Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

Kaledukas, o kur dareisi tyrima del mikroelementu?
3 menesiai cia dar ne beda , gali buti sezoninis, taip kad nereikia pradet panikuot biggrin.gif vat kada poda metu tai jau reik susimastyt,ir kada akivaizdzius pokycius ant galvos matai sad.gif
ir dar, kur eisi daryti masazo? nes man kazka gydytoja minejo bet nelabai pamenu 4u.gif
Atsakyti
Man dabar slenka mažiau nei ankščiau ir atauginėja plaukai, kai plaunu galvą galėtų būti ir mažiau iškritusių, bet situacija gerenė nei ankščiau. Bet vistiek norėčiau kad būtų dar geriau.
Tai nusipirkau losjoną su placenta, viena kapsulė 2lt ir dzintars aliejuką 4u.gif
Bandysiu naturalesnėm priemonėm pagerinti plaukų būklę ax.gif žiūrėsim kas bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 07 04, 16:01)
Kaledukas, o kur dareisi tyrima del mikroelementu?
3 menesiai cia dar ne beda , gali buti sezoninis, taip kad nereikia pradet panikuot  biggrin.gif  vat kada poda metu tai jau reik susimastyt,ir kada akivaizdzius pokycius ant galvos matai sad.gif
ir dar, kur eisi daryti masazo? nes man kazka gydytoja minejo bet nelabai pamenu  4u.gif

Mikroelementus dariau Geromedoje, Naugarduko gatvej.
Zinau, kad 3 menesiai nera labai daug, bet kai anksciau taip nebuvo, tai atrodo, kad jau pasaulio pabaiga doh.gif kazin, ar sezoninis taip uztruko g.gif
O ta masaza sake pacioj poliklinikoj daro, t.y. Antakalnio poliklinikoj, tik reikia gydytojo siuntimo.
Atsakyti
Dar patarciau pasidaryti plauku tyrima. Meginuka paima pas mus, bet laboratorijos tik Rusijoje arba Vokietijoje. Sis tyrimas irgi rodo mikroelementu kieki organizme. Pas mane nepakankamumas yra siu elementu:
I-jodas (bet tai dazno lietuvio problema)
Ca
Cu
K
Mg
Mn
Zn
Sis sunkiu elementu deficitas susijes su plauku slinkimu. Kodel ju taip pas mane truksta, niekas paaiskinti negali. Maitinuosi gerai, sportuoju, geriu visokiausius maisto papildus, valau organizma ir tt. Bandysiu per 6men atstatyti ta trukuma, gal pades...

PS as tyrima dariau Kaune, naturalios medicinos centre, kaina 200lt.

Sekmes!
Atsakyti
man tai klaikiai pradejo slink po to , kai nusidaziau plaukus.blyn kaip nervija, ar gali nuo to but?nusidaziau ir prasidejo.zliumbt noris kaip nervija. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jujuju @ 2007 07 13, 14:12)
man tai klaikiai pradejo slink po to , kai nusidaziau plaukus.blyn kaip nervija, ar gali nuo to but?nusidaziau ir prasidejo.zliumbt noris kaip nervija. verysad.gif


Tikrai gali verysad.gif Greiciausiai netiko dazai. Man irgi taip yra buve doh.gif Galvos oda buvo ziauriai nusausine dazai ir veliau pradejo plaukai slinkt, tai kirpeja liepe maitint plauka kaukemis, kad atsigautu.
Atsakyti
QUOTE(jujuju @ 2007 07 13, 12:12)
man tai klaikiai pradejo slink po to , kai nusidaziau plaukus.blyn kaip nervija, ar gali nuo to but?nusidaziau ir prasidejo.zliumbt noris kaip nervija. verysad.gif

Pati dažei ar kirpykloj g.gif ir kas per dažai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jujuju @ 2007 07 13, 13:12)
man tai klaikiai pradejo slink po to , kai nusidaziau plaukus.blyn kaip nervija, ar gali nuo to but?nusidaziau ir prasidejo.zliumbt noris kaip nervija. verysad.gif

aš prieš keletą metų dažiau Lorealio dažais, kuriems buvo nuolaida man rodos net 50 procentų, tai jau po dažymo nuplovinėjant dažus taip pasipylė mano plaukai kad oi, ir dar ilgokai po to slinko verysad.gif matyt pasenę dažai buvo blink.gif
Atsakyti
tataigis, kad daziau ne pati- kirpykloj ir atrodo padorioj- cia rutos studija kur barboros gatvej, berods weela dazais ten dazo. niu nezinau.ash pernai mazdaug tokiu pat metu ir buvau pasishviesinus- paskum po kokio menesio pradejo baisiai slinkt kasos mano, maniau nuo streso, vitaminu trukumo bla bla.puse metu galavausi, geriau vitaminus, tepiau galva visokiu marmalu- nustojo. ataugo viskas normaliai buvo.
tai dabar turejau vestuves drauges, tai nusprendziau pasigrazint- vel nusidaziau.ir vel pradejo slinkt.tai darau ishvada kad tik nuo dazu.jei jau antra karta taip.ten pat daziau. arba cia mano organizmas taip i vasara reaguoja. nebezinau:( schmoll.gif
Atsakyti
nebežinau, ką daryti su tuo slinkimu sad.gif slenka vis labiau ir labiau verysad.gif geriu vitaminus, naudoju šampūną nuo slinkimo, išbandžiau lakme ampules - niekas nepadeda. pasidariau hormonų tyrimą - viskas tvarkoj. tai kokios dar priežastys gali būti? aš tikrai labai bijau likti plika sad.gif
Atsakyti
Man ir ta pati situacija doh.gif ir vitaminus geriu ir plaukų šampūną nuo slinkimo naudoju verysad.gif bet nieko gero,pilna vonia plaukų.Pamačiau,kad eurokos parduotuvėje atsirado naujų kapsulių nuo slinkimo 5ampulytės beveik 15lt.,tai nusipirkau o gal padės blush2.gif Kai ištepiu galvą tai tas serumas taip maloniai pašaldo galvos odą,o ir kvepia skaniai.Lauksiu stebuklo 4u.gif
Atsakyti
Sweiki.man jau menuo slenka plaukuciai smile.gif gawau patarima nuo wienos sm drauges pabandyt bobutes agafonos ar kaip ja ten laugh.gif zolieliu kapsules .. Drogas parduotuweje 10lt.bandziau tik wiena kapsule,laukia kitos.. Bet jau po pirmo karto esu patenkinta
Atsakyti