Įkraunama...
Įkraunama...

Volvo

kokia temikę užmačiau bigsmile.gif
aš jau du mėnesiai kaip važinėju su V40 ax.gif esu patenkinta, viskas telpa, šuo bagažinėja taip pat karalius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Serpentes @ 2008 02 22, 12:00)
kokia temikę užmačiau  bigsmile.gif
aš jau du mėnesiai kaip važinėju su V40  ax.gif  esu patenkinta, viskas telpa, šuo bagažinėja taip pat karalius  wub.gif



as irgi su volvo v40, nera nusiskundimu, patinka. Apskritai labai sunku dabar butu prie kitokios markes vairo sestis, jei pirkciau masinele, tai vienas is variantu vel butu volvo thumbup.gif thumbup.gif , tik kita marke.
Papildyta:
ne marke, modelis blush2.gif
Atsakyti
O kelintų metų tos jūsų V40? Koks kuras?
Atsakyti
QUOTE(Maironis @ 2008 02 22, 15:03)
O kelintų metų tos jūsų V40? Koks kuras?

mano senikė ax.gif be kelių mėnesių 2000 blush2.gif
o kuras? hmm... lyg 1,9 turbo dyzelis aha jap... pasiskambinau vyrui bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maironis @ 2008 02 22, 10:39)
Sostenoj pabandykit smile.gif

ten ir eiles galingos ir kainos megsta gerai ikast doh.gif


p.s. jau sutvarkem si reikaliuka tongue.gif


o del volvo, tai pritariu visiems, kas gerai atiliepia apie jas. kai atisedau i volvo vyrui pasakiau, kad nenoriu islipt biggrin.gif nu pasaka masiniukas thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, nenoriu pasirodyti nemandagus bet jei galima as truputi isiterpsiu i Jusu pokalbius apie Volvo. Visu pirma noreciau patikslinti Maironi, 2.5 TDI varyklis esantis modeliuose 850, S70, V70... nera Audi varyklis is audi tik varyklio blokas visa kita nieko panasaus ir audi detaliu ten neikisit... TD reikia turbo dizeli, jis zinoma galingesnis, ekonomiskesnis, dinamikos daugiau uz dizeli be turbinos, TDI taip tai turintis intercoleri bet jis taip pat turi turbina deja... Volvo s/v40 pirmos kartos niekada nebuvo TDI tik TD... galima dar daug plestis bet gal pirmai pradziai uzteks drinks_cheers.gif
Atsakyti
na ir as jungiuosi ir vairuoju VOLVO 850 95m. galo. universala.esu begalo patenkinta jos ekonomiskumu 100km. tik 9l. duju,o su dalim blogiau gan brangios ir gaunu tik is vilniaus.o taip tai kita pirkciau ir tik volvo vx70 2005m.
Atsakyti
[quote=HONDIKĖ,2008 03 26, 15:29]
na ir as jungiuosi ir vairuoju VOLVO 850 95m. galo. universala.esu begalo patenkinta jos ekonomiskumu 100km. tik 9l. duju,o su dalim blogiau gan brangios ir gaunu tik is vilniaus.o taip tai kita pirkciau ir tik VOLVO XC70 NUO 2002M.
Atsakyti
Pakelsiu tema is temu gludumos biggrin.gif

Specialiai pirkom Volvo, del savo saugumo (nes tokiu metu masina geriau apsaugota nei kitos) ir del Volvo patikimumo. Turim dabar V70 I 2.5TDI automatas. Labai gera masina. Na kai reikia kazka paremontuoti - tikrai kainuoja brangiau nei mokedavom uz senojo Passat remontus. Taciau ekonomija ir galia savo atperka.
Didziulis pliusas - pas mus yra orginali Volvo vaikiska kedute (vietoj galinio porankio). Labai patogus dalykas. Nereikia kitos papildomos kedutes, kuri uzimdavo masinoje labai daug vietos.

P.S. pastebejimas Maironiui - 2.5TDI - ne Audi variklis wink.gif Ten tik blokas tas pats, ir dar keletas detaliu tinka. O daugiau viskas - Volvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiatukas @ 2008 04 05, 16:33)
Pakelsiu tema is temu gludumos biggrin.gif


Klasikinis klausimas - kiek kuro valgo mieste? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiatukas @ 2008 04 05, 15:33)
Pakelsiu tema is temu gludumos biggrin.gif

Specialiai pirkom Volvo, del savo saugumo (nes tokiu metu masina geriau apsaugota nei kitos) ir del Volvo patikimumo.


kuriu cia metu g.gif
Atsakyti
Sveikuciai, vairuojam VOLVO 750 (92 m.)
Super masiniukas: 2.5, benzinas, mechanine pavaru deze, odinis salonas ir t.t. kas man labai patinka, tai, kad as nors nedidelio ugio, bet prie sios masinos vairo jauciuosi gerai ir svarbiausia saugiai. Labai erdvus salonas - suo ant galynes sedynes kaip karaliene.
Musu seimos svajone buvo VOLVO XC 90. Bet suzinojome, kad surasti su mechanine pavaru deze, beveik neimanoma verysad.gif O is salono pirkti dar neisigalim. O geriausia pirkti nuo 2006 metu modeliu, nes senesniuose su automatine pavaru deze yra problemu. Jos remontas kainuoja baisiai brangiai...
Atsakyti