Įkraunama...
Įkraunama...

LTukros beibiukas :)

nuotraukas pamatysite valandos begyje.. prasau kantrybes biggrin.gif
Atsakyti
Laukiam, laukiam nesulaukiam smile.gif
Atsakyti
Po valandos uzsukau,dar nieko nera! Bet paspaudus tavo parasa yra kur akis paganyti!!!! wink_3.gif thumbup.gif dar karta ilindau,raso,kad siuo metu negalima nieko pamatyti biggrin.gif slapuke tu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseliote: 05 sausio 2005 - 23:27
nieko nematau schmoll.gif ..manau jau net dvi valandos praejo rolleyes.gif




QUOTE(LTukra @ 2005 01 05, 21:53)
nuotraukas pamatysite valandos begyje.. prasau kantrybes biggrin.gif

Atsakyti
soriukas mamytes... labai labai atsiprasome.. siandien nelabai bespejau su tom nuotraukytem pazaisti... pasistengsiu ideti... mat lialius mano siandien temperaturos apturejo.. tai kadangi esu zalia dar... kas 5 min tikrinu temperatura biggrin.gif baimes pilnos kelmes smile.gif
Atsakyti
Zadetasias nuotraukas galite pamatyti paspaude ant nuorodos papcioje
Atsakyti
Nu tikrai grazus beibiukas! Tox tvirtas vyrukas! thumbup.gif
Atsakyti
labai labaaaaaaaaaaaaaaai labai juuuuuuuuuuuuus ciotki! heart.gif
Atsakyti
Nugi paspaudziau ant nuorodos, bet nesimato man nuotraukyciu sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
Grazus visi - ir Mamyte, ir Tevelis, ir katyte ir saunuolis maziukas thumbup.gif ...ypac miegantis....O kate kaip reaguoja ? Nebijo biggrin.gif mazojo konkurento? Pvz. musu draugu vienas suo laaaabai bijo kudikiu ir maziuku vaiku, o suaugusiuju - ne biggrin.gif Tiesiog pamato kudiki - ir nesa kudasiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rikitikitaki @ 2005 01 05, 23:09)
Grazus visi - ir Mamyte, ir Tevelis, ir katyte ir saunuolis maziukas thumbup.gif ...ypac miegantis....O kate kaip reaguoja ? Nebijo biggrin.gif mazojo konkurento? Pvz. musu draugu vienas suo laaaabai bijo kudikiu ir maziuku vaiku, o suaugusiuju  - ne biggrin.gif Tiesiog pamato kudiki - ir nesa kudasiu biggrin.gif


Musu katinas.. pirma menesi net nebudavo tame paciame kambaryje kaip lialius... o dabar gyvename draugiskai.... prieina paziuri, pauosto... kartu miega biggrin.gif
Atsakyti
O jau kaip nauostabiai augat thumbup.gif zandukus auginat tongue.gif nuostabus maziukas wink_3.gif thumbup.gif
Atsakyti