Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

QUOTE(Veila @ 2007 06 28, 11:10)
aš nenuvertinu  biggrin.gif

nu sakykit ką norit, bet su žolėm terliotis aš tikrai neturėčiau kantrybės  doh.gif  man atrodo prof priemonių geriau nusipirkt, bent rezultatas labiau tikėtina kad bus  biggrin.gif

nemuškit už nuomonę  pomidorai2.gif

biggrin.gif biggrin.gif nemusim ne biggrin.gif

zinok ir as netureciau kantrybes su tom zolem ..bet girdejau kad efektas ne toks greitas bet labai efektyvus blink.gif normaliai cia paporinau hihihi.gif na bet prasme aiski rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Svaja=: 29 birželio 2007 - 14:07
man nuo slinkimo nepadejo jokios kitos priemones, tik dazymas su chna ir basma thumbup.gif mano plaukai dazsyti, tamsiai rudi, tai nelabai ir matosi, kai padazau su chna ir basma, tik blizga labiau wub.gif o man nuo to tik geriau wub.gif buvo pradeje slinkt, tai padaziau viena karta, po savaites kitas karta ir nebeslenka thumbup.gif anksciau kai slinko irgi su chna sustabdziau slinkima thumbup.gif plaukai sustipreja nuo chna, blizga kaip is reklamos wub.gif o kaina juokinga (0,69 lt pakelis vienas) lotuliukas.gif kieno tamsus plaukai rekomenduoju, blondinems sunkiau, nes netinka verysad.gif nuo chna pries saule islenda vos vos toks ryzumas, bet as kai jau reikia nueinu i kirpykla, nudazo man plaukus su dazais ir plaukai vel grazus, blizga, jokio ryzumo nebelieka ir svarbiausia nebeslenka wub.gif
Papildyta:
QUOTE(=Svaja= @ 2007 06 29, 14:06)
biggrin.gif  biggrin.gif nemusim ne biggrin.gif

zinok ir as netureciau kantrybes su tom zolem ..bet girdejau kad efektas ne toks greitas bet labai efektyvus blink.gif  normaliai cia paporinau hihihi.gif na bet prasme aiski rolleyes.gif  rolleyes.gif


as su dilgeliu nuoviru anskciau skalaudavau plaukus issiplovus (kadangi gyvenu ne didmiesty kokiam, mazesniam mieste, tai pas mus miskuose daug ju lotuliukas.gif Vilniuj beje manau irgi rastumet, juk misku tai yra uz miesto:lotuliukas: tik kad tingit uzpakalius pajudint, lengviau atrodo iki parduotuves nulekt ar iki vaistines lotuliukas.gif ) tai plaukai tokie wub.gif wub.gif wub.gif buvo thumbup.gif daug kas gyre ir pastebejo, kad pagerejo plauku bukle, blizget pradejo thumbup.gif
tik sviesiaplaukem netinka unsure.gif
ir isvis, pamastykit, anksciau zmones neturejo jokiu sampunu, plaudavo ivairiais azuolo zieves, ajeru, dilgeliu ir kitais nuovirais ir kokie plaukai budavo bigsmile.gif wub.gif dabar tokius reta kuri turi, o jei ir turi, tai tukstancius isleidzia brangiom priemonem. nzn is kur toks nusistatymas pas kai kurias, kad liaudiski visi sitie dalykai paskutinis sh ir net neverta bandyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bird: 29 birželio 2007 - 15:16
QUOTE(bird @ 2007 06 29, 17:23)
ir isvis, pamastykit, anksciau zmones neturejo jokiu sampunu, plaudavo ivairiais azuolo zieves, ajeru, dilgeliu ir kitais nuovirais ir kokie plaukai budavo bigsmile.gif  wub.gif dabar tokius reta kuri turi, o jei ir turi, tai tukstancius isleidzia brangiom priemonem. nzn is kur toks nusistatymas pas kai kurias, kad liaudiski visi sitie dalykai paskutinis sh ir net neverta bandyt g.gif



ai nu palaukit irnesakyk.gif ne žolių dėka jie tuos plaukus turėjo. Visų pirma gyveno švarioj aplinkoj, o ne išmetamųjų dujų apsupty, valgė kiek įmanoma sveiką maistą, neturėjo tiek streso kiek mes, gyvendami įtemptą gyvenimą per kurį dieną kartais ir pavalgyt pamiršti. Ir plius dar nekraudavo ant savo galvų visokių putų/blizgiklių/ir kitų iklių.

Kraunant ant galvos chemiją, reikia ir vaduotis nuo jos chemija, o ne žolytėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 06 30, 11:42)
Kraunant ant galvos chemiją, reikia ir vaduotis nuo jos chemija, o ne žolytėm biggrin.gif


visiskai nesutinku su tokia nuomone schmoll.gif anksciau, kai turedavau daugiau laiko, plaukus stiprindavau svogunu sultim, dilgeliu, ajeru, azuolo zieves nuovirais. ohoho kokius plaukus turejau!!! net nebuvo kalbos apie kazkoki plauku slinkima- plaukai buvo veslus, stiprus. paskui, kai jau nebeturejau tiek laiko uzsiiminet visom tom liaudiskom priemonem, pradejau naudot visokias pirktines kaukes, aliejus, stiprinamasias plauku priemones, deja rezultatas neprilygsta... verysad.gif
jauciu, kad teks vel grizt prie naturaliu metodu...
Atsakyti
sveikos merginos, noreciau paklausti, koks rysys tarp plauku slinkimo ir B grupes vitaminais?
Atsakyti
QUOTE(erilennn @ 2007 07 01, 13:26)
sveikos merginos, noreciau paklausti, koks rysys tarp plauku slinkimo ir B grupes vitaminais?


B grupės vitaminai reikalingi plaukams, jei jų trūksta gali slinkti mirksiukas.gif
Gi visuose papilduose plaukams stiprinti yra daug vitamino B
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 06 30, 10:42)
ai nu palaukit  irnesakyk.gif ne žolių dėka jie tuos plaukus turėjo. Visų pirma gyveno švarioj aplinkoj, o ne išmetamųjų dujų apsupty, valgė kiek įmanoma sveiką maistą, neturėjo tiek streso kiek mes, gyvendami įtemptą gyvenimą per kurį dieną kartais ir pavalgyt pamiršti. Ir plius dar nekraudavo ant savo galvų visokių putų/blizgiklių/ir kitų iklių.

Kraunant ant galvos chemiją, reikia ir vaduotis nuo jos chemija, o ne žolytėm biggrin.gif


visiskai ne schmoll.gif butent nuo zoliu, pati ant savo plauku maciau stulbinanti rezultata thumbup.gif , o gyvenu siais, "chemijos laikais" tongue.gif kazkiek tas sveikesnis gyvenimas turejo itakos, bet laaabai mazai, palyginus su tuo, ka dave zoles tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Veila @ 2007 06 28, 10:10)
aš nenuvertinu  biggrin.gif

nu sakykit ką norit, bet su žolėm terliotis aš tikrai neturėčiau kantrybės  doh.gif  man atrodo prof priemonių geriau nusipirkt, bent rezultatas labiau tikėtina kad bus  biggrin.gif

nemuškit už nuomonę  pomidorai2.gif


tai kad tame ir esme, kad nuo prof priemoniu ir tai nevisada buna rezulatatas, o nuo zoliu visada lotuliukas.gif didesne tikimybe, kad nuo zoliu bus, nei nuo priemoniu. ir man juokinga truputi blush2.gif , kai zmones kalba, to ko nezino, kai nera nei bande, nei ka, tiesiog nusistate pries tai, kad nebus rezulato nuo zoliu ir viskas. tada nereiktu is tikruju net sneket, kad nebus rezultato, ir nesklesti dezinformacijos lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Veila @ 2007 06 30, 10:42)
ai nu palaukit  irnesakyk.gif ne žolių dėka jie tuos plaukus turėjo. Visų pirma gyveno švarioj aplinkoj, o ne išmetamųjų dujų apsupty, valgė kiek įmanoma sveiką maistą, neturėjo tiek streso kiek mes, gyvendami įtemptą gyvenimą per kurį dieną kartais ir pavalgyt pamiršti. Ir plius dar nekraudavo ant savo galvų visokių putų/blizgiklių/ir kitų iklių.

Kraunant ant galvos chemiją, reikia ir vaduotis nuo jos chemija, o ne žolytėm biggrin.gif


ir dar, koks gi ten sveikesnis maistas buvo, jei jo apskritai daznai net trukdavo, zmones negaudavo pakankamai vitaminu ir pan. dabar mes visko perteke ir is to visko turejo nebesugebam atsirinkt, kas sveika, kas naudinga musu organizmui, o kas ne, kisam i savo kuna viska, kas papuola. ir del streso nezinau, ar galima taip drasiai teigti, kad neturejo rolleyes.gif nieks nezino, kaip ten buvo ax.gif
Atsakyti
ai man ne itin priimtina kai lyginama anksčiau kas buvo ir dabar. A koks ten stresas- nebent gal kuomet kokia karvė sumąstytdavo pieno neduot hihihi.gif juokauju.
bet žolėm visų laurų aš tikrai nemanau, kad logiška priskirt. Nu *****, ar jos kasdien plaudavo plaukus, džiovindavo fenu ir kraudavo ant galvos modeliavimo priemones?

turiu dilgėlių skystį jei ką biggrin.gif
Atsakyti
Man nuo plaukų slinkimo padėjo ZOLOTOJ ŠOLK kaukė-serumas nuo slinkimo. Labai nesitikėjau iš tos priemonės kažko ypatigo, bet po 5 kartų žymiai sumažėjo plaukų slinkimas.
Atsakyti
QUOTE(gretao @ 2007 07 01, 21:41)
Man nuo plaukų slinkimo padėjo ZOLOTOJ ŠOLK kaukė-serumas nuo slinkimo. Labai nesitikėjau iš tos priemonės kažko ypatigo, bet  po 5 kartų  žymiai sumažėjo plaukų slinkimas.

Ar ilgai jas naudoji? blush2.gif
O kokį šampūną naudoji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 01 liepos 2007 - 20:44
QUOTE(Veila @ 2007 07 01, 21:37)
bet žolėm visų laurų aš tikrai nemanau, kad logiška priskirt. Nu *****, ar jos kasdien plaudavo plaukus, džiovindavo fenu ir kraudavo ant galvos modeliavimo priemones?


Nu vat iš smalsumo pasiėmiau močiutės fotoalbumą ir patyrinėjau moteriškių plaukus - tai kad ir tais laikais visokių plaukų būta, ir storų kasų, ir plonyčių. Vis tik daug priklauso ir nuo prigimties. Pvz., mano vienos dukros plaukai prie silpnesnių, o kitos - krūva puikiausių plaukų. Abi naudoja tas pačias priemones smile.gif
Ir žolių tikrai nenurašyčiau, tik jų poveikio reikia laukti ilgiau, bet tas poveikis tikrai yra - išbandyta ant nuosavos galvos smile.gif
Atsakyti
Kas geriau, žolelės ar prof. chemija? biggrin.gif viskas priklauso nuo požiurio į plaukus. pati esu labiau linkusi rūpintis gera plauko šaknelių mityba per skrandi, o patys plaukai mastau.gif tokia pat priežiura kaip brangaus kašmyrinio megstuko: spalva gamintojo, skalbiama kai reikia su švelniom priemonėm, ir jokių vėlimų, karštų fenų, bei formavimo priemoniu biggrin.gif beje rezultatu patenkinta, kad sako anksčiau turejau ojoj kokius plaukus, ha, anksčiau ir jaunesnės truputi visos buvom, juk su metais plaukas ir silpnesnis auga, ir lėčiau. Pati šniūrą per visą nugarą pyniau, o dabar tik bizikė žemiau pečių, užtat kokius plaukus dukra dabar turi wub.gif banguojanti kaskada užpakali dengia, gatvėj žmonės atsisuka pažiūrėt ax.gif
Atsakyti