Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

Laba diena 4u.gif
QUOTE(barskuoleee @ 2007 07 13, 12:28)
Tikrai gali verysad.gif  Greiciausiai netiko dazai. Man irgi taip yra buve doh.gif  Galvos oda buvo ziauriai nusausine dazai ir veliau pradejo plaukai slinkt, tai kirpeja liepe maitint plauka kaukemis, kad atsigautu.


QUOTE(pakalnutėL @ 2007 07 13, 12:55)
aš prieš keletą metų dažiau Lorealio dažais, kuriems buvo nuolaida man rodos net 50 procentų, tai jau po dažymo nuplovinėjant dažus taip pasipylė mano plaukai kad oi, ir dar ilgokai po to slinko  verysad.gif matyt pasenę dažai buvo  blink.gif

o kiek laiko praejus nuo dazymo nustojo slinkti plaukai?

Man irgi labai panasi problema doh.gif Pries 2 savaites nusikirpau ir nusidaziau plaukus (normalioj kirpykloj) ir baisiai pradejo slinkti. Na ir pries tai slinko plaukai, bet tikrai ne taip. Keisciausia tai, kad anksciau ilgi buvo ir maziau slinko, nei dabar, pakirpti (o nunkirpau nemazai)...
o ka daryti kai ataugs? bijau vel dazyti, kad blogiau nebutu, o su ataugusiom saknim irgi nekas cray.gif
gal kitus dazus reiks isbandyt...kaip manot, ar visai nupliksiu tada?
Atsakyti
man tai eilinį kartą prasidėjo nenormalus plaukų slinkimas. tai pardoje pasiūlė išbadyti labai efektyvų Revlon purškalą nuo slinkimo. labai išgyrė, tai nusipirkau. reikės dar šampūną dasipirkti. kol kas naudoju tik viena diena, kai galėsiu ivertini rezultatus parašysiu. bet pardavėja sakė, kad jau labai efektyvus rolleyes.gif gal kuri bandė?
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 07 16, 01:14)
Keisciausia tai, kad anksciau ilgi buvo ir maziau slinko, nei dabar, pakirpti (o nunkirpau nemazai)...
o ka daryti kai ataugs? bijau vel dazyti, kad blogiau nebutu, o su ataugusiom saknim irgi nekas cray.gif
gal kitus dazus reiks isbandyt...kaip manot, ar visai nupliksiu tada?

nelabai supratau ką bendro turi plaukų ilgis/jų pakirpimas su plaukų slinkimu. plaukai slenka kai yra pažeista galvos oda( po dažymų) ar trūksta plauko augimui reikiamų medžiagų(mažai vitaminų, sutrikusi hormonų pusiausvyra ir t.t.) plaukai auga iš šaknies ir negyvų galiukų karpymas tam neturi jokios reikšmės.
jei dažote ne šviesiai, o raudonai-rudai ir kitom tamsiom spalvom siūlau dažyti natūraliais chna ir basma dažais, jie kaip kaukės plaukams veikia, yra atskira tema apie tai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 07 16, 10:32)
nelabai supratau ką bendro turi plaukų ilgis/jų pakirpimas su plaukų slinkimu. plaukai slenka kai yra pažeista galvos oda( po dažymų) ar trūksta plauko augimui reikiamų medžiagų(mažai vitaminų, sutrikusi hormonų pusiausvyra ir t.t.) plaukai auga iš šaknies ir negyvų galiukų karpymas tam neturi jokios reikšmės.
jei dažote ne šviesiai, o raudonai-rudai ir kitom tamsiom spalvom siūlau dažyti natūraliais chna ir basma dažais, jie kaip kaukės plaukams veikia, yra atskira tema apie tai  mirksiukas.gif

kartais plaukai slenka del to, kad yra per ilgi ir plauku saknys neislaiko ju svorio. Tokio atveju pakirpus plaukus, jie nustoja slinkti. Man taip buvo pries keleta metu, tada plaukai baisiai slinko ir ilga laika, o nukiprus apie 10 cm, tuoj pat nustojo slinkti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 07 16, 13:15)
kartais plaukai slenka del to, kad yra per ilgi ir plauku saknys neislaiko ju svorio. Tokio atveju pakirpus plaukus, jie nustoja slinkti. Man taip buvo pries keleta metu, tada plaukai baisiai slinko ir ilga laika, o nukiprus apie 10 cm, tuoj pat nustojo slinkti bigsmile.gif

blink.gif blink.gif blink.gif
Nu tokio fakto dar neteko girdėti... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 07 16, 12:22)
blink.gif  blink.gif  blink.gif
Nu tokio fakto dar neteko girdėti...  schmoll.gif

o vat man teko ir netgi is keliu kirpeju mirksiukas.gif o taip pat galiu pasakyti, kad ir suveike. Beja, dar viena kirpeja minejo, kad ne tiek del plauko svorio, bet ir del to kad ilga plauka sunkiau ismaitint sakniai ir tada truksta visokiu naudingu elementu.
Na bet nenoriu gincitis, nes tikrai neismanau sio reikalo, o kartoju tai, ka man sake ir kas mane viena karta isgelbejo nuo plauku slinkimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 07 16, 13:29)
o vat man teko ir netgi is keliu kirpeju mirksiukas.gif o taip pat galiu pasakyti, kad ir suveike. Beja, dar viena kirpeja minejo, kad ne tiek del plauko svorio, bet ir del to kad ilga plauka sunkiau ismaitint sakniai ir tada truksta visokiu naudingu elementu.
Na bet nenoriu gincitis, nes tikrai neismanau sio reikalo, o kartoju tai, ka man sake ir kas mane viena karta isgelbejo nuo plauku slinkimo ax.gif

dėl svorio šitą žinau, tik pamiršau paminėt blush2.gif o šaknis jau išaugusio plauko nebemaitina, nes tik kai plaukas išeina iš galvos odos tampa negyvas
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 07 16, 13:29)
o vat man teko ir netgi is keliu kirpeju mirksiukas.gif o taip pat galiu pasakyti, kad ir suveike. Beja, dar viena kirpeja minejo, kad ne tiek del plauko svorio, bet ir del to kad ilga plauka sunkiau ismaitint sakniai ir tada truksta visokiu naudingu elementu.
Na bet nenoriu gincitis, nes tikrai neismanau sio reikalo, o kartoju tai, ka man sake ir kas mane viena karta isgelbejo nuo plauku slinkimo ax.gif

Nu nežinau... g.gif
Man vis tiek tokiu faktu sunku patikėti...
O ne geriau būtų imtis kokių priemonių, kad stiprinti šaknis? g.gif
Kirpėja nieko nesiūlė? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 07 16, 13:19)
Nu nežinau...  g.gif
Man vis tiek tokiu faktu sunku patikėti...
O ne geriau būtų imtis kokių priemonių, kad stiprinti šaknis? g.gif
Kirpėja nieko nesiūlė? ax.gif

siule siule... ir kaukes detis ir maitintis sveikiau biggrin.gif bet taip pat minejo, kad jeigu del svorio slenka, o organizme nieko labai netruksta, tai labiausiai padetu tiesiog patrumpint...

dabar tai man idomu kiek laiko jie taip gali slinkti, nes jeigu tik nuo dazymo slenka, tai logiskai mastant, turetu nustoti jeigu nedazysiu g.gif jeigu nepraeis, tai tikrai reiks visais chna pradet uzsieminet, bet taip nesinori su tuo "sh" terliotis doh.gif
kaskas cia minejo, kad buna dazai tiesiog netinkami, tai noretusi kitus pabandyt, bet baisu kaskaip man rizikuoti schmoll.gif
Atsakyti
buvau apsinuodijusi maistu, o po kelių dienų plaukai puolė kuokštais kristi. Ar taip gali būti, kad nuo blogo maisto? O gal šampūnas netiko. blush2.gif
Atsakyti
Oi merginos isbandziau as tas chna maisytas su basma ir ta nivejos aliejuka ir jau kaip buvau minejus kerastase nuo slinkimo sampuna ir ampules. Nepadejo niekas
nebezinau ko griebtis. PADEKIT!!!! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Frija @ 2007 07 17, 07:45)
Oi merginos isbandziau as tas chna maisytas su basma ir ta nivejos aliejuka ir jau kaip buvau minejus kerastase nuo slinkimo sampuna ir ampules. Nepadejo niekas
nebezinau ko griebtis. PADEKIT!!!! verysad.gif

gal reikia tuo chna ilga laika terliotis, kad efektas butu? g.gif Mano broliene kokius 3 metus su chna plaukus daze, tai tada pas ja labai stiprus buvo ir visiskai neslinko.
Man irgi reiktu, bet neprisiruosiu, vis tikiusi kad savaime praeis tas slinkimas... blush2.gif
Atsakyti