pas terminatoriu, as ju nukirpti negaliu, neretai net zirklutes luzta. Galiu augint iki bet kokio ilgio ir ne vienas nei luzta nei ka... cia is mamos tokius paveldejau thumbup.gif
o ant galvos plaukai slenka verysad.gif issiplovus galva tai toks jausmas, kad puse plauku vonioj lieka doh.gif
sampunai ir kaukes man visiskai nepadeda, dar tik chna neesu isbandzius, gal prisiruosiu kada...
Atsakyti
sveikutes 4u.gif ankstensnėse temose pati labai gyriau svogūnų sulčių trynimo metodą - bet dabar jau jis man kažkodėl nebepadeda. revlon purškalą naudoju, bet dar tik kokią savaitę. prieš tai du mėnesius gėriau vitaminus specialius (užkrito pavadinimas, bet tie populiariausi blink.gif ) - jokios naudos. slenka vis daugiau verysad.gif
pradedu panikuoti blink.gif be to nagai sluoksniuotis pradėjo verysad.gif gydytoja darė bendrą kraujo tyrimą - labai geras. bet galvoju, kad gal kokį rimtesnį tyrimą reikėtų darytis? žinot, šiais laikais pačiam reikia būti neblogu gydytoju, kad ką nors išisiaiškintum.
patarkite, kokius tyrimus reikėtų pasidaryti? ir ar verta? gal kokio specifinio elemento trūksta, kad ir nagai sluosniuojasi ir plaukai slenka verysad.gif
patarkite... darbe nelabai yra laiko visas senas temas skaityti 4u.gif
Atsakyti
labas, mergaites

man laaaabai reikia jusu patarimo.
Mano plaukai pradejo slinkti praeita vasara, siaubingai slinko (del nervu manau, nes turejau stipriu isgyvenimu). dabar slenka, bet nedaug, taciau normaliai ju neataugo, noreciau kad nustotu tas slinkimas ir nauji plaukuciai ataugtu.
Paskaiciau foruma ir kazkaip priejau isvados (nzn ar visiskai teisi esu), kad veiksmingiausios ir populiariausios Vichy ir O'rinsing priemones.
jei galite, pareikskit dar nuomones apie jas. arba koki patarima gal pasakykit kaip paskatint plauku augima?

aciu jum lb is anksto 4u.gif
Atsakyti