Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

Aš irgi nenurašyčiau žolyčių. Kelis mėn. kartą per savaitę darydavau česnakų ir alyvuogių aliejaus kaukę, tai buvo sumažėjęs slinkimas, dabar nedarau, tai vėl slenka stipriai doh.gif
Atsakyti
Sveikos bendrabedes. smile.gif

As irgi turiu tokia beda. Jau nebezinau ka daryt. Verkti norisi kiekviena karta plaunant plaukus.
sad.gif
Jau sakiau negailesiu pinigu kad tik susitvarkytu. Nusipirkau is keraste sampuina nuo pluku slinkimo ir ampoliu nuo plauku slinkimo 18 vnt, tept reikia kas antra diena. Ir NIEKO. Jokio efekto o uz vsika sumokejau 350 Lt. Tai dabar bandysiu kitas priemones. vakar nusipirkau nivejo ta aliejuka. Ziuresiu kaip cia bus. Esu tamsi tai meginsiu dar su chna ir basma. Gal jei ka pades. Vitaminus vitamax geriu. Lygtais sveika esu. Niekuo nesiskundziu. Striuma tikrinta prie puse metu - norma. Nebezinau ko griebtis.
Ir vakar pastebejau kad plaukai slenka tiktais is sonu ir daugiausia is desinio. Ir kas cia gali but? Esu pasimetus. Jei pavyks atrast kokia efektinga priemone tikrai parasysisu.
Atsakyti
QUOTE(Frija @ 2007 07 03, 08:13)
Sveikos bendrabedes. smile.gif

As irgi turiu tokia beda. Jau nebezinau ka daryt. Verkti norisi kiekviena karta plaunant plaukus.
sad.gif
Jau sakiau negailesiu pinigu kad tik susitvarkytu. Nusipirkau is keraste sampuina nuo pluku slinkimo ir ampoliu nuo plauku slinkimo 18 vnt, tept reikia kas antra diena. Ir NIEKO. Jokio efekto o uz vsika sumokejau 350 Lt. Tai dabar bandysiu kitas priemones. vakar nusipirkau nivejo ta aliejuka. Ziuresiu kaip cia bus. Esu tamsi tai meginsiu dar su chna ir basma. Gal jei ka pades. Vitaminus vitamax geriu. Lygtais sveika esu. Niekuo nesiskundziu. Striuma tikrinta prie puse metu - norma. Nebezinau ko griebtis.
Ir vakar pastebejau kad plaukai slenka tiktais is sonu ir daugiausia is desinio. Ir kas cia gali but? Esu pasimetus. Jei pavyks atrast kokia efektinga priemone tikrai parasysisu.

Manau visvien turi nueit pas gyd.bent krauja issitirk,nezinau man atrodo,jei yra paprastas slinkimas,plaukai slenkas nuo visos galvos,o ne is vieno sono daugiausia. Sekmes 4u.gif
Pati irgi niekaip nesusitvarkau su slinkimu,ryt einu pas endokrinologa,manau pas mane su harmonais bus nekas.
Atsakyti
QUOTE(Frija @ 2007 07 03, 10:13)
Ir vakar pastebejau kad plaukai slenka tiktais is sonu ir daugiausia is desinio. Ir kas cia gali but? Esu pasimetus. Jei pavyks atrast kokia efektinga priemone tikrai parasysisu.


Pas mane tas pats, tik dabar nebeslenka, o atauginėja. Koks siaubas buvo suėmęs, kai pamačiau, kad smilkiniuose liko tik trumpi plaukučiai! doh.gif Klausiau kirpėjos, sakė, kad taip būna, be to, paminėjo, kad šonuose plaukus dažniausiai ir čiupinėjam - užkišinėjam už ausų ir pan. Pastebėjau, kad tikrai nuolat tuos plaukus traukiu už ausų, gal ir tas paskatino, kad iš smilkinių daugiau išslinko.
Dabar juokingai atrodo: plaukai žemiau pečių, o smilkiniuose - vos dengia ausis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 07 01, 22:44)
Ar ilgai jas naudoji? blush2.gif
O kokį šampūną naudoji?

Kaukę tai apie mėnesį, 2 kart per savaitę. O šampūnas tai LOCCITANE SU TAUKMEDŽIU. Bet dabar jau nemėtau plaukų, kaip prieš mėnesį blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretao: 03 liepos 2007 - 19:14
Kadangi esu tamsiu plauku tai meginau pasidaryti kauke su bama ir chna. Islaikiau tiktai valanda daugiau nebegalejau iskest. Visur bega varva. Isplovus galva tik vandeniu plaukai dar labaiu pradejo slinkt. Nebezinau ka dar reikia ismegint. verysad.gif
Atsakyti
Klausykit gal kuri girdejot apie kauke su druska? Kaip ji veikia? ar dar labiau nepazeidzia plauku?
Nebezinau jau ko begriebtis verysad.gif
Atsakyti
FRIJA, jeigu tau plaukai slenka is kazkurio sono labiau, girdejau kad cia gali buti kazkas negerai su kraujotaka. buvau pas ginekologe darytis tyrimu del hormonu, ir kalbejau su sekretore, pas ja irgi ta beda, tai ji sake irgi pas ja labai slenka, ir isveno sono labiausiai, pasitikrino, pasake gydytojas kad pas ja puse kraujagysliu toj vietoj ner unsure.gif o pas mane labiausiai slenka is prekio...jie visi slenka, bet is preikio matosi labiausiai...jau labai mazai pauku liko sad.gif irgi nezinau ko griebtis, jau 3 metai slenka, ne juokai...baisu verysad.gif
svaikata irgi gerai, del hormonu sake gal siiiiik tiek nelabai, bet cia yra norma, krajas geras, viskas gerai, o tokia beda turiu....kaip suzinoti priezasti????
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 07 04, 10:11)
FRIJA, jeigu tau plaukai slenka is kazkurio sono labiau, girdejau kad cia gali buti kazkas negerai su kraujotaka. buvau pas ginekologe darytis tyrimu del hormonu, ir kalbejau su sekretore, pas ja irgi ta beda, tai ji sake irgi pas ja labai slenka, ir isveno sono labiausiai, pasitikrino, pasake gydytojas kad pas ja puse kraujagysliu toj vietoj ner  unsure.gif  o pas mane labiausiai slenka is prekio...jie visi slenka, bet is preikio matosi labiausiai...jau labai mazai pauku liko sad.gif irgi nezinau ko griebtis, jau 3 metai slenka, ne juokai...baisu  verysad.gif
svaikata irgi gerai, del hormonu sake gal siiiiik tiek nelabai, bet cia yra norma, krajas geras, viskas gerai, o tokia beda turiu....kaip suzinoti priezasti????

Man tas pats doh.gif Trecias menuo slenka ir niekas nepadeda: sampunai, aliejukai, serumai, PANTOGAR vitaminai ir t.t. Pasidariau visus imanomus tyrimus: krauja bendra, visus del skydliaukes, mikroelementus, vyriskus hormonus ir viskas gerai. jaqu pradedu panikuot!!!
Atsakyti
Reikes jau kreiptis i medikus. Pasidaryti man irgi visus imanomus tyrimus. O gal kokius masazus lankyt (aisku jei tokie yra) isjudintu ta kraujotaka. Kaip atrsat koki stebuklinga receptuka. ax.gif
Bandysiu as dar ir tuos pantogar gert pradet. Sake dar geri Viviskal vitaminai, bet jie Lietuvoje neeturi licenzijos. Brangus, nieks neperka ir licenzijos isimt neapsimoka. Ech...
Atsakyti
QUOTE(Frija @ 2007 07 04, 12:42)
Reikes jau kreiptis i medikus. Pasidaryti man irgi visus imanomus tyrimus. O gal kokius masazus lankyt (aisku jei tokie yra) isjudintu ta kraujotaka. Kaip atrsat koki stebuklinga    receptuka.  ax.gif
Bandysiu as dar ir tuos pantogar gert pradet. Sake dar geri Viviskal vitaminai, bet jie Lietuvoje neeturi licenzijos. Brangus, nieks neperka ir licenzijos isimt neapsimoka. Ech...

Man gydytoja paskyre lankyti poliklinikoje toki masaza, kur su elekta daro, ar kazkas panasaus, berods dorsenvale vadinasi. Kol kas neturiu laiko, nes ten daznai reikia eit ir min 10 kartu, bet jau kita men. planuoju pradet.
Atsakyti
Del tu plauku duoduos per visas pazistamas. Mano kosmetologe pasiule ismegint Priorin kapsules. Ji pati jas megino. Sake super. anksciau buvo prekiaujam Vokieciu vaistineje, bet dabar nebera jos. Reikia atrsat pazistamu is Vokietijos.
Kai mano kosmetologe naudojo tai ji pirko 120 kapsuliu (geriamu) uz 36 Eu.

Daugiau info http://www.priorin.de/
Jei kas esate meginusios atsiliepkit, o gal turit kokiu rysiu su vokietija?
Atsakyti