Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

Mano irgi pradėjo plaukai slinkti, geriu vitaminus, bet nepadeda. Gal žinot kokį šampūną, kažkurioje temoje skaičiau yra kažkoks rusiškas su placenta, bet tada plaukai neslinko, o dabar nerandu kaip jis vadinasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2007 06 24, 10:01)
Mano irgi pradėjo plaukai slinkti, geriu vitaminus, bet nepadeda. Gal žinot kokį šampūną, kažkurioje temoje skaičiau yra kažkoks rusiškas su placenta, bet tada plaukai neslinko, o dabar nerandu kaip jis vadinasi  verysad.gif

Štai čia yra apie tą šampūną. rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes as nusipirkau fitoval kapsules,po to rusiska toki sampuna nuo slinkimo sviesiai zalioj bonkej ,pasiule pardaveja,sake moteriai ziaureij plaukai slinko ir padejo tik tas sampunas,jop kaina 5lt,nusipirkau naudoju,zinokit slenka dar bet ne tiek kiek pries tai nezinau kas padejo ar kapsules,ar sampunas,dar cemeryciu vandeni naudoju.nusipirkau fitoval sampuna bet dar nenaudojau
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 06 24, 12:51)
sveikutes as nusipirkau fitoval kapsules,po to rusiska toki sampuna nuo slinkimo sviesiai zalioj bonkej ,pasiule pardaveja,sake moteriai ziaureij plaukai slinko ir padejo tik tas sampunas,jop kaina 5lt,nusipirkau naudoju,zinokit slenka dar bet ne tiek kiek pries tai nezinau kas padejo ar kapsules,ar sampunas,dar cemeryciu vandeni naudoju.nusipirkau fitoval sampuna bet dar nenaudojau

Kaip tiksliai tas šampūnas vadinasi ir kur jį pirkai?
Atsakyti
man uzrasas beveik nusitryne rusiskai parasyta juval tik ne j o rusiskai jiu neina man parasyt sila i rost tokia salotine bonke ir geltonas danktelis,pirkau eurokose,ir dar tos pacios firmos pirkau balzama nuo slinkimo
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 06 24, 16:27)
man uzrasas beveik nusitryne rusiskai parasyta juval tik ne j o rusiskai jiu neina man parasyt sila i rost tokia salotine bonke ir geltonas danktelis,pirkau eurokose,ir dar tos pacios firmos pirkau balzama nuo slinkimo

Graičiausiai tai bus vienas iš šių:
user posted image

Apie jį rašė temoje Pigi, bet ne prasta.
Atsakyti
QUOTE(lodore @ 2007 06 19, 10:06)
O kiek kainuoja tokia pakuotė


~10lt
Atsakyti
man plaukų slinkimą sustabdė Derma šampūnas, pirkau jį vaistinėje, liuks dalykėlis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 06 24, 17:13)
Graičiausiai tai bus vienas iš šių:
user posted image

Apie jį rašė temoje Pigi, bet ne prasta.

aga tas pats,sampunas 4su centais ir balzamas tiek pat
Atsakyti
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 06 18, 19:16)
Aptečka Agafji.. pakelyje būna 7vnt smile.gif

va dar radau foto.
user posted image
tos pačios pirmos žalios kaip tik nuo slinkimo.


Visai neseniai baigiau ta aliejuka, bet efektas man geresnis buvo nuo Dzintars aliejuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Man slinkimą pristabdė eurokose pirktos ampuolytės su placenta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**SM** @ 2007 06 24, 22:50)
man plaukų slinkimą sustabdė Derma šampūnas, pirkau jį vaistinėje, liuks dalykėlis  thumbup.gif

Kokia kainyte?
Atsakyti