Įkraunama...
Įkraunama...

Volvo

QUOTE(sandle @ 2006 05 14, 21:20)
o kokia toyota nusiziurejot?
as kaip volvo fanas galiu pasakyti kokie minusai:
brangi eksplotacija (kadangi neperkate naujos, nezinia ant kokios uzsirausit)
nemazos kuro sanaudos.
pliusus tikriausiai zinai pati jei jau issirinkot  biggrin.gif
taciau ir toyota yra superine masina, bent jau kas liecia kokybe,sanaudas ir visa kita, tiesa remontas irgi nepigus, taciau volvo brangesnis.
Cia reikia ivertinti pinigines stori..... g.gif


Ačiū už info 4u.gif
Turbūt tada toytota labiau tiks g.gif Nusižiūrėjom avensis.
Atsakyti
na patirties turiu labiau su Volvo V40 (universalas), tai uz variklio remontuka ir kai kuriu kebulo daliu pakeitima suplakiau blink.gif
bet masina liuksine, siuo metu turiu didesne, bet V40 nebloga masina.
Atsakyti
Dabar pati kaip tik renkuosi mašiną pirkti, tai išbandžiau S60, bet man nepatiko, nors navarotai visi, bet kažkas nelimpa ir viskas schmoll.gif Dar vienas dalykas, kad maža, o S40 dar mažesnė schmoll.gif

Aš tai nesvarstyčiau Avensis ar S40, tik Avensis ax.gif Nors dar žiūrint kokių metų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2006 05 17, 11:34)
Dabar pati kaip tik renkuosi mašiną pirkti, tai išbandžiau S60, bet man nepatiko, nors navarotai visi, bet kažkas nelimpa ir viskas schmoll.gif Dar vienas dalykas, kad maža, o S40 dar mažesnė schmoll.gif

Aš tai nesvarstyčiau Avensis ar S40, tik Avensis ax.gif Nors dar žiūrint kokių metų blush2.gif


Na aš tai didelių negaliu mašinų pakęst, man jos kaip tankai schmoll.gif

O dėl metų, tai maždaug 1998 4u.gif
Atsakyti
Avensis thumbup.gif
geras pasirinkimas, dar pasiulyciau rinktis dyzeli, labai geri varikliai.
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2006 05 17, 11:42)
Na aš tai didelių negaliu mašinų pakęst, man jos kaip tankai schmoll.gif

O dėl metų, tai maždaug 1998 4u.gif


Juokauji g.gif kaip tankai blink.gif Jos kaip laivai thumbup.gif važiuoji ir jauti malonumą thumbup.gif Ne taip kaip su mažute, kaip ant "taburetės" cool.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2006 05 18, 20:10)
Juokauji g.gif  kaip tankai blink.gif Jos kaip laivai thumbup.gif važiuoji ir jauti malonumą thumbup.gif Ne taip kaip su mažute, kaip ant "taburetės" cool.gif


Na čia kaip kam 4u.gif Man didelės netgi negražios, kad ir kokia markė būtų...Per mažos irgi aišku nelabai, bet ir per didelės schmoll.gif Volso S40 man atrodo pats tas, aukso viduriukas smile.gif
Atsakyti
Nusipirkom volvo v40 1997 1.8l. tik instrukcijos knygele apie masina prancuzu kalba, niekaip nerandu internete nei angliskai, nei rusiskai, kad butu nemokamai smile.gif Gal kas esat susidure ar turit knygele suprantama kalba biggrin.gif
Atsakyti
To Dolile
Man tas pats buvo, kai nusipirkau volvo850 ir instrukcijos buvo italų kalba. Tai aš alta vistos elektroniniame žodyne ( http://babelfish.altavista.com ), kuriame iš vienos kalbos galima išversti į kitą, surašiau man reikalingą tekstą iš serviso knygelės ir iš italų kalbos išsiverčiau į anglų (galima ir į rusų). Aišku, vertimas truputį lievas, bet esmę pagauti eina.
Aš, beje, esu Volvo fanas. Tik va, gaila, kad Volvo jau Švedijoj nebegaminamas. Paskutinis Švedijoje gamintas modelis buvo Volvo 850, kuris man yra pats pačiausias. Pažiūrėkit kaip jis atrodo čia
Daugelis pasakysite, ypač moterys, kad tai negražus automobilis, didelis, grubaus ir ganėtinai seno dizaino. Bet tame ir esmė, kad čia grynai vyriška mašina, o ne kokia apvalaina kaip saldainis. Be to žiauriai patvari, saugi, galinga ir talpi. Žodžiu myliu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maironis: 08 vasario 2007 - 14:19
Čia žmonės kalba apie Volvo remonto brangumą. Hmmm, jeigu kokioj lupikų kontoroj a la Sostena taisysi, tai aišku tvos per kišenę neprastai, bet jei "dėdės Prano garaže", tai viskas labai normaliai ir netgi nebrangiai. Bent jau Kaune tai galima rasti ir pigesnių detalių, ir garažėlių.
Kuro sąnaudos didelės? Priklauso nuo variklio tūrio ir kuro rūšies. Pas mane 1,9 TDI. Mieste telpu į 6 l/100 km.
Atsakyti
Sveiki, kadangi esu Volvo mylėtojas, tai nutariau sukurti temą šiai markei pagerbti. Taigi dalinkimės savo mintimis, patirtimi ir šiaip pastebėjimais (netgi ir neigiamais) apie Volvo rolleyes.gif Tikiuosi nebūsiu čia toks vienas smile.gif
Aš, pvz., turiu Volvo S40, esu juo lyg ir patenkintas, bet labai norėčiau S70 arba labai reto Lietuvoje S90 ar naujesnio 960 modelio.
Atsakyti
man volvo irgi patinka, bet turiu bedu su ju parkavimu:) kazkaip neiseina su didelem auto vazinet...gal koki menesi vazinejau su s80, bet butent del gabaritu ja pakeiciau:( o siaip labai, tikrai smagi masiniuke....
Atsakyti