Įkraunama...
Įkraunama...

Volvo

QUOTE(Rinoja @ 2012 10 09, 16:52)
Gal kas galetu papasakoti apie Volvo V-50 bedas??? turim toki,norisi zinoti ko tiketis smile.gif

Mane taip pat domintu sis auto.Kokie pliusai,minusai?
Dekoju.
Atsakyti
Geros jos, kiek teko važiuot, nesiskundžiau.
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2012 08 12, 19:21)
Sveiki, kiek metu jau turite dzipuka? Ar patvarus?
Siuomet testuoju toki pat.

O jėtus kaip seniai čia lankiausi smile.gif vis nėr kada per darbus. Jau 4 metai kaip vairuoju XC90, nusiskundimų jokių. Iš neinamų darbų keistos vairo traukės (berods 240 mokėjau) ir abu galiniai guoliai (už vieną 360), vienais metais vienas kitais kitas, perdegus lemputei (xsenonas 120) Iš einamų - per visą šitą laikotarpį stabdžių kaladėlės (240), tepalai kas 20000 km., filtrai (480) ir žinoma tik nusipirkus visi diržai (900).
Mašina, didelė, talpi ir patvari jau pravažiavom 100000 km. pavasarį apturėjom kelionę į Italiją (viso 6000km) nebaisios nei pusnys, nei šiaip kokiie neklandumai - kelyje stovo stabiliai ir tvirtai.
Žinoma priežiūra brangesnė nei lengvojo auto tarkim vienos padangos kaina žiemai man aitiėjo 800lt. vasarinės šiek tiek pigesnės gavosi.
Casco mašinos draudimas jau šiais metais - 1500. Kuro sąnaudos vidurkis gaunasi apie 9.8 litro dyzelis.
Žodžiu mašina nėra iš pigiausių, tačiau turint kur remontuoti, kur įsigyti detales - kainos sustoja į normos ribas. O ir šiaip važiavimas ja atperka viską smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zviazda @ 2013 04 01, 18:43)
O jėtus kaip seniai čia lankiausi smile.gif vis nėr kada per darbus. Jau 4 metai kaip vairuoju XC90, nusiskundimų jokių. Iš neinamų darbų keistos vairo traukės (berods 240 mokėjau) ir abu galiniai guoliai (už vieną 360), vienais metais vienas kitais kitas, perdegus lemputei (xsenonas 120) Iš einamų - per visą šitą laikotarpį stabdžių kaladėlės (240), tepalai kas 20000 km., filtrai (480) ir žinoma tik nusipirkus visi diržai (900).
Mašina, didelė, talpi ir patvari jau pravažiavom 100000 km. pavasarį apturėjom kelionę į Italiją (viso 6000km) nebaisios nei pusnys, nei šiaip kokiie neklandumai - kelyje stovo stabiliai ir tvirtai.
Žinoma priežiūra brangesnė nei lengvojo auto tarkim vienos padangos kaina žiemai man aitiėjo 800lt. vasarinės šiek tiek pigesnės gavosi.
Casco mašinos draudimas jau šiais metais - 1500. Kuro sąnaudos vidurkis gaunasi apie 9.8 litro dyzelis.
Žodžiu mašina nėra iš pigiausių, tačiau turint kur remontuoti, kur įsigyti detales - kainos sustoja į normos ribas. O ir šiaip važiavimas ja atperka viską smile.gif


Sveiki, sugrize:-)
Viskam pritariu. Masina super. Esu be galo patenkinta!!!
Atsakyti
mes turejom V70 (98m,kuro sanaudos neitiketinai mazos, vidurki kompas rodydavo max 6l, dyzelis 2,5) dabar su XC70 vazinejam(2002m, automatas, bendzinas-dujos, vazinejam su bendzu, tai ziauriai brangu, apie 16l vidurkis doh.gif, bet jei dujas pilti tai vazinet galima smile.gif ) , ieskom dabar S60, ateity planuojam XC90. pati geriausia marke thumbup.gif Esu vairavus labai daug ivairiausiu masinu, bet kazkodel geriausia, patogiausia, minksciausia tik volvo biggrin.gif
Atsakyti
Prisijungiu į jūsų gretas- šiandien nusipirkom V70 II.
Reikia patarimų- kur Vilniuje gerai ir nebrangiai remontuoja Volvikes( reikės keisti diržus, tepalus, etc...), kur tamsina stiklus, kur pildo kondicionierius, tvarko navigacijas, kur geresni laužynai smulkmenoms ( reikia galinio valytuvo, priešrūkinio žibinto) ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mike-pukuotukas: 18 gegužės 2013 - 14:12
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2013 05 18, 15:10)
Prisijungiu į jūsų gretas- šiandien nusipirkom V70 II.
Reikia patarimų- kur Vilniuje gerai ir nebrangiai remontuoja Volvikes( reikės keisti diržus, tepalus, etc...), kur tamsina stiklus, kur pildo kondicionierius, tvarko navigacijas, kur geresni laužynai smulkmenoms ( reikia galinio valytuvo, priešrūkinio žibinto) ir t.t. 4u.gif


Mano mašinukas.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2013 05 20, 12:56)
Mano mašinukas.

user posted image

user posted image

zinau avizieniuose meistriuku, pati savo volvikes ten tvarkome - Saab Volvo detaliu centras....parasyk man, duosiu kontaktus, jeigu domina:-)
Atsakyti
Vakar praėjau TA!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nedegė tik priešrūkinė lemputė. Ji ten nekontaktina kažkaip, kartais dega, kartais ne. Ir kaip tyčia per TA- nedegė. bet nieko, pažymėjo kaip nedidelį trūkumą ir praleido. Pas mūsiškę pasirodo, išimtas katalizatorius, tai ir dėl to buvau "susiparinus", bet nieko, sakė, būtų naujesnė- būtų problema. O dabar- patikrino dūmingumą- 1,39 ( galima iki 3 kažkokiais ten matavimais). Žodžiu, viskas ok. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos! Jungiuos dabar jau ir as i fanu kluba jau seniai esu isimylejus Volvo net nes tetis Dirba kaipti kaiptik kur cia shneketa Avizeniuose volvo- saab centre tai visa laika visa seima ant volvo vazinejom.O dabar stai galu gale ikalbejau vyra kad perkam volvo o nea Toyto ( kaip jis norejo).Kadangi keitem i didesne masina as norejau V70 2005-2006 met,metu ,Bet jis nea tai susiejom ties S80 ir planavom tokiu metu,bet taip jau isejo kad kai perki naudota masina sunku atrasti kad visi tavo kriterijai atitiktu ko tu nori.Tad turim 2002 metu 120kw dyzeli su D5 varikliu mechanine pavaru deze.Ejom TA tai nepraejo del sailentbloku bet cia ju liga kaip tetis sako o visa kita kolkas super.tad kadangi priesh tai vazinedavau tik su tevu tevo masina arba brolio tai kolkas sunku pasakyt kiek brangu tokia masina tureti,bet is brolio pokalbiu tai jis vis skundziasi kad brangu,Bet ir toliau Volvo keicia i Volvo ir jis priesh savaite isigijo V70 2005 metu 96kw mechanine.



p.S. Atsiprasau Uz klaidas rasau is mob.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Euforija911: 29 gegužės 2013 - 20:01
Maniske V-50,tai minusai ,kuriuos as matau ir kaip moteris suprantu,tai mazoka bagazine ir siaip visur vietos minimalu.Pirkom 2007 metu pab. dideliu rupesciu kolkas neturejom..tfiu..tfiu... smile.gif
Atsakyti
sveikos, gal galite rekomenduoti kur galima kokybiškai vilniuje atlikti volvo diagnostika, prijungti rie kompo, volvo centre eilė ką žinau, o mano mašiukas kažko pradėjo juodai dūminti kai duodi gazo, tuo pat metu sumažėja trauka, vyras sako oro srauto daviklis/ar matuoklis galėjo pareiti, per daug dyzelio paduoda......
O šiap taip labai patenkinta savo S60, nekeisciau i kita tikrai wub.gif
Atsakyti