Įkraunama...
Įkraunama...

Volvo

Susidomejau Volvo V40 universalu, 98-2000metu. Sarase dar yra S60, S80. Aplinkiniai sako, kad jei kas suges skaudziai kirs per pinigine. Kaip yra is tiesu gal galit konkreciai pavyzdziais ka keitet ir kiek kainavo.

Kaip siap Volva ar komfortabili, kokie atsiliepimai seimininku?

verysad.gif negi niekas nevazineja su volva? O gal ju atsikratet kas turejot? Kokios kuro sanaudos 2.0 benzo, dyzelio, o kaip volva reaguoja i dujas?
Atsakyti
o gal kas vairuoja Volvo C 70.

Atsakyti
Sveiki,
Jungiuosi ir as i Jusu buri smile.gif Vazineju su Volvo S80 automatu ir esu labai patenkinta. Beje, parkuotis su ja tikrai nesudetinga 4u.gif
Vat taip isimilejau sios markes masinas, kad ir tevams patariau volvo isigyt blush2.gif pries dvi savaiteles nupirkom jiems s40. Matysim, kaip mami seksis ja vairuot.

O kas del taisymo, oritariu jau issakytoms mintims - jei nevarysit i Sostena, tikrai stipriai sutaupysit....o ir kainos tada bus visiskai vidutines lyginant su kitais auto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2006 05 18, 20:10)
Juokauji g.gif  kaip tankai blink.gif Jos kaip laivai thumbup.gif važiuoji ir jauti malonumą thumbup.gif Ne taip kaip su mažute, kaip ant "taburetės" cool.gif



drinks_cheers.gif thumbup.gif Jei, ka, pati vaziuoju su Volvo s80 lotuliukas.gif mirksiukas.gif ir esu tik UZ dideles, saugias ir talpias masinas smile.gif
Atsakyti
Du metus atvažinėjau su S80"01... Labai smagi mašina.Bet kai atėjo laikas keisti, pirkom visai naują, tik ,dėja, ne volvo. Dabar važinėju su civic honda. Superinė mašina, tačiau meilė volvuliams liko... Taupom. Pirksim.
Atsakyti
Gal žinot, kiek "protingai" turėtų kainuoti Volvo 850 (1996m.), nes kiek žiūrėjau, kainos nuo 3 tūkstančių iki 20 tūkstančių litų. Beje, gal ką gero/blogo apie ją galite pasakyti? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2007 11 16, 17:44)
Gal žinot, kiek "protingai" turėtų kainuoti Volvo 850 (1996m.), nes kiek žiūrėjau, kainos nuo 3 tūkstančių iki 20 tūkstančių litų. Beje, gal ką gero/blogo apie ją galite pasakyti? Ačiū  4u.gif

Maniškis pavasarį pirko už 10 tūkst. Genda retai, bet jei sugedo, kainuoja brangiai. Nerūdija. Neekonomiška - 2 l mašina - 10 l/100 km. Maniškis ja patenkintas. Į universalą, telpa pusė gyvenimo. Sakė daug galima sužinoti čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukinukė: 16 lapkričio 2007 - 18:37
QUOTE(laukinukė @ 2007 11 16, 19:25)
Maniškis pavasarį pirko už 10 tūkst. Genda retai, bet jei sugedo, kainuoja brangiai. Nerūdija. Neekonomiška - 2 l mašina - 10 l/100 km. Maniškis ja patenkintas. Į universalą, telpa pusė gyvenimo. Sakė daug galima sužinoti čia


Ačiū už informaciją, na, tas sakinys, kad genda retai, o kainuoja brangiai - tai dar visai optimistiškai skamba, bet jau tie 10 l/100km - ne kas, o dar kiek žiūrėjau, neradau nei vienos, kad būtų mažiau, nei 2 l, bet man ji labai patinka, tiesa, o vagis ji turbūt nelabai vilioja?
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2007 11 16, 19:20)
tiesa, o vagis ji turbūt nelabai vilioja?

Vagims jos visiškai neįdomios schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2007 11 16, 19:20)
Ačiū už informaciją, na, tas sakinys, kad genda retai, o kainuoja brangiai - tai dar visai optimistiškai skamba, bet jau tie 10 l/100km - ne kas, o dar kiek žiūrėjau, neradau nei vienos, kad būtų mažiau, nei 2 l, bet man ji labai patinka, tiesa, o vagis ji turbūt nelabai vilioja?


Na nezinau - mama vaziuoja su s40, tai kuros sanaudos 1,8 variklio apie 8l, as vaziuoju su s80 2,9 varikliu-sanaudos trasoj 9-10l, o mieste apie trylika. Beje, senesnes volvo tikrai neekonomiskos kuro atzvilgiu..bet visa kita thumbup.gif
O kas del vagiu - as su savaja vaziuoju jau 1,5 metu, bes vis signalizacijos neisidedu (masina laikau kiema), tai net KASKO negaliu draust doh.gif Nu bet, kad jos vagims visai neidomios (tfu..tfu..tfu..)-miegu naktimis ramiai biggrin.gif
Atsakyti
nevarykit jus at Volvo S40/V40 nes sita masina yra yikrai gera nai ji rudija nei ka. dalys is tikro yra brangios bet tai niekis. jus susitvarkot masinyte ir vazinejat nematydami vargo. as pats jau 5 metus vazineju su S40 ir neturiu joiu nusiskundimu. jus tai pvz neskaiciuokit tepalu pakeitimo oro filtro tepalu filtro ir varikliuo dirzelio nes cia yra butinas reikalas. as pvz. nzn kaip kiti savo masiniuka tvarkiau tik du kartus per 5 metus. keiciau pirekini guoli desnes puses ir uzpakalinius amortikus. viskas cia buvo jos visas remontas. mano Volvo 1998.11.25 metu
Atsakyti
Aš irgi simpatizuoju Volvo S40, neseniai 5 metus su ja važinėjau ir nebuvo didelių problemų, aišku, visokie dirželiai ir t.t. brangesni nei pvz, Golfo, bet ir traukia ji geriau (su 2l varinėjau), tik va paskui jau birėti pradėjo, tai jau neapsimokėjo taisyti jos. Tiesa, ji iš pradžių turėjo variklio defektą, rijo tepaliukus, bet pripili ir toliau varinėji. tongue.gif
Atsakyti