Įkraunama...
Įkraunama...

Volvo

QUOTE(ievakajus @ 2008 10 17, 09:54)
Kuro vartojo tikrai tiek pat kazkodel g.gif gal , kad universale buvo 2l. , o sedane 1.8l., o tas 2l kiek teko skaityti yra geriau nei 1.8, nes kazkaip autmobiliui lengviau vaziuoti rolleyes.gif .
Tiesioginio ipurskimo dujos su visa iranga kainavo 2600, veliau dar buvo pakrite kainos iki 2300. Bet cia Kedainiuose.
O dujos i Volvo su 2.4l.  ten kazkoks kitoks variklis gal voztuvu skaicius skiriasi , tai kainuotu apie 3000 su trupuciu.
Cia tuo klausimu vyras mano geriau pasisakytu. ax.gif As ciataip neprofesionaliai blush2.gif


Ačiū už atsakymą, na, kai aš tokia pati profesionalė, tai man toks atsakymas labai tinka.

Gucis, kiek diagnostika kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(ievakajus @ 2008 10 18, 10:38)
Suprantu, automobili nusipirkti , is tiesu, yra labai sunku verysad.gif - loterija.
Na sekmes jums beieskant, tikrai linkiu rasti gera, tvarkinga volvyte thumbup.gif
Papildyta:
Ar ziurejai, ten kur atsarginis ratas yra tokia skyle, ji buna uzkimsta su guminiu kamsciu, gal tas kamstis iskrites ir kaivaziuoji per balas prisitasko. smile.gif Dar gali buti, jog kazkada buvus dauzta ir blogai , asimetriskai atsatytas kebulas verysad.gif



Na ten kur atsarginis ratas dar nežiūrėjau, reiks patikrinti, net nežinojau, kad tokia skylė yra. g.gif O šiaip tai mašina lyg ir nedaužta, bent jau taip, kad kėbulą būtų reikėję atstatinėti, tai šią priežastį būtų galima, kaip ir atmesti. Dėkui už patarimą.
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2008 10 20, 12:02)
[size=1][/size]



Gucis, kiek diagnostika kainuoja?

na sostenoj volvo centre 200 litu ,bet zinai isnarsto nuo a iki z , doh.gif jau ir pardavejai raudonuoja ir dingsta unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vyras neva man nupirko Volvo S40 2005m, bet aišku dabar važinėja pats doh.gif Čia ta situacija kai vyras sako rodos jau tau reikia naujo mašiniuko ir po to naudoja savo reikmėm biggrin.gif Tai ką jis pastebėjo pradžioje persėdęs iš AUDI, kad prastesnis matomumas, nes gana platūs langų taip vadinami rėmai, bet priprato o šiaip viskas thumbup.gif Vienu žodžoi pati ta mašiniukė moteriškei smile.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif

reikia greit atsakymo is jusu,kokia rida myliom arba musu kilometrais pirkotes volvo dazniausiai bet tik rasykit nuo 2000metu kas turit.
laukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, stoju ir aš pas jus į gretas smile.gif važinėju aš su S40, tik maniškė senučiukė, 97 metų..Bet dirba ir važiuoja tai tikrai gerai smile.gif Kadangi aškasdien važinėju iš Panevėžio į Kauną ir atgal, tai man tai kasdieninei kelionei tik po 10 litrų tesuvalgo.. bigsmile.gif Ir važiuoju normaliia, ne 80km/h, tai labai džiaugiuosi savo mašiniuku smile.gif Tiesa dyzelinė ji pas mane, 1,9 variklis.. Ant variklio dangčio parašyta, kad TDI, bet čia pasiskaičiau, kad tokių metų tik TD yra.. g.gif tai kažkaip pasimečiau..
na, bet čia tikrai neproblema, nes palyginus su kitomis jau mano turėtomis mašinytėmis (Mazda 323 ir Ford Scorpio) tai Volvo man pati mieliausia ir ją smagiausia vairuoti smile.gif wub.gif Tikrai į jokios kitos markės nekeisčiau, nebent į naujesnių metų ar kitokį modelį rolleyes.gif
Atsakyti
tai ka turiu jau volvo s60 drinks_cheers.gif wub.gif thumbup.gif 4u.gif
pasaka masinyte karta pavaziaves negali sustot ir nesinori islipti schmoll.gif biggrin.gif bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos Volvo gerbejos 4u.gif

jungiuosi i kluba, manishke senuchiuke - 1999 m. Volvo v40... Pirkom priesh pora metu, nieko taisyt nereikejo, tai net padoraus autoserviso nezhinau.. Dabar reikia technikine praeit, smulkiu bedu lyg ir yra, nesugalvoju kur chia kreiptis. Pasidalinkit info apie autoservisus kuriuos lankot ax.gif
I sostena nenoriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Arklio_Dominyko_meile @ 2008 10 24, 20:42)
Sveiki, stoju ir aš pas jus į gretas smile.gif važinėju aš su S40, tik maniškė senučiukė, 97 metų..Bet dirba ir važiuoja tai tikrai gerai smile.gif Kadangi aškasdien važinėju iš Panevėžio į Kauną ir atgal, tai man tai kasdieninei kelionei tik po 10 litrų tesuvalgo..  bigsmile.gif  Ir važiuoju normaliia, ne 80km/h, tai labai džiaugiuosi savo mašiniuku smile.gif Tiesa dyzelinė ji pas mane, 1,9 variklis.. Ant variklio dangčio parašyta, kad TDI, bet čia pasiskaičiau, kad tokių metų tik TD yra..  g.gif  tai kažkaip pasimečiau..
na, bet čia tikrai neproblema, nes palyginus su kitomis jau mano turėtomis mašinytėmis (Mazda 323 ir Ford Scorpio) tai Volvo man pati mieliausia ir ją smagiausia vairuoti smile.gif   wub.gif  Tikrai į jokios kitos markės nekeisčiau, nebent į naujesnių metų ar kitokį modelį  rolleyes.gif


Man atrodo, kad TDI nuo 1999m. prdėjo gaminti, nors gal ir klystu. O kiek mieste kuro valgo?

Gucis, sveikinimai 4u.gif mmm... nusivalau nutįsusią seilę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 05 lapkričio 2008 - 12:57
QUOTE(aisvyde @ 2008 11 05, 13:56)
[size=1][/size]

Man atrodo, kad TDI nuo 1999m. prdėjo gaminti, nors gal ir klystu. O kiek mieste kuro valgo?

Gucis, sveikinimai 4u.gif mmm... nusivalau nutįsusią seilę biggrin.gif

wub.gif wub.gif drinks_cheers.gif aciuks uz sveikinimus 4u.gif

o beje kas liecia del remontu ar ko,taiva mum teko truputy kai ka keisti,tai reikia pirmiau aplakstyt kelis servizus ir pasidomet kiek kas kainuoja,zinokit ryskiai skiriasi kainos visur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2008 11 05, 13:56)
[size=1][/size]

Man atrodo, kad TDI nuo 1999m. prdėjo gaminti, nors gal ir klystu. O kiek mieste kuro valgo?




Teisą pasakius nelabai galiu tiksliai pasakyti blush2.gif blush2.gif Kažkaip niekad neatkreipaiu dėmesio į tai.. g.gif blush2.gif Bet jei neklystu, tai kažkur 6-7 litrus turėtų valgyti..
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2008 11 05, 12:56)
[size=1][/size]

Man atrodo, kad TDI nuo 1999m. prdėjo gaminti, nors gal ir klystu. O kiek mieste kuro valgo?




S/V40 tokiu metu buvo tik 1,9 TD. Tuo tarpu 2,5 TDI yra tik 850, S/V70 modeliuose nuo 1996m. iki 2000m. smile.gif
Sanaudos S/V40 vidurkis apie 6-6,5. Mieste apie 8. O uzmiestyje iki 6.
Atsakyti