Įkraunama...
Įkraunama...

Volvo

NERADAU NEI VIENO KURIS RAŠYTŲ APIE VOLVO C30.mano svajonių mašina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2009 05 15, 09:50)
NERADAU NEI VIENO  KURIS RAŠYTŲ APIE VOLVO C30.mano svajonių mašina.  smile.gif

Na o tu paklausk apie si auto smile.gif
Atsakyti
Argi niekas Lietuvoje neturit VOLVO C30 g.gif Labai norėčiau vairuojančių šią mašinytę atsiliepimų g.gif
Atsakyti
Kiek daug Volvo gerbeju thumbup.gif

Jau virs keturiu metu vairuoju Volvo V70, D5, 2005 metu masina. Kadangi turime du vaikucius, si masina mums ideali- tiek del saugumo, tiek del talpos (daznai keliaujame masina), tiek del komforto (aisku, sviesus odinis salonas su dviem vaikais nelabai praktiska, bet stengiames prisiziureti ax.gif ). Gedimu jokiu dar neturejome, apart keleto nereiksmingu smulkmenu.... pirkome visiskai nauja, visa grazutele ir kvepiancia pasiememe tiesiai is Volvo fabriko Svedijoje. Myliu sia masina ir i nieka keist tikrai nenoriu wub.gif
Vyras turi pasitelkti visa fantazija, kad ikalbetu vaziuoti su jo vairuojama masina (Citroen C3, Pluriel), nes po Volvo jautiesi kaip sededama ant maiso bulviu smile.gif
Atsakyti
sveiki, pagaliau radau VOLVO temuke smile.gif as irgi vairuoju volvo 460, biski pagyvenusi masiniuke, bet man ji labai patinka(nors daug kas juokiasi is jos). tik va, turiu problemele. karta ipuoliau su priekiu i audi(susilankste visas galas audei hihihi.gif ) o man iskilo groteles ir radiatorius, na pakeitem mes ji i tokios pat volvo radiatoriu, bet kazkas nutiko, kad vasara visada pradeda kaisti vanduo... laikau ijungta peciuka, kad ausintu, tai siektiek padeda.. bet vasa ir taip kartasta karsta.gif tai net nzn ka daryti g.gif gal galit ka patarti, kad be serviso apsieiciau?
dar pasidalinsiu savosvajone wink.gif cia tobulu tobulybe wub.gif labai tikiuosi kada tokia isigyti
user posted image
Atsakyti
Klausiau VOLVO gerbėjų apie šį automobilį,bet nesulaukiau komentarų.Gal yra turinčių ir vairuojančių šį auto smile.gif Galvojam pirkti,bet norėčiau tikrų atsiliepimų blush2.gif
Atsakyti
pabandyk i volvo kluba kreiptis www.scc.lt
o seip visos vovo yra geros pati vairuoju 850 tai esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VOLVIKE: 29 gegužės 2009 - 19:59
Viską perskaičiau apie S40, bet norėčiau dar atsiliepimų apie 1997-1998 m. būtent apie dyzelinius automobilius. Ar nekyla probelmų su dyzeliniu varikliu?

Skaičiau, kad kažkuris dalyvis prieš pirkdamas Volvo varydavo ją į Sosteną patikrinti. Ar tokią seną mašiną (1997-1998 m.) verta varyti patikrinti į Sosteną?
Ar Sostenoj apie tokių metų automobilį galėtų pasakyti kažką daugiau nei eilinis servisas?
Atsakyti
Patarkit, ar verta varyti į Sosteną patikrinti 11 metų senumo Volvo prieš perkant? Ar jie gali pasakyti kažką daugiau, nei paprastam servise apie tokią seną automobilį?
Atsakyti
QUOTE(e.rugile @ 2009 06 12, 13:39)
Patarkit, ar verta varyti į Sosteną patikrinti 11 metų senumo Volvo prieš perkant? Ar jie gali pasakyti kažką daugiau, nei paprastam servise apie tokią seną automobilį?

Man rodos papasakotu daug ka, kiek zinau pagal kebulo numeri gali pasakyti kiek auto pravazeves ir pan... g.gif
Atsakyti
QUOTE(e.rugile @ 2009 06 12, 12:39)
Patarkit, ar verta varyti į Sosteną patikrinti 11 metų senumo Volvo prieš perkant? Ar jie gali pasakyti kažką daugiau, nei paprastam servise apie tokią seną automobilį?

kai mes pirkom volvo,tai aukojom pinigu patikrom ir nesigailim,suzinojom tiek kad net pats pardavejes nustebdavo biggrin.gif tada aciu ne nereikia mirksiukas.gif o kad labai senesne vistiek suzinosit viska ,nes daro visa diagnostika mirksiukas.gif manau pasiskambinkit jiems pasikonsultuokit ax.gif juk kaip sako taupus moka tris kartus,geriau viena karta brangiau bet viska suzinai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gucis: 13 birželio 2009 - 14:49
QUOTE(rimulia12 @ 2009 06 12, 17:16)
Man rodos papasakotu daug ka, kiek zinau pagal kebulo numeri gali pasakyti kiek auto pravazeves ir pan... g.gif



QUOTE(Gucis @ 2009 06 13, 15:31)
kai mes pirkom volvo,tai aukojom pinigu patikrom ir nesigailim,suzinojom tiek kad net pats pardavejes nustebdavo  biggrin.gif  tada aciu ne nereikia mirksiukas.gif  o kad labai senesne vistiek suzinosit viska ,nes daro visa diagnostika mirksiukas.gif  manau pasiskambinkit jiems pasikonsultuokit  ax.gif  juk kaip sako taupus moka tris kartus,geriau viena karta brangiau bet viska suzinai ax.gif

Ačiū už atsakymus. Manau, kad jei paskambinsiu, pasakys, kad tikrai gali diagnostiką padaryti geriau, negu kitur. O ar realiai taip ir yra. Gal kitur galima pigiau patikriniti, juk senos Volvo neturi tokių kompiuterių kaip naujosios, kurių dėka, galima daug informacijos sužinoti apie automobilį, o gal kalbu kaip blondinė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo e.rugile: 16 birželio 2009 - 11:46