Įkraunama...
Įkraunama...

LTukros beibiukas :)

Na super nuotraukos!!!Luktis tikrai stipruolis auga!oi kentes katino uodega veliau!
Bet mamka jis visiskas tavo kopija!!! Tetuko tik tarpukojis! biggrin.gif Grazus visi labai!!!
Atsakyti
Oi kokios grazios nuotraukytes thumbup.gif , berniukas saldainiukas wub.gif
Atsakyti
aciu mergaites uz komplimentus....

Raseliote maniskis is pat pradziu labai pergyveno kad vaikas i ji visai nepanasus... as sakau kaip nepanasus.. ziurek blakstienos kaip tavo wink.gif .... tuo labiau kad visi iki vieno sako jog vaikas mano kopija.. tai jam tai sirdele skaudejo... o dabar jau baigia su tuo susitaikyti...

Kaip sakoma jei berniukas panasus i mama.. arba atvirksciai.. jei mergaite panasi i teva... tada bus laimingi biggrin.gif
Atsakyti
Grazus berniokas wub.gif wub.gif Ir teveliai thumbup.gif

Kai kuriose nuotraukose panasus i mano 2.gif
Kartais ziurinedama kitu mamu 2.gif nuotraukas pagalvoju, kad jei kas pakistu kai kurias nuotraukas ir sakytu, kad tai mano vaikas, as ir patikeciau blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif laaaabai jau jus grazus..labai noretusi toki paniurkyti... rolleyes.gif
Atsakyti
Labai fainuolis bachuriukas thumbup.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jau kooooooks fainas beibiukas. Jis gi su mano mazaja labai panasaus amziaus, bet tavo jau toks didesnis ir suaugesnis atrodo.... rolleyes.gif
Atsakyti
taip taip mano drambliukas auga kaip ant mieliu... siuo metu esame 62 cm ugio... ir 7kg svorio biggrin.gif Ne taip ir paprasta darosi toki drakoniuka visa diena po namus ant ranku tampyti... megalol.gif
Atsakyti
jau kos grazus tavo Lukas wub.gif
Atsakyti
labai grazios nuotraukytes thumbup.gif
Atsakyti
labai grazios naujos nuotraukytes. thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif labai labai labai gražios nuotraukytės wub.gif wub.gif labai labai labai gražus jūsų sūnelis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti