Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai. 4 dalis.

4u.gif

Sena tema:
http://www.supermama...howtopic=131709


QUOTE(magija @ 2007 05 11, 15:01)
O tas Kerastase tai galiukams? Kiek jis kainuoja ir kur galima isigyti?  4u.gif   smile.gif  O tas serumas Goldwell saknims? Beje ir jo kaina idomi ir kur galima isigyti?  4u.gif  Gal pati naudojai sias priemones?


Kerastase - galiukams. Įsigyti galima ten kur ir prekiaujama profesionalia L'Oreal plaukų priežiūros kosmetika. Pvz. Buržua, Salon+ ir pan. Kaina gal 55 lt. g.gif:

Goldwell - Serumas galiukams taip pat. Abu panašiai patinka. Įsigyti galima ten kur prekiaujama Prof. Goldwell kosmetika (kirpyklose). Kainos tikslios nepasakysiu. Manau irgi apie 50 lt.

QUOTE(efyra @ 2007 05 11, 16:39)
nelabai, tik kvapų prisigeria kas man nepatinka, tai etatinį rankšluostį pasidedu ant pagalvės. vien no dzintars manau nieko neatsitiktų pagalvei, bet aš dar visus plaukus kokosų aliejum išsitepu smile.gif

Aij, nu nežinau.... kažkaip vis tiek tyngiu... tai lieka tik savaitgaliai smile.gif Kartais išsitepu eidama į pirtį galiukus gausiau kokiu aliejuku (tik be eterinių).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 11 gegužės 2007 - 17:25
Mano plaukai reikalauja dazu,kai saknys atauga biskiuka slenka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 11, 14:55)
O kaip pagalvė? nesiriebaluoja?

Aš kartais įsitrinu visus plaukus nuo šaknų iki galiukų aliejumi ir einu po poros valandų miegoti. Nieko ten neatsitinka su pagalve. Beje, tepuosi aliejais pirktais Klaipėdoje, o jie tikrai kvepia (pvz. graikinių riešutų), bet ryte to kvapo kažkodėl nejaučiu. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 05 11, 20:53)
Mano plaukai reikalauja dazu,kai saknys atauga biskiuka slenka blush2.gif


Nu žinok maniškiai panašiai.... bet tik nekalbu apie pigius dažus. Su prof. dažais maniškiai plaukai draugauja gražiai ax.gif

QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 05 11, 21:04)
Aš kartais įsitrinu visus plaukus nuo šaknų iki galiukų aliejumi ir einu po poros valandų miegoti. Nieko ten neatsitinka su pagalve. Beje, tepuosi aliejais pirktais Klaipėdoje, o jie tikrai kvepia (pvz. graikinių riešutų), bet ryte to kvapo kažkodėl nejaučiu. cool.gif


Reiks gal ir man tuos aliejukus išbandyt....
Atsakyti
Jadzka pabandyk išsitepusi plaukus apsirišt galvą minkšta skarute, aš pvz. su merline apsirišu, ir aliejukas šilumoj efektyviau veikia.
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 05 11, 23:11)
Jadzka pabandyk išsitepusi plaukus apsirišt galvą minkšta skarute, aš pvz. su merline apsirišu, ir aliejukas šilumoj efektyviau veikia.


Aš tai kai tepu aliejuką - tai užsidedu dušo keputėlę ir rankšluosčiu užvyniuoju. IRgi manau, kad šilta pakankamai....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 12, 09:52)
Aš tai kai tepu aliejuką - tai užsidedu dušo keputėlę ir rankšluosčiu užvyniuoju. IRgi manau, kad šilta pakankamai....


Bandei taip miegot? biggrin.gif Nakčiai išsitepliojus nevynioju nieko ant galvos, tik dvilinku rankšluosčiu pagalvę užtiesiu, gal poveikis ir mažesnis, bet vis tiek turėtų būti gerai.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 12, 17:39)
Bandei taip miegot? biggrin.gif  Nakčiai išsitepliojus nevynioju nieko ant galvos, tik dvilinku rankšluosčiu pagalvę užtiesiu, gal poveikis ir mažesnis, bet vis tiek turėtų būti gerai.


Eij, nea... nemiegu taip. Man galva nakčiai turi būt švari lotuliukas.gif MB kitaip iš lovos išvarytų... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 13, 14:12)
Eij, nea... nemiegu taip. Man galva nakčiai turi būt švari  lotuliukas.gif  MB kitaip iš lovos išvarytų...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Aš kartais miegu. Tik tada niekuo nesivynioju galvos, nes neužmigčiau - trukdytų. Kadangi galvą plaunų ryte (dažniausiai), tai kartais vakare išsiteplioju aliejumi plaukams iš L'erbolario, arba Dzintars, ar bent jau įtrinu čemeryčiomis (neriebina).
Beje, dabar nutariau, kad visai neblogai dažant plaukus užplikyti chna su kokiomis stiprinančiomis žolėmis: apynių, dilgėlių nuoviru - ju skalaujama šių žolių nuovirais nuo slinkimo smile.gif
Atsakyti
Tęsiam kovą mirksiukas.gif
Senoji tema 4u.gif
http://www.supermama...view=getnewpost
Papildyta:
QUOTE(magija @ 2007 05 11, 17:07)
O gal gali pasakyti kur jo nusipirkti man kaune, reikia ten buvo kazkur parasyta, bet nezinau apie kuri miesta rase. Ir kaina gal tikslia zinai, nes siaip esu ne lietuvoj, tai paprasyciau, kad kas nupirktu ir atsiustu uztat reikia tikslaus paaiskinimo.  smile.gif


As Vilniuj tai "Droge" pirkau, tai Kaune speju irgi kokiam "Droge" turetu but mirksiukas.gif
Mokejau 9Lt su centais, zodziu ne daugiau kaip 10 LT buteliukas smile.gif
Ten berods 100ml yra (jei gerai pamenu)..
Man uzteko menesiui kazkur (as tepiau kas 2-3 dienas, kai galva plaut reikejo) mirksiukas.gif
Atsakyti
O sakykit kuo yra veiksmingas dilgeliu nuoviras? Ar priemones su dilgliu ekstraktu?
Atsakyti
O as siuo metu nusprendziau isbandyti druska. Tik norejau pasiklausti jei kas naudojat, kuria naudoti? Rupia ar smulkia?
Atsakyti